Докладвайте

Публикувай отговор
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Докладвайте

Мнение от cchery »

Ася написа:Момичета, защо постоянно ме изхвърля форумът и иска да вляза с потребителското си име, след като вляза, е ОК до момента, в който искам да напиша пост, тогава ми казва да вляза пак? Влизам, чета и като искам да пиша - отново ме е изхвърлил! Не е лично, нали :lol:
Ася, не е лично отношение, да знаЙш!!! :1062 Нямам представа защо става така, само знам, че сървърът е мааааааалко затруднен днес, но това е нарочно и умишлено :plezya se :plezya se :plezya se . Всъщност правят се някакви бекъпи и понякога има забавяне. Сега имаш ли проблеми?!?
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Докладвайте

Мнение от Kleo »

Добре дошла, Ася :923 Надявам се форумчето да не те изплюва повече! Тук е много яко.
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Ася

Re: Докладвайте

Мнение от Ася »

Йеее, днес е супер :lol:
Чери, Конче, благодаря за топлото посрещане :940
baimomchil
Е, не се спря с тия постове!
Мнения: 98
Регистриран на: 19 Авг 2010, 17:58

Re: Докладвайте

Мнение от baimomchil »

cchery написа:
Ася написа:Момичета, защо постоянно ме изхвърля форумът и иска да вляза с потребителското си име, след като вляза, е ОК до момента, в който искам да напиша пост, тогава ми казва да вляза пак? Влизам, чета и като искам да пиша - отново ме е изхвърлил! Не е лично, нали :lol:
Ася, не е лично отношение, да знаЙш!!! :1062 Нямам представа защо става така, само знам, че сървърът е мааааааалко затруднен днес, но това е нарочно и умишлено :plezya se :plezya se :plezya se . Всъщност правят се някакви бекъпи и понякога има забавяне. Сега имаш ли проблеми?!?

Предполагам защото вчера Мецана правеше леки промени по форума - слагаше малко снежец по цветенцата ;)

Когато се правят промени се трие кеша, а изтривайки кеша - потребителската сесия се изтрива. Ася предполагам, че е хванала, точно този момент, за което и се извиняваме.
:521
baimomchil
Е, не се спря с тия постове!
Мнения: 98
Регистриран на: 19 Авг 2010, 17:58

Re: Докладвайте

Мнение от baimomchil »

vihrogonche написа:
cchery написа:
lindorina написа:Чериткаа,трябва да измислим нещо за 100-тният потребител,че наближава!Их,че се радвам,че се увеличаваме!!!
А де, кво да му измислим?!? Поливане с катран и овалване в пера, може би :123 :123 :123
Още е актуално това - в момента членовете са 98 броя. Ами примерно 100-ият потребител да има някаква интересна титла след името?! :fan
Като гледам 100-ният и 101-ят не пишат, така че тая чест трябва да се падне на МортишаАдамс :222
Ася

Re: Докладвайте

Мнение от Ася »

Бай Момчил, всичко е наред :940 :D
Аз къде мога да видя кой номер потребител съм :D
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Докладвайте

Мнение от cchery »

Ася написа:Бай Момчил, всичко е наред :940 :D
Аз къде мога да видя кой номер потребител съм :D
http://forum.metsababa.net/memberlist.php?start=100 - тук виждаш колко е общата бройка и си изчисляваш твоето номерче. :)
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
baimomchil
Е, не се спря с тия постове!
Мнения: 98
Регистриран на: 19 Авг 2010, 17:58

Re: Докладвайте

Мнение от baimomchil »

Ася написа:Бай Момчил, всичко е наред :940 :D
Аз къде мога да видя кой номер потребител съм :D
103 номер :524
Аватар
mari_ko
Форумна палавница
Мнения: 1135
Регистриран на: 19 Авг 2010, 21:43

Re: Докладвайте

Мнение от mari_ko »

baimomchil написа:Като гледам 100-ният и 101-ят не пишат, така че тая чест трябва да се падне на МортишаАдамс
Викаш, поне е от добро семейство :1062 :1062 :1062
[url=http://line.romanticcollection.ru][img]http://line.romanticcollection.ru/ba/7_43b_47911350_Rviki_0.gif[/img][/url]
Аватар
Сиренце
Със словото напред
Мнения: 1652
Регистриран на: 13 Окт 2010, 13:58
Местоположение: Черни Вит

Re: Докладвайте

Мнение от Сиренце »

mari_ko написа:
baimomchil написа:Като гледам 100-ният и 101-ят не пишат, така че тая чест трябва да се падне на МортишаАдамс
Викаш, поне е от добро семейство :1062 :1062 :1062
:955 :955 :955 :1140 :1140 :1140 :955 :955 :955

Ти ме разбиваш!!!
Аватар
Сиренце
Със словото напред
Мнения: 1652
Регистриран на: 13 Окт 2010, 13:58
Местоположение: Черни Вит

Re: Докладвайте

Мнение от Сиренце »

Бабо Мецо, имам едно лаическо питане - възможно ли е линковете да се отварят в отделен подпрозорец. Т.к. моят нет е тъй скорострелен, че една песен се зарежда около 30-40 минути, ми става малко досадно висенето пред компа.
Публикувай отговор