Ваканция УРА!

Публикувай отговор
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Ваканция УРА!

Мнение от Kleo »

5-дневна ваканция, с какво ще я запълвате :222
Днес Алекс излезе с приятели да играят билярд, после са били в Северния парк на разходка, прибра се замалко и отиде при баба си на гости, с приспиване. Утре ще сме на рождения ден на Сияна в Люлин, малката ми племенничка навършва 3 годинки :222
В понеделник Хри е рожденик, запланували сме няколко приятни нещица за тогава. Във вторник и сряда пък Стела, голямата ми племенница, ще дойде на гости вкъщи. Ей такива ваканционни планове имаме, оставаме си в София. Някой от вас да пътува? :222
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Ваканция УРА!

Мнение от Kleo »

Вече официално в пролетна ваканция! :954 :954 :954
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Ваканция УРА!

Мнение от Kleo »

Днес помогнах на моя шестокласник с дългото му домашно по математика.
Утре и другиден продължаваме, няма как, много тестове и задачи са му дадени.
А той продължава да си има нужда от помощ, аз пък мога да му я оказвам, и така...
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Ваканция УРА!

Мнение от Kleo »

Утре Алекс ще си връща учебниците за 6. клас.
Другиден ще им раздадат бележниците и ще се почерпят по случай завършването на учебната година.
И ... ваканция!!! :1216 :1216 :1216
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Ваканция УРА!

Мнение от cchery »

Радвам се, че Алекс вече си почива. :954 Желая му да забрави за часовете с притеснения. И все пак - да прочете поне 2 книги... дори и да не са от списъка за лятото.

Коки има още 1 седмица и милият вече е накрая на силите си. Не че и аз не съм учила до края на юни, но решението на бившата г-жа МОН от тази година 8 клас също да са до 30 юни беше изключително безпочвено. Че даже и тъпо. Децата вече се оформени, днес им мина и външното оценяване за 8-и клас, което за езикови гимназии и училища с езиков профил е по основния език, който учат. И другата седмица всъщност просто ще ходят до сградата на ТУЕС - ей така.... да стават рано и ..... нищо повече.
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Ваканция УРА!

Мнение от Kleo »

Да, ще направя всичко възможно да чете и това лято.
Макар и, засега!, ще е кажи-речи ... насила. Не заобича четенето това дете и туйто.
Лека последна седмица в училище на Коки от мен! :954 :954 :954
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Ваканция УРА!

Мнение от Kleo »

От днес и аз съм във ваканция!
Ураааа :1209 :1209 :1209
Ани, и Коки вече си почива, нали?
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Ваканция УРА!

Мнение от Kleo »

Отпуската ми свършва днес. Утре пак съм на работа. Хубавото е, че си оставих нарочно още цели 8 дни от платения годишен отпуск. Ще видя кога до края на годината ще ги ползвам. Може би на части по малко.
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Ваканция УРА!

Мнение от Kleo »

На 20-ти в неделя ще отпразнуваме рождения ден на Алекс с роднините ми.
От 21-ви до 24-ти майка ми ще бъде с трите деца /Алекс и двете ми племеннички/ на почивка в Боровец. Много се радвам, че пак ще отидат на хубаво място!
Хайде, момичета, моля ви, пишете как минават вашите ваканции? Къде ходите? Какво правите? Как се разнообразявате?
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Ваканция УРА!

Мнение от Kleo »

Даже до 25-ти останаха в Боровец.
Мама ги е качила на кабинков лифт.
Изкарали са си повече от чудесно.
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Ваканция УРА!

Мнение от Kleo »

1, 2 и 3 ноември - и аз ще съм във "ваканция", заедно с учениците :1216
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Публикувай отговор