Есен Златна вече е навън - чухме и Училищния звън!

Свобода на словото
Публикувай отговор
futarela
Философска система
Мнения: 1205
Регистриран на: 19 Авг 2010, 21:42
Местоположение: София

Re: Есен Златна вече е навън - чухме и Училищния звън!

Мнение от futarela »

:954 Добър ден !
Истинското откритие е не да изнамираш нови пейзажи, а да придобиеш нови очи.[img]http://lines.ladoshki-forum.ru/showgif.php?imgfile=1_5Priroda_lines/1275646909.png[/img]
Аватар
cvety_rz
Влюбена във вятъра
Мнения: 2131
Регистриран на: 28 Окт 2010, 07:49

Re: Есен Златна вече е навън - чухме и Училищния звън!

Мнение от cvety_rz »

Чери, :922 :922 :922 И това ще мине нали знаеш?
Елисче, аз съм добре.Просто съм много заета и ми е малко нервно :oops:
Нели, ангажиран рожден ден :) Страхотна си да знаеш.
Вярата не прави нещата лесни, прави ги възможни!
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Есен Златна вече е навън - чухме и Училищния звън!

Мнение от Kleo »

futarela написа: :954 Добър ден !
И от мен! :954

Слънчев, сияен, усмихнат, успешен, прекрасен ден на всички!!! :954

Всички ви прочетох много внимателно :923

П.П. Чери, писах ти на лични :922
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Есен Златна вече е навън - чухме и Училищния звън!

Мнение от Kleo »

"Дизайнерите искат от мен да се обличам като Пролетта, във вълнисти, бухнали тоалети. А аз не се чувствам като Пролет. Чувствам се като топла, червена Есен." – Мерилин Монро

Изображение

"Дойде ли есен, не ходете в бижутерията, за да видите злато. Отидете в парка." – Мехмет Мурат Илдан
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Есен Златна вече е навън - чухме и Училищния звън!

Мнение от Kleo »

Изображение

"Есента е втора пролет, защото тогава всяко листо е цвете." – Албер Камю

"Есента винаги е била любимият ми сезон. Времето, когато всичко избухва в последната си красота, сякаш природата е спестявала цяла година за големия си финал." – Лорън ДиСтефано

Изображение

"Нито пролетта, нито лятото могат да се сравнят с красотата, грейнала върху лицето на есента."– Джон Дън

"Когато над всички нас се спусне ранният мрак на есента, единствените неща, които ще имат значение, са малките жестове – топла стая, току-що изпечен сладкиш, нежна прегръдка, покана за разговор, едничка роза." – Дженс Солтенберг

"Всеки, който си мисли, че падналите листа са мъртви, никога не ги е виждал как танцуват, прегърнати от вятъра." – Шира Тамир
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
ellis_stoyanova
Със словото напред
Мнения: 1850
Регистриран на: 19 Авг 2010, 21:41

Re: Есен Златна вече е навън - чухме и Училищния звън!

Мнение от ellis_stoyanova »

Привет,момичета!Днес в Горна беше приказна есен,студено утро и слънчев и приятен ден.Обичам есента такава,а не мрачна и дъждовна,не че някой ме пита :1069
Чери,много добре те разбирам.Аз самата мразя,когато нещата не се получават,или поне не по начина,по който аз искам.Но всеки път след това осъзнавам,че не се получават именно защото не е правилното време.Убедена съм,че всичко се случва по времето,когато трябва,макар това не винаги да ни харесва.Все пак ти желая повече търпение и нерви и се надявам с все сърце всичко да се подреди и по-възможност да е по-скоро.
А относно книгите,които чета....те са разнообразни.Взимам от прителки и напоследък ми прави впечатление,че всеки си има вкус за книги,някои харесват чиклит,други малко пи духовни книги.А аз прочитам всичко що намеря.Сега прочетох книгат н Венета Рйкова "Вещицата".Пълна боза,толкова съм разочарована след всичкия шум,който се вдигаше покрай тези книги.Сега започнах Лечебният код.Нямам мнение още.Все пак съм прочела няколко страници.
Воинът на светлината не си губи времето, за да се опитва да играе ролята, която другите са избрали за него.-П.Куелю

[url=http://postimage.org/][img]http://s28.postimg.org/5aihn4da1/335730_priroda_zima_zakat_doroga_krasnyj_192.jpg[/img][/url]

Има само един път към щастието:

да престанеш да се безпокоиш за нещата, които не са подвластни на волята ти.



Епиктет
Аватар
cvety_rz
Влюбена във вятъра
Мнения: 2131
Регистриран на: 28 Окт 2010, 07:49

Re: Есен Златна вече е навън - чухме и Училищния звън!

Мнение от cvety_rz »

Деси, много красива есен :954
Аз си чакам книгата за хашимотото и в близките седмици това ще ми е четивото.Нещата при нас са добре.Взех да се вземам в ръце и ха дано накрая да успея :mrgreen:
Гледа ми се хубав филм.Нещо да ми препоръчате, което мога да си изтегля от нета?
Вярата не прави нещата лесни, прави ги възможни!
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Есен Златна вече е навън - чухме и Училищния звън!

Мнение от Kleo »

Аз съм си изтеглила "Колибата" от Замунда, с бг субтитри, но все не мога да се наканя да го гледам, защото искам да е заедно с Хри, а той никак не обича филми със субтитри и ...

И аз обичам Есента и нейните багри, шарки, цветове, Цвети! Всъщност, като се замисля, май че няма сезон, който да не обичам. И Пролетта обичам, и Зимата. И Лятото, но да не е знойно, ако може.

Сега се зачетох в това цък! - Като какво животно изразявате любовта си? Канарче, кученце, коте или златна рибка? И си мисля за хората, света и живота като цяло. Приятна вечер на всички ви от мен и лека нощ!

Изображение

Изображение

Изображение

Колкото до мен, аз май че съм смесен тип, с водещи два - този на канарчето и на котето.
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
ellis_stoyanova
Със словото напред
Мнения: 1850
Регистриран на: 19 Авг 2010, 21:41

Re: Есен Златна вече е навън - чухме и Училищния звън!

Мнение от ellis_stoyanova »

Как сте момичета?Децата ми алата седмица хванаха някакъв вирус-кашлица Т и хрема,сега май мен се опитва да улЕ пи.Анджи все пак в петък беше по добре и отиде на екскурзия до Ловеч и Плевен.Много се радвам когато им организират такива неща.
Воинът на светлината не си губи времето, за да се опитва да играе ролята, която другите са избрали за него.-П.Куелю

[url=http://postimage.org/][img]http://s28.postimg.org/5aihn4da1/335730_priroda_zima_zakat_doroga_krasnyj_192.jpg[/img][/url]

Има само един път към щастието:

да престанеш да се безпокоиш за нещата, които не са подвластни на волята ти.



Епиктет
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Есен Златна вече е навън - чухме и Училищния звън!

Мнение от Kleo »

Аз съм леко болничка. Странно е, защото съм на границата между болестта и здравето. Нямам висока Т, нито мускулни болки и кашлица, но съм с хрема, болки в гърлото и в ушите. Последните няколко дни пия много витамини + витамин С + билкови чайове, но взимам и от разтворимите прахчета Тайлол хот. Утре съм на работа, а днес дори имах и хороскоп вкъщи с една съученичка от гимназията. Надявам се до два-три дни напълно да ми е минало всичко.
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
ellis_stoyanova
Със словото напред
Мнения: 1850
Регистриран на: 19 Авг 2010, 21:41

Re: Есен Златна вече е навън - чухме и Училищния звън!

Мнение от ellis_stoyanova »

Деска,върлуват някакви вирусчета,не са много упорити,но е неприятно.Аз умах болки в гърлото цял ден и ми е леко отпадноло.Само това.Дано премине бързо
Воинът на светлината не си губи времето, за да се опитва да играе ролята, която другите са избрали за него.-П.Куелю

[url=http://postimage.org/][img]http://s28.postimg.org/5aihn4da1/335730_priroda_zima_zakat_doroga_krasnyj_192.jpg[/img][/url]

Има само един път към щастието:

да престанеш да се безпокоиш за нещата, които не са подвластни на волята ти.



Епиктет
Публикувай отговор