Киномански и театрален кръжок

Публикувай отговор
Аватар
dexter
Философска система
Мнения: 1363
Регистриран на: 19 Окт 2010, 12:14

Re: Киномански и театрален кръжок

Мнение от dexter »

Изображение

Чудесен филм :954 !
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Киномански и театрален кръжок

Мнение от Kleo »

Гледам с огромно удоволствие "Откраднат живот" :326
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Киномански и театрален кръжок

Мнение от Kleo »

Моноспектакълът "Глас" в изпълнение на Яна Маринова?

Изображение

Филмът "Привличане", отново с нея, сега през февруари 2018 г.?
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
ellis_stoyanova
Със словото напред
Мнения: 1850
Регистриран на: 19 Авг 2010, 21:41

Re: Киномански и театрален кръжок

Мнение от ellis_stoyanova »

Гледа ми се филм,ама такъв който направо ще ме шамароса през лицето още в самото начало и ще ме остави без дъх чак до самия край...иначе довечера съм на театър
Воинът на светлината не си губи времето, за да се опитва да играе ролята, която другите са избрали за него.-П.Куелю

[url=http://postimage.org/][img]http://s28.postimg.org/5aihn4da1/335730_priroda_zima_zakat_doroga_krasnyj_192.jpg[/img][/url]

Има само един път към щастието:

да престанеш да се безпокоиш за нещата, които не са подвластни на волята ти.



Епиктет
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Киномански и театрален кръжок

Мнение от Kleo »

ellis_stoyanova написа:Гледа ми се филм,ама такъв който направо ще ме шамароса през лицето още в самото начало и ще ме остави без дъх чак до самия край...иначе довечера съм на театър
Какво ще гледаш довечера, Елис?

И на мен ми се гледа такъв филм!
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
ellis_stoyanova
Със словото напред
Мнения: 1850
Регистриран на: 19 Авг 2010, 21:41

Re: Киномански и театрален кръжок

Мнение от ellis_stoyanova »

Гледах Кредитът с Асен Блатечки....не бях ходила на театър от дете..беше вълшебно
Воинът на светлината не си губи времето, за да се опитва да играе ролята, която другите са избрали за него.-П.Куелю

[url=http://postimage.org/][img]http://s28.postimg.org/5aihn4da1/335730_priroda_zima_zakat_doroga_krasnyj_192.jpg[/img][/url]

Има само един път към щастието:

да престанеш да се безпокоиш за нещата, които не са подвластни на волята ти.



Епиктет
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Киномански и театрален кръжок

Мнение от Kleo »

Романтичните коледни филми, които трябва да гледате:
  • “Четири Коледи” (2008) - До сега, Брад и Кейт винаги са успявали да избегнат прекарването на Коледа със техните семейства чрез бягство в екзотични земи. Но тази година, те не успяха. Когато пристигат на летището, всички полети са били отменени. Бащата на Брад ги чака в дома му. Също и майката на Кейт. Брад и Кейт очакват най-лошото … и те няма да бъдат разочаровани. Те няма да бъдат пощадени от нищо. Между униженията, тайните на всеки един от тях, лошите чувства и невъзможните ситуации, двойката ще преживее един ден, който може да им е последният заедно, ако не успеят да устоят на предизвикателствата.

    “Ваканцията” (2006) - Страхотна любовна история, която би разтопила всяко сърце! Имаме Камерън Диас, Кейт Уинслет, Джъд Лоу и Джак Блек на едно място! Едната история се развива на фона на снежно английско селце, а другата - в луксозния Лос Анджелис. Коледният дух витае във въздуха, а забавните и романтични моменти се редят един след друг! И този сезон си направете кратка ваканция от реалността с "Ваканцията”!

    "Наистина любов" (2003) - Още една коледна класика, в която се преплитат историите и съдбите на няколко двойки, които живеят в Лондон. Какво повече му трябва на човек - има звезден актьорски състав, който включва Хю Грант, Кийра Найтли, Ема Томпсън, Колин Фърт и още много други обичани звезди. Има и голяма доза романтика и всичко това на фона на страхотния дух на дните преди Коледа и самия коледен ден!

    "Принцеса за Коледа" (2011) - Романтична коледна история, която събира на едно място героите от много приказки с принцове и принцеси. Млада красавица пътува със своите племенници към отдалечен замък, където ще прекарат Коледата по покана на далечен роднина, когото никога не са виждали. Мястото е подходящо красавицата да се впусне в търсене на своя принц. Историята е заснета в приказния замък Пелеш в полите на румънските Карпати, близо до град Синая.

    "Принц за Коледа" (2017) - това е още една романтична история за далечна държава, красив принц и обикновено момиче, което попада в своята коледна приказка. Няма да сбъркате, ако се насладите на тази празнична романтична и много приказна история.
Наистина ми се гледат някакви романтични комедии напоследък.
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Киномански и театрален кръжок

Мнение от Kleo »

За гледане в почивните ми дни:

https://play.nova.bg/programi/otkradnat-zhivot" onclick="window.open(this.href);return false; - изпуснатите серии от Откраднат живот :plezya se

" onclick="window.open(this.href);return false; - филмът La Belle Verte [The Green Beautiful], на български език може би е "Зелената Красавица", филмът е френски, говорят на френски език, а субтитрите му са на английски език, когато го гледам, ще упражня и двата езика по този начин :222
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Киномански и театрален кръжок

Мнение от Kleo »

И ... още нещо за гледане, за почивните ми дни: " onclick="window.open(this.href);return false; - Направи квантов скок през 2018, както аз го направих през 2012! - Irina Valcheva-Krasteva - Изображение
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Киномански и театрален кръжок

Мнение от Kleo »

От вчера вечерта дават Анна Каренина по БТВ :222
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
mari_ko
Форумна палавница
Мнения: 1135
Регистриран на: 19 Авг 2010, 21:43

Re: Киномански и театрален кръжок

Мнение от mari_ko »

Kleo написа:От вчера вечерта дават Анна Каренина по БТВ :222
Зарадвах му се и аз, но се отказах като видях "сезон 1" .
[url=http://line.romanticcollection.ru][img]http://line.romanticcollection.ru/ba/7_43b_47911350_Rviki_0.gif[/img][/url]
Публикувай отговор