Есен Златна вече е навън - чухме и Училищния звън!

Свобода на словото
Публикувай отговор
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Есен Златна вече е навън - чухме и Училищния звън!

Мнение от cchery »

Добро утро! :954

А добро ли е?! Дааа...... днес се събуждам с настроение. Още не знам за какво, но...... май ми е кеф, че следват 2 почивни дни. :1216 :1216 Имам спешна нужда от нищоправене.... не че такова предстои, но слава Богу усещането за събота и неделя е точно такова.

Вчера в София беше прекрасен топъл, слънчев, светъл ден, който носеше усещането за пролет... Да, пролетта е далече, все още, но тази кратка "отпуска", с която зимата ни дарява, ми се отразява прекрасно. Днес денят трябва да е дори по-хубав от вчерашния. Аз смених малко тактиката на сутрешните ми тичания и сега така и така съм си вкъщи по цял ден, слизам да тичам обедно време - все пак тогава е доста по-топло, а и организмът ми е напълно събуден. :954
dexter написа: Макар че купувам roobar-ове в големи количетсва, за Яна. Тя все още не хапва никакъв плод, а тези барове са доста засищаща и според мен полезна закуска, именно заради въглехидратите, от които децата имат нужда. Поне моето дете, де, тъй като на 10 и половина години все още е 25 кг :lol: :lol: и се налага да се храни питателно. Съставът им е фурми, кашу и сурово какао, струва ми се доста здравословно в сравнение с почти всичко друго, за което мога да се сетя.
Авторът действително нямаше никакви претенции дори в специален коментар беше споменал, че изборът на даден продукт на база "вкус" няма отношение към написаното от него. Щом на Яна ѝ харесват тези рообарове, е нормално да ѝ ги купуваш. Лично на мен са ми много тежки и много сладки.

Всъщност авторът на статията подлагаше на (обосновано) съмнение "магическите", както той се беше изразил, свойства на всички шумно рекламирани здравословни храни. И, както често се оказва, в България е твърде лесно да си пробуташ продукта на неоснователно висока цена с помощта на маркетинг-хитрини... Струва ми се, че всичко това е застъпено индиректно в книгата, която споменаваш. :954

От мен засега - хубав ден... :954 :954
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
Сиренце
Със словото напред
Мнения: 1652
Регистриран на: 13 Окт 2010, 13:58
Местоположение: Черни Вит

Re: Есен Златна вече е навън - чухме и Училищния звън!

Мнение от Сиренце »

Сиана е взела устния с С1 :fan :fan :fan Много съм горда с моето момиче!
Аватар
cvety_rz
Влюбена във вятъра
Мнения: 2131
Регистриран на: 28 Окт 2010, 07:49

Re: Есен Златна вече е навън - чухме и Училищния звън!

Мнение от cvety_rz »

Сиренце написа:Сиана е взела устния с С1 :fan :fan :fan Много съм горда с моето момиче!
Цони, това е страхотна новина! Много се радвам :940
Вярата не прави нещата лесни, прави ги възможни!
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Есен Златна вече е навън - чухме и Училищния звън!

Мнение от Kleo »

Ани, честит имен ден! :329 Желая ти хубав празник! :329 Чувствай се великолепно и радостно, смислено и красиво, това ти пожелавам в момента! :922

:940 Ще ти се обадя да те чуя лично по някое време, че ми липсва гласчето ти. :940

[img]http://f01.bis.bulcdn.net/fsh/5/d/8/5/0 ... 78.jpg?v=0[/img]
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Сиренце
Със словото напред
Мнения: 1652
Регистриран на: 13 Окт 2010, 13:58
Местоположение: Черни Вит

Re: Есен Златна вече е навън - чухме и Училищния звън!

Мнение от Сиренце »

Честит имен ден, Ани! Да пребъде името ти!
Весел празник!

[img]http://i59.tinypic.com/288wnbb.jpg[/img]
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Есен Златна вече е навън - чухме и Училищния звън!

Мнение от cchery »

Нелка, честит имен ден на твоята прекрасна Ани!!! Нека все така да бъде с остър ум и открито съзнание към всичко, което я заобикаля!!!!!

[img]http://bgflash.com/data/thumbnails/41/roza1-big.jpg[/img]



Цони, Деска, благодаря ви!!!!
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
cvety_rz
Влюбена във вятъра
Мнения: 2131
Регистриран на: 28 Окт 2010, 07:49

Re: Есен Златна вече е навън - чухме и Училищния звън!

Мнение от cvety_rz »

Здравейте.
Днес имам рожденик и да почерпя :)
Изображение
Вярата не прави нещата лесни, прави ги възможни!
Аватар
Ванчето
От писане глава не боли
Мнения: 941
Регистриран на: 06 Яну 2014, 17:26

Re: Есен Златна вече е навън - чухме и Училищния звън!

Мнение от Ванчето »

Цвети, да ти е много здраво и щастливо момчето! И все така да се гордееш с него :) Много е хубав, видях го във фейса :222 :923

Чери, а на теб да ти е честит имения ден... на голяяяма патерица ( :oops: :oops:)
Бъди здрава! :923
Никога не е късно за ново начало!
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Есен Златна вече е навън - чухме и Училищния звън!

Мнение от cchery »

Цветушка, здраве, щастие и много слънце в детството желая на Симчо!!! Дано никога да не порЕсне...... :954 :954 Нека винаги бъде твоето страхотно момче, с което се гордееш!!!

[img]http://lizettedeklerk.files.wordpress.c ... mage6.jpeg[/img]
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Есен Златна вече е навън - чухме и Училищния звън!

Мнение от cchery »

Добро утро от мен!!! Днес небето имаше уникално ярки розови облаци - сигурен признак за студа навън!!! И при все - беше прекрасно. Аз се събудих дори без аларма. Не ми се спеше особено и това определено се отразява на цялостната ми настройка за деня, който тепърва почва. А тя - настройката е..... да свърша това, което мога, това, за което ми стигне времето и което ще ми носи удоволствие...... Пожелавам и на вас една такава седмица.......

В интерес на истината, се захващам с чистене и из нас - не е нещо, което обичам, но..... си трябва и точно в момента не ми тежи :954 :954 :954
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Есен Златна вече е навън - чухме и Училищния звън!

Мнение от Kleo »

Черко, и аз днес се наслаждавах на розово-синия изгрев, беше просто разкошно! :954
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Публикувай отговор