Моята тренировка

Подфорум за поддържане на тялото чрез спорт
Публикувай отговор
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Моята тренировка

Мнение от Kleo »

Отчитам тази вечер едночасова тренировка вкъщи на велоаргометъра.
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Моята тренировка

Мнение от Kleo »

Веднага след работа тази вечер:
303 калории за 50 минути, 13.7 километра.
Интересното е, че се върнах изтощена, направо бях капнала от умора.
Въпреки това реших, че ще въртя педалите.
Пуснах музика и почнах. И така :1216
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Моята тренировка

Мнение от cchery »

Kleo написа:Веднага след работа тази вечер:
303 калории за 50 минути, 13.7 километра.
Интересното е, че се върнах изтощена, направо бях капнала от умора.
Въпреки това реших, че ще въртя педалите.
Пуснах музика и почнах. И така :1216
Браво, Десита, този път и разстоянието, и изгорените калории ме кефят :) :) :) . Добре се справяш. Не спирай!

Аз от тази седмица отчитам 3 бягания от по 7 км всяко. Реших, т.к. в момента не тренирам нищо друго, да добавям по още един - седми километър, към традиционните ми 6 км за сутрешен крос. Той е бавен и лежерен - за отпускане. Днес специално си смених схемата на бягане и съм доволна, че си го позволих....., защото аз понякога много трудно решавам в движение да сменям нещо от предварително замисленото тичане. Та - днес изтичах 5 км и спрях 2 минути за почивка. След това направих 2 бягания от по 4 минути с 2-минутна почивка между тях като тичах толкова бързо, колкото имах сили. Идеята е - да предизвикам тялото ми и да не привиква на еднообразно и монотонно темпо. Уморих се доволно, но пък почивките между тези бягания изиграха добра роля - в крайна сметка не се скапах много и смятам всяка седмица да имам такива "включвания" в тичането си. :954
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Моята тренировка

Мнение от cchery »

А, бе, има ли спортуващи, диетуващи тук?!? :) :) :)

Аз днес се каня да бягам, макар че сутринта видях, че ми е дошъл МЦ. Ще ми се да отхвърля малко работа и след това да се раздвижа - като за почивка. :954
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
cvety_rz
Влюбена във вятъра
Мнения: 2131
Регистриран на: 28 Окт 2010, 07:49

Re: Моята тренировка

Мнение от cvety_rz »

cchery написа:А, бе, има ли спортуващи, диетуващи тук?!? :) :) :)

Аз днес се каня да бягам, макар че сутринта видях, че ми е дошъл МЦ. Ще ми се да отхвърля малко работа и след това да се раздвижа - като за почивка. :954
Има, има....... :mrgreen: 3 дена седмично ставам в 5,30 сутринта за тренировка.В останалите 3 тренирам вечер а на 7 ден си почивам :) За два месеца - 8 кг. Следва продължение.......

Чери, браво за бяганията.Щом в МЦ ти е ок да бягаш значи го правиш.Аз имам месеци, когато е немислимо да го правя има и месеци, когато мога.
Деска, бравос и на теб.Как се движат при теб нещата?
Вярата не прави нещата лесни, прави ги възможни!
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Моята тренировка

Мнение от Kleo »

В застой съм нещо.
Но вече си казвам, че е кратък период.
И скоро ще съм отново в редиците.
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Моята тренировка

Мнение от cchery »

cvety_rz написа:
cchery написа:А, бе, има ли спортуващи, диетуващи тук?!? :) :) :)

Аз днес се каня да бягам, макар че сутринта видях, че ми е дошъл МЦ. Ще ми се да отхвърля малко работа и след това да се раздвижа - като за почивка. :954
Има, има....... :mrgreen: 3 дена седмично ставам в 5,30 сутринта за тренировка.В останалите 3 тренирам вечер а на 7 ден си почивам :) За два месеца - 8 кг. Следва продължение.......
Аз и тук да мина и да ти кажа, Цвет, че си СТРАХОТНА!!! Истински се възхищавам на нестихващото ти желание да разрешиш проблема с килограмите... Знаеш - следя те отблизо и очаквам и следващия успех... Аз самата съм за мотивиране....
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
cvety_rz
Влюбена във вятъра
Мнения: 2131
Регистриран на: 28 Окт 2010, 07:49

Re: Моята тренировка

Мнение от cvety_rz »

cchery написа:
cvety_rz написа:
cchery написа:А, бе, има ли спортуващи, диетуващи тук?!? :) :) :)

Аз днес се каня да бягам, макар че сутринта видях, че ми е дошъл МЦ. Ще ми се да отхвърля малко работа и след това да се раздвижа - като за почивка. :954
Има, има....... :mrgreen: 3 дена седмично ставам в 5,30 сутринта за тренировка.В останалите 3 тренирам вечер а на 7 ден си почивам :) За два месеца - 8 кг. Следва продължение.......
Аз и тук да мина и да ти кажа, Цвет, че си СТРАХОТНА!!! Истински се възхищавам на нестихващото ти желание да разрешиш проблема с килограмите... Знаеш - следя те отблизо и очаквам и следващия успех... Аз самата съм за мотивиране....
Чери, благодаря за милите думи и за подкрепата.Определено ми е нужна!Относно проблема с килограмите...не мога да се примиря да съм дебела.Да си дебел е болестно състояние и е грозно, но това не ми пречи да се обичам и уважавам :)
А при теб защо така се случи с мотивацията?
Деска, Ванче, вие сте на ход :mrgreen:
Вярата не прави нещата лесни, прави ги възможни!
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Моята тренировка

Мнение от Kleo »

cvety_rz написа: ... Деска, Ванче, вие сте на ход :mrgreen:
Благодаря за побутването, Цвет! :940

Влизам да отчета един час на велоаргометъра тази вечер и 300 изгорени калории :1216
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Моята тренировка

Мнение от cchery »

Kleo написа:
cvety_rz написа: ... Деска, Ванче, вие сте на ход :mrgreen:
Благодаря за побутването, Цвет! :940

Влизам да отчета един час на велоаргометъра тази вечер и 300 изгорени калории :1216
Айде, Десита, то велото беше на 10-и декмври, а днес сме 14 - какво ново?!?! :razz: :razz: :razz:

От мен днес - 7 км при това с много добра скорост и огромно НАСТРОЕНИЕ!!! Супер заредена се чувствам! :)
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Моята тренировка

Мнение от Kleo »

Нищо ново.
Пак ще пиша при тренировка.
Но днес на обяд ще изляза навън да се разходя с колежка - това брои ли се :lol:
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Публикувай отговор