Тихо се сипе първият сняг, галено щипе бузките пак!

Свобода на словото
Заключено
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Тихо се сипе първият сняг, галено щипе бузките пак!

Мнение от cchery »

Добрутрооооо!!!

Елисче, Ванче, :922 :922 . Чувстваме нещата по един и същи начин! И аз оценявам личните жестове, отделените дори секунди, но само за мен..... "Нямам време" е фразата на хора, които не ме харесват......

Момичета, излизам сега да бягам. Просто исках да ви се "обадя" за началото на новата седмица. :1216 :1216
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
cvety_rz
Влюбена във вятъра
Мнения: 2131
Регистриран на: 28 Окт 2010, 07:49

Re: Тихо се сипе първият сняг, галено щипе бузките пак!

Мнение от cvety_rz »

Добро утро и от мен :954 В Разград е мрачно, но за сметка на това схванатия ми врат и гръб са ми малко по- подвижни и ми е хубаво на душичката и телцето де :1062
Нелка, как я караш? Поотхвърли ли малко задачките или си все така заета?
Ванче, вашата ваканция колко дни е? Явно е по- дълга от тази в България.Не знам за вас, но на мен много ми тежи това ходене на училище или по- скоро напрежението сутрин.Ставане, бързане, водене на децата в у-ще, работа.....аман значи.Иде ми да хвана гората :mrgreen:
Вярата не прави нещата лесни, прави ги възможни!
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Тихо се сипе първият сняг, галено щипе бузките пак!

Мнение от Kleo »

Добро утро :954

Отивам да пия кафе с колегите. Преди това идвам да ви кажа, че днес настроението ми е прекрасно :1216 и ми се прииска да го споделя с вас :923

Тази сутрин сложих новата блузка от сестра ми и новия шал пак от нея, подаръци са ми за Коледа, почувствах се специална и обичана, и тръгнах бодро-бодро за работа. Надявам се и вие да се чувствате повече от чудесно!
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
cvety_rz
Влюбена във вятъра
Мнения: 2131
Регистриран на: 28 Окт 2010, 07:49

Re: Тихо се сипе първият сняг, галено щипе бузките пак!

Мнение от cvety_rz »

Добър вечер, мецанки.
Деси, много ми е приятно да прочета това, което си написала :954
Вярата не прави нещата лесни, прави ги възможни!
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Тихо се сипе първият сняг, галено щипе бузките пак!

Мнение от cchery »

Добро утро от мен :).

Как я карате, момичета?!
cvety_rz написа:Не знам за вас, но на мен много ми тежи това ходене на училище или по- скоро напрежението сутрин.Ставане, бързане, водене на децата в у-ще, работа.....аман значи.Иде ми да хвана гората :mrgreen:
И аз не знам за вас, но това горното все едно аз съм го писала!!!! Най-големият ми тормоз на първо място е ранното ставане сутрин :328 :328 :328 - това е нещото, което слага камъчето в каруцата на моя ден още от самото му начало. 5 пъти в седмицата...... Всичко останало е пряко негово следствие.... Не знам дали има по-човешко решение.

При мен тази седмица е вече от "нормалните" - 5 дена ставам рано, приготвям закуска, после уча, чета, работя, след което излизам да бягам; следобедно пак съм пред компа, понякога оставам на него и до 11 часа вечер.... обръщам внимание на Бела с домашните (не че има нужда, но... навик), Коко само го контролирам да дава почивка на тела си :221 :221 . Карам Бела на тренировка от вторник до петък. Минимум веднъж карам и Коко...... Пазарувам, понякога и готвя. Ходя и на народни танци..... Ежедневие...... едно такова...... с лайно да го намажеш :1069 :1069 ..... Макар че на някои от вас, които ходите редово на работа (т.е. с установено работно време), със сигурност ще ви прозвуча "богохулна".... Обаче аз не съм човек, който разполагайки с времето си, ще го ползва само за себе си. Напротив - имам точно обратна нагласа и честно казано мисля, че тя "работи" срещу мен.....

Иначе - от Коледното пазаруване на книги в късния декември, успях да прочета 1 от книгите - "Разговори с моята котка". Колкото повече време минава, толкова по-малко мисля за нея като развлекателна, лека книга. Не че и блести като някакакъв шедьовър, но.... е изповед - искрена и откровена за спасението на една 40-годишна жена от "клопката" на често срещащата се житейска ситуация - да хване мъжа си в изневяра тогава, когато обмисля да стане майка.... Интересна беше.

Друго - друго нямам какво да кажа. Този месец трябва да ида на профилактични АГ и мамографски прегледи - чудя се дали да не ги "шунтирам" - откровено казано ми писна да се пищисвам с напрежението от очакването на резултатите от тези прегледи... Години наред треперя като малко дете дали няма да ми кажат, че имам рак. И буквално живея с усещанете, че съм болна. То в този случай май неправилно използвам глагола "живея", защото това не е живот - страх, параноя, тревожност, напрегнатост.....

Ами май засега е това от мен. Чакам и вие да споделите! :922
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
ellis_stoyanova
Със словото напред
Мнения: 1850
Регистриран на: 19 Авг 2010, 21:41

Re: Тихо се сипе първият сняг, галено щипе бузките пак!

Мнение от ellis_stoyanova »

Днес съм почивка.Преди малко станах.
Добро утро :mrgreen: Пия кафе и чакам снега,ей така да му се порадвам,да изчисти всичко мръсно от улиците,от въздуха....от очите ни.Ей така да стане малко бяло и птиказно.Ама утре да си хоси.Най-много до вдругиден :plezya se
Как сте прекрасни!!!
Мен днес ме чакат ибичайните димашни задължения,но това по никакъв начин не ме прави нещстна.напротив.обичам когато всички сме вкъщи всеки си прави неговите си неща но се срещаме във пространството. :lol:
Воинът на светлината не си губи времето, за да се опитва да играе ролята, която другите са избрали за него.-П.Куелю

[url=http://postimage.org/][img]http://s28.postimg.org/5aihn4da1/335730_priroda_zima_zakat_doroga_krasnyj_192.jpg[/img][/url]

Има само един път към щастието:

да престанеш да се безпокоиш за нещата, които не са подвластни на волята ти.



Епиктет
Аватар
cvety_rz
Влюбена във вятъра
Мнения: 2131
Регистриран на: 28 Окт 2010, 07:49

Re: Тихо се сипе първият сняг, галено щипе бузките пак!

Мнение от cvety_rz »

Добро съботно утро и от мен.Усъмнахме без сняг в Разград а толкова много го чакаме :cry: Събудих се доволна към 8 часа.Колко му трябва на човек да поспи малко повече и всичко си идва както трябва :mrgreen: Вземах Калинка от училище в събота ходи на математика.Сега Симчо се подготвя, че идва неговия час, но той ходи самичък нали е голям.Ще готя и ще домакинствам.Планирам малка тренировка и масаж след това.Такива са ми плановете.Вие ст на ход ;)
Елис, семейна идилия.Аз също обичам да сме си у дома всички.Нищо, че ни е тясно.
Вярата не прави нещата лесни, прави ги възможни!
Аватар
ellis_stoyanova
Със словото напред
Мнения: 1850
Регистриран на: 19 Авг 2010, 21:41

Re: Тихо се сипе първият сняг, галено щипе бузките пак!

Мнение от ellis_stoyanova »

Ейййй останахме си с чакането.Само кал и мръсоъия...пък като се сетя какво мрънкане ще падне като завсли снега и започне шляпавицата.ама айде нали сме си жени ...добре е да помрънкаме :1062
Воинът на светлината не си губи времето, за да се опитва да играе ролята, която другите са избрали за него.-П.Куелю

[url=http://postimage.org/][img]http://s28.postimg.org/5aihn4da1/335730_priroda_zima_zakat_doroga_krasnyj_192.jpg[/img][/url]

Има само един път към щастието:

да престанеш да се безпокоиш за нещата, които не са подвластни на волята ти.



Епиктет
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Тихо се сипе първият сняг, галено щипе бузките пак!

Мнение от cchery »

Ехааааааа, днес сме си напълно по темата :954 :954 - "Тихо се сипе първия сняг......". Седя си на компа току до прозореца и си гледам красивите снежни парцали, които се сипят отвън. А радиаторът на парното е само на 30 см от мен и ме топли по най-приятния начин:

Изображение

Изображение

Днес ми е нещо отнесено - и аз не знам защо. Вече четвърти ден се будя с нещо като боляща глава... мисля, че карам някакво вирусче на крак. А дано днес вече да го "извозя" и утре да съм ок. :)
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Тихо се сипе първият сняг, галено щипе бузките пак!

Мнение от cchery »

Е......, това не е никак честно - независимо от бялата приказка навън, искам (повече от всякога) ето тук:

Изображение
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Тихо се сипе първият сняг, галено щипе бузките пак!

Мнение от cchery »

Днес имах много шантав ден.... Какво ли не свърших, само.... дето все чувствам, че нищо не върша :1139 :1139 :1139 . Записах си чак за АГ и мамография - профилактични. Оплаках се от куриера на Рапидо, който в петък сътвори голяма простотия. Насадих си едно цвете - дърво на живота, което ще подарявам. Бягах под снега. Учих. Сготвих мусака. И дори ходих на въздушна йога :fan :fan

Мисля, че е време да спя.....

Лека нощ на всички!
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Заключено