Моята тренировка

Подфорум за поддържане на тялото чрез спорт
Публикувай отговор
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Моята тренировка

Мнение от Kleo »

Днес - туризъм - ходене пеш няколко часа на Витоша.
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Моята тренировка

Мнение от cchery »

Kleo написа:Но днес на обяд ще изляза навън да се разходя с колежка - това брои ли се :lol:
Не. Освен, ако не си минала едни 10 000 крачки......., които са 7-8 километра. :1062 :1062

Аз само бягам напоследък и така ще завърша годината - само с бягане и никакви тренировки за тялото. Но съм замислила да ги възстановя от новата година, което е..... ами, да - другата седмица :954 . И най-вероятно ще са тренировки в зала. :954
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Моята тренировка

Мнение от Kleo »

Не я броях за тренировка тази разходка. Но пък се раздвижих точно по обяд, което винаги ми се отразява чудесно. Не зная колко крачки сме направили, разхождахме се лежерно около час навън.

Влизам да отчета 1 час на велоаргометъра този следобед :1216 Разбира се, гарниран с прекрасна тонизираща музика.

Все пак да завърша 2017 година подобаващо. Ще се постарая и утре да се кача на вело-то. Ако не - поне ще танцувам.
Последно промяна от Kleo на 30 Дек 2017, 19:32, променено общо 1 път.
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Моята тренировка

Мнение от cchery »

Kleo написа: Ако не - поне ще танцувам.
Аз също планирам за завърша 2017 година с народни танци в парка до нас :1062 :1062 . Смятам малко преди полунощ да слезем, да си взема тонколонката и флашката, да си пуснем 2-3 хора и най-вече Дунавското и да играем. Дано да увлечем и други съкварталци! :954

Иначе от днес - 10 км.... доволна съм, при това - много. Днес беше прекрасен за тичане ден.
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
cvety_rz
Влюбена във вятъра
Мнения: 2131
Регистриран на: 28 Окт 2010, 07:49

Re: Моята тренировка

Мнение от cvety_rz »

Чери, Деси, браво, че не се отказвате от движението, защото тялото е създадено освен за почивка и хранене и за малко движенийце ;)
Днес ми беше ден за почивка, но така спонтанно реших да изпратя годината с лицеви опори, кофички, коремни преси и клекове и така на шега стана една 20 минутна тренировка.Хаиде през новата да сме по- така и по-по- най :mrgreen:
Вярата не прави нещата лесни, прави ги възможни!
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Моята тренировка

Мнение от Kleo »

Цикълът ми свърши.
Тази вечер ЩЕ тренирам.
Като го направя, ще пиша тук.
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Моята тренировка

Мнение от Kleo »

Влизам да отчета едночасова тренировка на вело-то, "изминах" 12 км, доволно се препотих. Утре - пак. :1216 Лека нощ!
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Моята тренировка

Мнение от cchery »

Навън вали така спокойно и приказно, че е само за бягане......
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Моята тренировка

Мнение от Kleo »

cchery написа:Навън вали така спокойно и приказно, че е само за бягане......
Ходи ли да тичаш, Черита? :329

Аз вчера бях на Витоша и бая походих, такава прекрасна белоснежна разходка сред борове си направихме с Хри :1216 :1028
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Моята тренировка

Мнение от cchery »

Kleo написа:
cchery написа:Навън вали така спокойно и приказно, че е само за бягане......
Ходи ли да тичаш, Черита? :329
Да, Деско :954 - тичах и ми беше много хубаво.
Kleo написа:Аз вчера бях на Витоша и бая походих, такава прекрасна белоснежна разходка сред борове си направихме с Хри :1216 :1028
Много отдавна не съм се разхождала из зимна гора... :cry:
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Моята тренировка

Мнение от Kleo »

А пък аз на 23 декември и сега на 14 януари :1216 - на Витоша е върховно удоволствие - стигаме до хижа, ядем шкембе или боб, пием червено вино и главно - седим пред огъня и слушаме как пукат дръвцата в камината, голяма идилия е! А навън - белота - безбрежна белота - сняг. Дърветата са заскрежени целите. Невероятна красота е! Радвам се на подобни зимни красоти, наистина!
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Публикувай отговор