Няма вече сняг, слънцето пече в очите пак

Свобода на словото
Заключено
Аватар
dexter
Философска система
Мнения: 1363
Регистриран на: 19 Окт 2010, 12:14

Re: Няма вече сняг, слънцето пече в очите пак

Мнение от dexter »

Нели написа:Момичета, стана! Имам обявена процедура по защита!
Супер, Нели, пожелавам ти успех и до края на начинанието :940 !
Аз днес съм доста доволна и щастлива от живота :954 . Моето слънце Яна е изкарала 24 точки от 26 възможни на пролетното математическо състезание, резултатът от което се взема при кандидатстване в МГ Варна :1216 . Пред нея има само 10 деца (с 26 и 25 точки), и още 2 с 24. Сега ще й стискам палци да се представи все така добре на останалите две състезания, за да може да се изпълни мечтата й за ново училище :).
Продължаваме да обмисляме идеята да се преместим в квартала на математическата гимназия, но там предлагането на жилища е почти никакво (по нашите критерии, а те са колкото се може по-малко и само козметични ремонти :plezya se ). Миналата седмица се ентусиазирах за един апартамент, но още не съм отишла да го видя. Уж искаме да се мести, а ентусиазъм - никакъв.
Вие как сте днес :)?
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Няма вече сняг, слънцето пече в очите пак

Мнение от cchery »

Нели написа:Момичета, стана! Имам обявена процедура по защита!
Браво, Нелка!!! Радвам се за това, че усилията ти бяха възнаградени с очаквания резултат. Заслужаваш го! :954 :954 :954 Оттук насетне ти желая успешна защита и очакваната "титла". Ще се повторя, но областта, в която ти работиш, за мен е изключително трудна както за обемане, така и въобще за възприемане и осмисляне, и това в моите очи прави успехът ти още по-значим. :954
dexter написа:Аз днес съм доста доволна и щастлива от живота :954 . Моето слънце Яна е изкарала 24 точки от 26 възможни на пролетното математическо състезание, резултатът от което се взема при кандидатстване в МГ Варна :1216 . Пред нея има само 10 деца (с 26 и 25 точки), и още 2 с 24. Сега ще й стискам палци да се представи все така добре на останалите две състезания, за да може да се изпълни мечтата й за ново училище :).
Браво на умната Яна :326 :326 :326 . Това наистина е много сериозен резултат и още по-сериозна крачка към мечтаното училище!!! Стискам ѝ палзи и за другите 2 състезания. И, Декс, не се куми :mrgreen: , ами отивай на оглед за апартамента - я виж детето ти как се справя с далеч по-трудни задачи. :954

Аз пътувах последните 2 дена. Сряда си отидох към Горна, но минавайки през Пловдив и Шипка. Вчера си дойдох. В резултат котките вече са си у нас. Бяха си изкарали чудесно при баба си :lol: :lol: .

В момента се каня да ходя да бягам и затова няма да пиша повече сега.
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
ellis_stoyanova
Със словото напред
Мнения: 1850
Регистриран на: 19 Авг 2010, 21:41

Re: Няма вече сняг, слънцето пече в очите пак

Мнение от ellis_stoyanova »

Браво,Нелка!Чудесно е когато усилията ни са възнаграде и подобаващо.
Браво и за Яна.
Аз днес ще си оправям цветята.Обожавам пролетта
Воинът на светлината не си губи времето, за да се опитва да играе ролята, която другите са избрали за него.-П.Куелю

[url=http://postimage.org/][img]http://s28.postimg.org/5aihn4da1/335730_priroda_zima_zakat_doroga_krasnyj_192.jpg[/img][/url]

Има само един път към щастието:

да престанеш да се безпокоиш за нещата, които не са подвластни на волята ти.



Епиктет
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Няма вече сняг, слънцето пече в очите пак

Мнение от Kleo »

Отчитам прекрасен ден! :1216 Кажи-речи цял ден само аз и мама. Дълга разходка из София :954 Обядвахме двечките, бяхме и на сладкарница, говорихме си :222 А всичко започна с използването на двата ваучера, които ни бяха подарък за рождения ден - масаж на цяло тяло от жена-рехабилитатор.
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Нели
Философска система
Мнения: 1466
Регистриран на: 23 Авг 2010, 19:49

Re: Няма вече сняг, слънцето пече в очите пак

Мнение от Нели »

Здравейте, момичета!

Имам малко време и влизам, за да ви разсмея малко.
Онзи ден с Ани чухме по радиото фразата "хуманитарна операция" по повод Сирия и Ани попита:
- Мамо, какво означава "хуманитарна"?
Аз заобяснявах какво е, иамйки предвид контекста, в който сме чули думата, като споменах за бедстващи хора в резултат на природен катаклизъм или война, за грижа за тях в смисъл на храна, вода, подслон, одеала, медицинско обслужване... В един момент забелязах, че очите ѝ се разширяват и тя е буквално потресена от моето обяснение. Най-накрая тя, очевидно много озадачена от думите ми, попита:
- Добре де, а тогава какво се учи в хуманитарната гимназия?
:1062 :1062 :1062
"Когато всички мислят еднакво, никой не мисли достатъчно" Уолтър Липман
Аватар
ellis_stoyanova
Със словото напред
Мнения: 1850
Регистриран на: 19 Авг 2010, 21:41

Re: Няма вече сняг, слънцето пече в очите пак

Мнение от ellis_stoyanova »

ЕЕЕЕеее,не,Нелка...Това са любимите ми моменти с децата,а именно когато от някой съвсем невинен разговор се роди истинско забавление.Разсмя ме от сърце,за което благодаря :954 :lol:
Как сте всички???
Хайде утре с нови сили да се "гмурнем"в работната седмица :1216
Воинът на светлината не си губи времето, за да се опитва да играе ролята, която другите са избрали за него.-П.Куелю

[url=http://postimage.org/][img]http://s28.postimg.org/5aihn4da1/335730_priroda_zima_zakat_doroga_krasnyj_192.jpg[/img][/url]

Има само един път към щастието:

да престанеш да се безпокоиш за нещата, които не са подвластни на волята ти.



Епиктет
Аватар
Нели
Философска система
Мнения: 1466
Регистриран на: 23 Авг 2010, 19:49

Re: Няма вече сняг, слънцето пече в очите пак

Мнение от Нели »

Честит рожден ден, Чери!
Изображение
Бъди с все такъв заряд!
Бъди здрава!
"Когато всички мислят еднакво, никой не мисли достатъчно" Уолтър Липман
Аватар
ellis_stoyanova
Със словото напред
Мнения: 1850
Регистриран на: 19 Авг 2010, 21:41

Re: Няма вече сняг, слънцето пече в очите пак

Мнение от ellis_stoyanova »

Честит празник,Чери!!!!Желая ти да бъдеш здрава,както и всички около теб! :923
Воинът на светлината не си губи времето, за да се опитва да играе ролята, която другите са избрали за него.-П.Куелю

[url=http://postimage.org/][img]http://s28.postimg.org/5aihn4da1/335730_priroda_zima_zakat_doroga_krasnyj_192.jpg[/img][/url]

Има само един път към щастието:

да престанеш да се безпокоиш за нещата, които не са подвластни на волята ти.



Епиктет
Аватар
dexter
Философска система
Мнения: 1363
Регистриран на: 19 Окт 2010, 12:14

Re: Няма вече сняг, слънцето пече в очите пак

Мнение от dexter »

Нели написа:В един момент забелязах, че очите ѝ се разширяват и тя е буквално потресена от моето обяснение. Най-накрая тя, очевидно много озадачена от думите ми, попита:
- Добре де, а тогава какво се учи в хуманитарната гимназия?
:1062 :1062 :1062
Това ми напомня асоциацията на Яна преди няколко седмици - чете ми тя обяви за апартаменти - площ, разположени, достъп до комуникации. Питам я какво според нея означава "комуникативен район" и тя ми вика - ами значи, че лесно създаваш приятелства със съседите :221

Чери, честит рожден ден! Пожелавам ти много здраве и добро настроение, да не губиш енергията си и устрема си да се захващаш с нови, все по-интересни и удовлетворяващи неща :954
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Няма вече сняг, слънцето пече в очите пак

Мнение от Kleo »

Честит Рожден Ден, скъпа Ани! Сбъдвай мечтите си с радостна лекота и една по една, за да имаш възможността да им се наслаждаваш напълно :954 Бъди здрава и все така жизнерадостна и обичаща живота :1216 Нека усмивката винаги грее на лицето ти :923 Изпълвай своя свят със светлина и топлина, и срещай по пътя си добро, красота, любов, истински приятели :922 Чувствай се щастлива, удовлетворена от нещата, които вършиш, и уютно у дома си, където да бъдеш обградена с нежност, грижа и обич :922
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Няма вече сняг, слънцето пече в очите пак

Мнение от cchery »

Здравейте, момичета!!!!

Искам да ви благодаря за пожеланията. И дори не толкова за пожеланията, а за това, че всяка дума в тях беше ЛИЧНО за мен, а не общо пожелание. Наистина точно рожденият ден може би е денят за това да на караш човек да се чувства специален и аз така и се почувствах!!! БЛАГОДАРЯ! :922 :922

Днес целия ден телефонът ми звъни и това допълнително ме кара да се чувствам специална и щастлива!!! Сутринта избягах почти половин маратонска дистанция. Тичах 20,5 км, защото исках да изтичам разстояние, което е точно 2 пъти по-малко от годините ми, а полумаратонската дистанция е 21,1 км. Радвам се, че не се отказах.... И че го направих. Най-вече заради мен самата. Всъщност само заради мен самата. А другата причина е, че се глася да тичам на полумаратон на маратон Пловдив, който е след 2 седмици и така се тествах мога ли или не мога..... НО си е зор, де.

Успях и се справих и с подаръка на Момчил за утре. Той днес ми беше напрвил изненада. Ставал е посред нощите и на светлината на челник ми е надул 10 балона, вързал ги е и ги беше окачил да видят по лампи, дръжки, шкафове. И един транспарант Хепи бърдей е закачен. Въобще, събудих се като в един обикновен ден, а попаднах на рождения си такъв :1062 :1062 .
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Заключено