Листата пожълтяха и мецанките в хралупата се свряха :)

Свобода на словото
Заключено
Аватар
Нели
Философска система
Мнения: 1466
Регистриран на: 23 Авг 2010, 19:49

Re: Листата пожълтяха и мецанките в хралупата се свряха :)

Мнение от Нели »

Деси, няма начин кражбата да е от някой от входа. Още повече, че липсват неща и на други съседи. Както и да е, не ми се мисли вече за това.

Аз все пак отидох до морето днес. По-точно отидох ВЪВ морето. Ето вижте как! :0048
Имах нужда точно от това.
"Когато всички мислят еднакво, никой не мисли достатъчно" Уолтър Липман
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Листата пожълтяха и мецанките в хралупата се свряха :)

Мнение от Kleo »

Обичайте децата си дори когато грешат. Като пораснат, животът ще ги наказва дори когато са прави... :940 :940 :940 :940 :940 :940 :940 :940 :940 :940 :940 :940 :940 :940 :940 :940 :940 :940 :940 :940 :940 :940

От сутринта отварям Меца Баба Форум и ми се иска да ви напиша на всички нещо мъдро и нещо прекрасно в деня преди да посрещнем всички дружно новата 2019 година...

Но нищо мъдро не ми идва на ума, затова - весело посрещане на Новата година желая на всички ви :623 :925 :1131
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Нели
Философска система
Мнения: 1466
Регистриран на: 23 Авг 2010, 19:49

Re: Листата пожълтяха и мецанките в хралупата се свряха :)

Мнение от Нели »

Здравейте, момичета!

Вили си дойде от Съединение и има гости. Тъй като не е удачно да стоя при тях, се настаних в спалнята с компютъра, ножички, пилички и лак за нокти. Ами тъй де, утре ще посрещам Нова година, трябва да си оправя маникюра! :222
Освен това ще го направя с по-къси нокти, защото... у дома има пиано. :1216

Ако не ми дойде музата да пиша по-късно, ще ви пожелая и аз като Деси хубаво посрещане на празника! :954
"Когато всички мислят еднакво, никой не мисли достатъчно" Уолтър Липман
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Листата пожълтяха и мецанките в хралупата се свряха :)

Мнение от cchery »

Ето ме и мен по никое време....... Дори вече е последният ден на 2018-а година. Още не съм почнала да чувствам тръпката на празника, но това ще стане след като поспя тази нощ.

Ние тази вечер направихме една пълнокръвна класика - изгледахме 2 стари, но любими филма :). Всичките четиримата - аз, Момчил, Коко и Бели и на никой не му стана скучно даже :1062 . Гледахме "Индиана Джоунс и кристалния череп", както и "Смотаняци 1"..... Беше ми хубаво. Беше ми уютно. Беше ми готино. :1216 :1216

Тази седмица 4 от вечерите бях навън и бях зажадняла да си остана у нас. Е....., вече пък ми се празнува :fan :fan . Може би, защото дните все пак са си монотонни. Времето този път не ми е проблем - да, студено е. Но няма сняг, мога да вървя навън, мога да тичам :1216 :1216 ..... и всъщност не замръзвам. Но ..... така или иначе не е лято, де.

Утре сме на гости у наши приятели. Уточнили сме менюто. Ние с Момчил вече направихме руската салата. Утре ще заформя и една баница. И ще ходим да празнуваме. Честно казано от мен нищо ново тези дни....., но май всичко предстои. Успях да прочета една от книгите, които си купих от панаира на книгата преди 2 седмици. На български автор е: "Нюх" - Емил Минчев.... Все още съм разтроена по отношение какво ми е мнението за нея, затова за момента ще замълча. Мога да кажа, че все пак ми беше интересна, докато я четях.

Честито пиано на Ани - кой знае, това може да е нейният живот :954 . Нелка, а ти умееш ли да свириш на пиано?! Ако е така, не съм знаела. Гледах ти гмуркането в морето от оня ден..... със сигурност е било студено, но ти не трепна, влизайки в него...... луда жена си :) . А от друга страна...... що да не?! Нямаме море наблизо - иначе и аз бих се потопила и тогава ще е интересно да ме снимат на излизане от него :221 :221 . Много добра идея е тази с лака - и аз ще направя всичко възможно за утрешната вечер да съм с лак и да се чувствам добре.

Деска, може и без мъдри неща, нали така? :954 То...... животът е толкова шарен, че понякога се чудя, ако беше мъдър, щеше ли да има всички тези нюанси?..... И аз като теб не правя кой знае какво тези дни. Гледам повече филми. През деня си пускам по някое хубаво съчетание по худ. гимнастика от отминалия сезон, чета книги..... Май най-сетне съм във ваканция и аз........

На този етап това е, което мога да споделя...... Ако не мина като за последно през 2018, то ще е като за първи път през 2019-а :lol: :lol: :lol: .
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Листата пожълтяха и мецанките в хралупата се свряха :)

Мнение от cchery »

Има ли живи?!? :lol: :lol: Само проверявам статута на всички в този час. Знам, че настройката е празнична....... и с мен е така.
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Листата пожълтяха и мецанките в хралупата се свряха :)

Мнение от Kleo »

Живи има :222 Дори вече изяли едната празнична питка :plezya se Слушаме музика сега и тази година решихме нещо ново - вместо шампанско, ще пием хубаво червено вино тримата :827

Поредната година си отива,
оставила в живота отпечатък
и питаме се, беше ли щастлива,
живяхме ли във нея без остатък?

Изравяме сред спомените дати,
събития и мигове красиви
и срещи с хора, близки и познати,
сравняваме ги с дните тъжни, сиви.

Тъй всеки прави своя равносметка,
годината внимателно оглежда,
накрая просто слага й отметка,
към новата поглеждайки с надежда.

Да бъде здрава, спорна, плодородна,
да сме щастливи, весели, честити
и мир да има над земята родна,
на всички нека сбъднат се мечтите!

Николай Димов


Изображение
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Листата пожълтяха и мецанките в хралупата се свряха :)

Мнение от Kleo »

Изображение

[youtube]ufxVeF3JS9g[/youtube]

За много години, приятелки и приятели!
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Листата пожълтяха и мецанките в хралупата се свряха :)

Мнение от cchery »

"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Заключено