РАЗДУМКА НА ПОРАСНАЛИ МОМИЧЕТА-МЕЦАНКИ

Свобода на словото
Заключено
Аватар
cvety_rz
Влюбена във вятъра
Мнения: 2131
Регистриран на: 28 Окт 2010, 07:49

Re: РАЗДУМКА НА ПОРАСНАЛИ МОМИЧЕТА-МЕЦАНКИ

Мнение от cvety_rz »

Нели написа: 07 Яну 2022, 00:06 Имахме... екшън тази вечер... Или почти тази вечер. Ще разказвам после, сега ще легна да се наспя. Имам голяма нужда от хубав, здрав сън!
Нелка, и аз чакам да пишеш, че те мисля :940 :940 :940
За много години, мецанки! Бъдете изобилно благословени с всяко добро на земята!
За мен новата година започна доста добре. Приключих шофьорските курсове и вчера си вземах последния изпит (кормуване), също така Симо ми подари и кола. Една малка Тойота Ярис. Днес си пуснах бърза поръчка за книжка и живот и здраве другия петък официално ще съм зад волана :1209 През много неща минах покрай курса, много неща преодолях и съм доволна от себе си.
Изкарах и едни прекрасни празници. Като се започне от рождения ми ден та чак до нова година. Бях с близки за мен хора и ми беше много уютно и комфортно. Колко само са важни общуванията помежду ни на живо.
Вие как я карате вече следпразнично? Започнахте ли с работата?
Вярата не прави нещата лесни, прави ги възможни!
Аватар
Нели
Философска система
Мнения: 1466
Регистриран на: 23 Авг 2010, 19:49

Re: РАЗДУМКА НА ПОРАСНАЛИ МОМИЧЕТА-МЕЦАНКИ

Мнение от Нели »

Добре сме, момичета! Ще пиша по-късно.
"Когато всички мислят еднакво, никой не мисли достатъчно" Уолтър Липман
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: РАЗДУМКА НА ПОРАСНАЛИ МОМИЧЕТА-МЕЦАНКИ

Мнение от Kleo »

Нели написа: 07 Яну 2022, 14:28 Добре сме, момичета! Ще пиша по-късно.
Ще проверявам отвреме-навреме форума, специално заради теб, Нелка!
Цвети, толкова много се радвам, че пишеш пак, много ми липсваше, мила!
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Нели
Философска система
Мнения: 1466
Регистриран на: 23 Авг 2010, 19:49

Re: РАЗДУМКА НА ПОРАСНАЛИ МОМИЧЕТА-МЕЦАНКИ

Мнение от Нели »

Здравейте, момичета!

Цвети, имаш голямо БРАВО от мен за взетите шофьорски изпити! И честита кола! Да си я караш безаварийно и без произшествия!

Колкото до екшъна при нас, има цяла история, но май не е за пред всички. Добре сме обаче, не се отнася лично до нас, поне не пряко.
"Когато всички мислят еднакво, никой не мисли достатъчно" Уолтър Липман
Аватар
Нели
Философска система
Мнения: 1466
Регистриран на: 23 Авг 2010, 19:49

Re: РАЗДУМКА НА ПОРАСНАЛИ МОМИЧЕТА-МЕЦАНКИ

Мнение от Нели »

Историята от снощи накратко:

Момиче от компанията на Вили е било нападнато от бившия си приятел, за когото аз допускам някаква форма на шизофрения. Децата (нищо, че са 20+ годишни, деца са) са се изплашили и не са знаели какво да правят. Настоях да се обадят на 112, ходиха в районното снощи. Момичето е добре, само е уплашено.

Вили реагира свръхемоционално, защото тя самата беше нападната в осми клас и това отключи болезнени спомени, които явно още не е преодоляла. Днес си взе болничен и прекара деня с мен. Обади се и на една психоложка, при която беше ходила и се уговориха да се видят след няколко дена. Време е старите неща да останат в миналото.
"Когато всички мислят еднакво, никой не мисли достатъчно" Уолтър Липман
Аватар
cvety_rz
Влюбена във вятъра
Мнения: 2131
Регистриран на: 28 Окт 2010, 07:49

Re: РАЗДУМКА НА ПОРАСНАЛИ МОМИЧЕТА-МЕЦАНКИ

Мнение от cvety_rz »

Нели, радвам се, че сте добре. Как няма да реагира емоционално Вили, че то си е нормално при такива обстоятелства. Последно време много лоши неща се случват. Народа нещо е изтрещял и покрай физическите болести сякаш има бум на психични заболявания. От една страна е гадно, но пък тази случка е изкарала у Вили неща от миналото, които трябва да преодолее.
Нели, благодаря за милите думи! Наистина се радвам, че преодолях страха си и изкарах курса. Живот и здраве на 14.01.2022 г си вземам книжката и ще съм зад волана.То тепърва имам да се уча и да надграждам, но поне основите са положени.
Момичета, как я карате? Ученичките ни как са? Превземат ли си изпитната сесия?
Чери е права. Наистина Ванчето не е писала скоро.Дано всичко при тях да е наред.
Вярата не прави нещата лесни, прави ги възможни!
Аватар
Ванчето
От писане глава не боли
Мнения: 941
Регистриран на: 06 Яну 2014, 17:26

Re: РАЗДУМКА НА ПОРАСНАЛИ МОМИЧЕТА-МЕЦАНКИ

Мнение от Ванчето »

Здравейте, момичета!
И Честита Нова Година! Нека за всички нас тя да бъде здрава, успешна и пълна с незабравими моменти!

Прави сте! Не съм писала много отдавна, дори и аз не помня от кога. Дори ми стана малко неудобно на Ивановден, когато част от мецанките ме поздравиха. Хем ми стана приятно (няма да лъжа :)), че тези момичета са се сетили за мен, хем се почувствах неудобно и сякаш съм пренебрегнала приятелки, които не са го заслужавали! Благодаря ви, че се сещате за мен от време на време :razz:! Най-вече на Чери, тя най-редовно се опитва да ме подкани да се появя тук... :922!

Днес децата започнаха училище след коледната ваканция, а аз съм на работа. Не мога да пиша дълго, ще се опитам скоро да вляза да пиша повече. Добре сме. Имаме си нашите "случки" в ежедневието като всички, но се справяме.
Ще пиша пак!
Хубав и спорен ден, мецанки...! :329
Никога не е късно за ново начало!
Аватар
Нели
Философска система
Мнения: 1466
Регистриран на: 23 Авг 2010, 19:49

Re: РАЗДУМКА НА ПОРАСНАЛИ МОМИЧЕТА-МЕЦАНКИ

Мнение от Нели »

Ванче, радвам се. че си тук! Ще чакам с нетърпение да пишеш повече. Добре, че Чери ни събира като се разпилеем. :954
"Когато всички мислят еднакво, никой не мисли достатъчно" Уолтър Липман
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: РАЗДУМКА НА ПОРАСНАЛИ МОМИЧЕТА-МЕЦАНКИ

Мнение от Kleo »

Изображение
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

РАЗДУМКА НА ПОРАСНАЛИ МОМИЧЕТА-МЕЦАНКИ

Мнение от Kleo »

Работя си от вкъщи и да ви кажа - почтиии бях забравила каква благодат е да си бачкаш от дома! :1216 :1216 :1216 Ето, по пижамки съм си, пия си кафе, пред лаптопа съм. Допреди малко спах и слушах музика, прегледах си любимите форуми. А сега продължавам с телефонен разговор с потребителка на Центъра, най-вероятно ще й чета някаква интересна книга, която после ще обсъдим заедно двечките. Прекрасно се чувствам, за което съм признателна и от цялото си сърце благодарна на Вселената! П.П. Есмо преди минутка излезе от нас, той тръгна за работа присъствено, добре, че го повикаха, че както сме в една стая двамата с него, не ми се мисли как точно щяхме да сме продуктивни в работните си ангажименти. П.П.2 Довечера има родителска среща онлайн, в Тиймс, за първи път тази учебна година, но явно така е, когато имаш ученик в 11. клас. Ами това е засега от мен. С пожелание за ползотворен и усмихнат ден!
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: РАЗДУМКА НА ПОРАСНАЛИ МОМИЧЕТА-МЕЦАНКИ

Мнение от Kleo »

Ванчето, разкажи ни малко за вашите "случки" в ежедневието ви :922

Цвети, пиши по-честичко тук :922

Еми, липсваш ми и ти, мила :922
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Заключено