Жени говорят за Мъже

Свобода на словото
Публикувай отговор
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Жени говорят за Мъже

Мнение от Kleo »

Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Жени говорят за Мъже

Мнение от Kleo »

Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Жена говори за Мъже, за Жени и за Стихиите!

Мнение от Kleo »

Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Жени говорят за Мъже

Мнение от cchery »

Когато попадна на история като тази, която споделям, си давам сметка, че съм невероятна късметлийка да се родя от женски пол, в България на граничната бразда между 20 и 21 век. Уви... дори и в съвремието ни много жени по света нямат този шанс. те дори нямат шанс да реализират и заглавието на тази тема "Жени говорят за мъже". Представям ви невероятната афганка Мохадесе Мирзаее - първата жена-пилот на Афганистан, която по настоящем живе в България: https://bnr.bg/post/101568608/shte-leta ... v-balgaria.
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Жени говорят за Мъже

Мнение от Kleo »

Браво на жената!
Черко, и аз се чувствам истинска късметлийка и щастливка, че съм родена точно тук и точно сега.
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Жени говорят за Мъже

Мнение от Kleo »

Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Жени говорят за Мъже

Мнение от Kleo »

Крайно време е пешката да спре да се прави на цар!

HighViewArt

10 февруари 2022

Скъпи мъже, ако няма какво да дадете на една жена не я докосвайте. Не я целувайте. Не ѝ пишете. Ако търсите само необвързващи отношения, бъдете ясни и директни още с първите изречения, които изричате към нея. Не съдя никой - всеки има право да живее живота си по начин, който му харесва и му носи удоволствие. И искрено вярвам, че за всеки влак си има пътници. Заради това не се качвайте в такива, за които не може да си платите билета. Нищо мъжко няма в това. Бъдете директни.

Скъпи жени, ако той се появява от дъжд на вятър и грам не го интересува как прекарвате деня си, как се чувствате и за какво мечтаете - не го правете по-важен, защото не е. Не го оправдавайте. Не го съжалявайте - че е бил наранен или в работата му е напрегнато. Това са пълни глупости. Имате нужди и те са обвързващи - ценете себе си. Вие също сте били наранени, вие също работите, но това никога не ви е спирало да бъдете на 100% там за него, когато той реши.

Стига толкова абсурдни отношения и детинско поведение. Когато не си сложил нищо на масата, не ядеш. Когато онова, което се сервива не е твоето - ставаш. Точка. Имайте уважение към себе си. Моля ви. Крайно време е пешката да спре да се прави на цар.

Автор: Силвия Крумова :326
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Жени говорят за Мъже

Мнение от cchery »

Ох, това не го пожелавам на никого.... Егати и "мъжете".....

"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Публикувай отговор