РАЗДУМКА НА ПОРАСНАЛИ МОМИЧЕТА-МЕЦАНКИ

Свобода на словото
Заключено
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: РАЗДУМКА НА ПОРАСНАЛИ МОМИЧЕТА-МЕЦАНКИ

Мнение от Kleo »

Нели, днес писах в много от темите из форума. Принципно знаеш ли как да ги намериш най-лесно?
Отиваш при трите чертички горе вляво на форума, цъкаш върху тях и избираш "Виж активните теми".
После последователно можеш да се разровичкаш повече, като цъкнеш и върху "Виж непрочетените мнения" и "Виж новите мнения". А темите, в които ти лично си писала, си ги следиш от бутона "Виж собствените си мнения". И готово :1209 П.П. Приятно четене събота и неделя! :329 :922
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Нели
Философска система
Мнения: 1466
Регистриран на: 23 Авг 2010, 19:49

Re: РАЗДУМКА НА ПОРАСНАЛИ МОМИЧЕТА-МЕЦАНКИ

Мнение от Нели »

Kleo написа: 25 Фев 2022, 17:13 Нели, днес писах в много от темите из форума. Принципно знаеш ли как да ги намериш най-лесно?
Отиваш при трите чертички горе вляво на форума, цъкаш върху тях и избираш "Виж активните теми".
После последователно можеш да се разровичкаш повече, като цъкнеш и върху "Виж непрочетените мнения" и "Виж новите мнения". А темите, в които ти лично си писала, си ги следиш от бутона "Виж собствените си мнения". И готово :1209 П.П. Приятно четене събота и неделя! :329 :922
Деси, следя само тези, в които съм писала и то само, ако са на първа страница. Не ми допада това разхождане насам-натам из теми и темички. Не мисля, че ще ги обходя всичките, разпиляно ми е и ми се струва излишно. А и нямам какво да кажа по много от тях.
"Когато всички мислят еднакво, никой не мисли достатъчно" Уолтър Липман
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: РАЗДУМКА НА ПОРАСНАЛИ МОМИЧЕТА-МЕЦАНКИ

Мнение от cchery »

Здравейте, момичета. Много ми е трудно тези дни. Да съществувам сякаш се оказва предизвикателство. Доскоро си мислех, че най-голямото такова е страхът ми от онкологично заболяване, но с днешна дата ужасът от случващото се в Украйна ми показва съвсем различно измерение на думата СТРАХ. И да си призная - повече съм измъчена от онова, което срещам като отношение на някои българи.... Няма начин кой да е народ или човек да заслушава война, разруха и смърт. И няма анализ, който да го оправдава...

Не мога (а и не искам) да се изключа от всичко това. Не е редно. Напротив - с Момчил много внимателно следим групата за оказване на помощ на украински бежанци във фейсбук (една от тях - сигурно има и други) и със сигурност ще се отзовем на първото семейство, на което ще бъдем най-полезни. И да - има ОГРОМНА надежда сред българското общество. Не гореспоменатите "мислители"....... Невероятно е колко помощ и то от битов характер се оказва на бежанци.... ако има нещо, за което съм щастлива в тази ситуация, е че все повече се откъсвам от кокалестите изкривени пръсти на тъмните празнословци с пусти погледи, и попадам сред свободата на хора, които действат. С годините изградих един безпогрешен нюх да не обвързвам своето "днес" с очакванията за констнатна добрина. Затова и никога не спирам.

Иначе..... с отварянето на очите сутринта, единственото, което изникна в съзнанието ми, беше стих от позната, детска зимна песничка: "Как е възможно, що е това?" :mrgreen:
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: РАЗДУМКА НА ПОРАСНАЛИ МОМИЧЕТА-МЕЦАНКИ

Мнение от Kleo »

Честита нова визия на форума ни!
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Нели
Философска система
Мнения: 1466
Регистриран на: 23 Авг 2010, 19:49

Re: РАЗДУМКА НА ПОРАСНАЛИ МОМИЧЕТА-МЕЦАНКИ

Мнение от Нели »

Kleo написа: 27 Фев 2022, 19:03 Честита нова визия на форума ни!
Виж ти...
Новините напоследък ми идват в повече. Тази поне е добра.
"Когато всички мислят еднакво, никой не мисли достатъчно" Уолтър Липман
Заключено