Бяла ЗИМА - студ и сняг - във бърлогата сме пак :)

Свобода на словото
Заключено
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Бяла ЗИМА - студ и сняг - във бърлогата сме пак :)

Мнение от cchery »

Ver написа: и имам
чувството, че мога и цяла бутилка
да опъна :620
Айде в понеделник да пробваме :lol: :lol: :lol: .

Напоследък пробвах 2 марки червено вино, които хич не ми допаднаха. Знам, че е въпрос на вкус, но Верка, ще взема Сирата-фотограф, защото наистина искам да пия хубаво вино.

Наздраве, Нелка!!! :954 :954
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
cvety_rz
Влюбена във вятъра
Мнения: 2131
Регистриран на: 28 Окт 2010, 07:49

Re: Бяла ЗИМА - студ и сняг - във бърлогата сме пак :)

Мнение от cvety_rz »

Бедствате ли :1062 :1062 :1062
cchery написа: Отказах и на една приятелка за кино утре....., защото...... съм поела ангажимент да правя.... сайт, а не мога......... да правя сайтове и се плаша от това :328 :328 :328 ....... и в момента ми е много криво..... Чак не знам......
Днес не можеш, но утре ще е по- добре :940 .Не се отчайвай, Чери.То ако беше лесно щеше да има дизайнери под път и над път и нямаше да са добре платени.Не се отказвай.Ще става по добре :idea: И аз гледам зетбръша(3д програмата) като теле и ми изглежда сложна, но знам, че другата седица ще ми е една идея по лесна и ще успея все някой ден.3Д принтера чака вече новите проекти.
Искам и аз хубаво вино, не че пия много де :mrgreen:
Вярата не прави нещата лесни, прави ги възможни!
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Бяла ЗИМА - студ и сняг - във бърлогата сме пак :)

Мнение от cchery »

Цвет, :923 :923 :923 :329 .
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
Нели
Философска система
Мнения: 1466
Регистриран на: 23 Авг 2010, 19:49

Re: Бяла ЗИМА - студ и сняг - във бърлогата сме пак :)

Мнение от Нели »

Амииии... ние преди малко се прибрахме. :1216

Днес аз бях на работа, Вили - на училище, а Ани трябваше да остане у дома сама. Не е излизала навън, въпреки че денят беше прекрасен именно за игра - сравнително меко време, снежно, но с мек сняг и, което е изключителна радкост за Варна, без вятър. Не е излизала да играе, защото нямало с кого. Приятелите й не ги пуснали, за да не се простудят. :1044 :???: :128

Прибрах се от тренировка към 21:30 ч., ядох, пих чаша вино и... към 23 ч. сложихме гащеризоните и излязохме двете навън.

На улицата срещу нас вървеше човек и Ани ме попита дали не е пиян.
- Защо мислиш, че е пиян? - попитах на свой ред аз.
- Защото никой нормален не излиза толкова късно в снега - отговори Ани и после веднага добави - Освен ако не сме ние, де. :plezya se

Рисувахме с пръст по снега върху колите, отидохме на площадката и се люляхме на люлките, пързаляхме се на пързалката, целехме се със сняг, играхме си с едно куче, изведено на разходка. Кучето беше още малко, на 9 месеца, порода самоед и толкова много му се играеше с децата на снега, че не разбрах как мина полунощ. Стопаните бяха жена и момиче, познато на Ани от училище.

Да, утре съм на работа. Да, Ани утре е на училище. Да, Вили също утре е на училище И какво от това? По-важното е, че навън има дълбок и пухкав сняг и няма никакъв вятър.

И вече много, много, МНОГО ми се спи...
"Когато всички мислят еднакво, никой не мисли достатъчно" Уолтър Липман
Ver

Re: Бяла ЗИМА - студ и сняг - във бърлогата сме пак :)

Мнение от Ver »

Ами добро утро тогава, пък! :1062
Нели закрива по нощите,
аз ще открия :)

Хорааа, не ми се работиии!
Почива ми се, ама дълго :1062
Само като си помисля, че преди 10 дни
бях почивка ..., кво става, не знам.
Абе, знам аз ... ама нейсе.


Чери, ей това е етикета:

[img]http://vinoto.eu/sites/default/files/Le ... h-2012.jpg[/img]

Годината не съм гледала, но няколко
бутилки изпих и са страхотни!
Има още една хубава Сира - на Катаржина,
ама тя е бая скъпа ...и трудно се намира.
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Бяла ЗИМА - студ и сняг - във бърлогата сме пак :)

Мнение от cchery »

Ver написа:Хорааа, не ми се работиии!
Почива ми се, ама дълго :1062
Само като си помисля, че преди 10 дни
бях почивка ..., кво става, не знам.
Абе, знам аз ... ама нейсе.
А на мен ми се скитосва...... искам да пътувам! Вече не искам тук..... :plezya se :plezya se
Ver написа:Чери, ей това е етикета:

[img]http://vinoto.eu/sites/default/files/Le ... h-2012.jpg[/img]

Годината не съм гледала, но няколко
бутилки изпих и са страхотни!
Благодаря, Верче, ще си го потърся за довечера.

На мен ми се спи, ако трябва да съм честна..... Днешното ставане рано, вече даде резултат... :lol: :lol: . Друго май нямам какво много да ви споделя от днес.

Нелка, ........ гарантирано сте единствените с Ани на среднощна, зимна разходка :221 :221 :221 . В това вярвам!!!! Респект!!! :954
Нели написа: Не е излизала да играе, защото нямало с кого. Приятелите й не ги пуснали, за да не се простудят. :1044 :???: :128
Ми да, бе..... как иначе се разболява човек?!? Направо..... милите, български дечица!!!
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Бяла ЗИМА - студ и сняг - във бърлогата сме пак :)

Мнение от Kleo »

Титка, честит имен ден! Весел празник от мен! Бъди здрава и щастлива! :329
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
ellis_stoyanova
Със словото напред
Мнения: 1850
Регистриран на: 19 Авг 2010, 21:41

Re: Бяла ЗИМА - студ и сняг - във бърлогата сме пак :)

Мнение от ellis_stoyanova »

Привет,момичета!!!
Брей голям студ ни скова тези дни и въпреки че зимата е не любим сезон този път му се радвМ от сърце.Наваля наистина много сняг,бяхме до вчера ваканция а аз пуснах моите деца още 3 дни.просто така реших и не за да не настинат защото са по цял ден навън а просто з да се изкефят на снега и свободното си време.Бях изгледана с онази прочута майчинска физиономия-ти луда ли си???от няколко майки от обкръжението ми,но честно казано Ич не ми пука.Радват ме детските личица спящи блажено сутрин като тръгвам за работа и алените бузки от студ следобед като се прибирам....толкова простички неща но толкова сладки...пък който желае да ме анатемосва....аз и така мога да се усмихвам.
Извинете ако съм ви измъчила с неграмотния ми пост но лаптопа се скапа тотално а сега не е на дневен ред поправката му та действам през тела :1062
Воинът на светлината не си губи времето, за да се опитва да играе ролята, която другите са избрали за него.-П.Куелю

[url=http://postimage.org/][img]http://s28.postimg.org/5aihn4da1/335730_priroda_zima_zakat_doroga_krasnyj_192.jpg[/img][/url]

Има само един път към щастието:

да престанеш да се безпокоиш за нещата, които не са подвластни на волята ти.



Епиктет
Аватар
cvety_rz
Влюбена във вятъра
Мнения: 2131
Регистриран на: 28 Окт 2010, 07:49

Re: Бяла ЗИМА - студ и сняг - във бърлогата сме пак :)

Мнение от cvety_rz »

Ver написа: Хорааа, не ми се работиии!
Верка, и на мен не ми се работи, но ти си в по- изгодна позиция от мен, защото по- бързо стигаш до работа :1062
Днес бях на фризьор.Подкъсих си косата с над 10 см :???: Много беше нацъфтяла нищо, че е зима и не е сезон за тази работа :955
Елисче, големите радости са точно в малките работи.
Вярата не прави нещата лесни, прави ги възможни!
Аватар
Ванчето
От писане глава не боли
Мнения: 941
Регистриран на: 06 Яну 2014, 17:26

Re: Бяла ЗИМА - студ и сняг - във бърлогата сме пак :)

Мнение от Ванчето »

Момичетааа.... :954
Доста сте изписали, но ви прочетох с удоволствие :D

Чери, радвам се, че на профилактичния преглед всичко е минало добре! Все така да е!

Нели, и за теб се радвам :D , за това, че ситуацията с протоколите се е разрешила без усложнения!

При нас всичко е наред. Зимата започна да се люти и тук. Във вторник сутринта осъмнахме със заледени пътища, училищния автобус не пътува. В събота сутрин прогнозата е отнова за заледявания, притеснявам се как ще пътуваме за българското училище, защото тръгваме доста рано и пътуваме почти 2 часа. Ще трябва да тръгнем по-рано и да се движим по-бавно :???: .
Друго какво да ви кажа, вчера правих сладко от дюли. Много обичам! А дюлите ме чакаха месец време докато се наканя :lol: . Напоследък отново ме гони страхотен глад за сладко и може би за това все отлагах, защото знам, че като го имам вкъщи не мога да спра да го ям... :cry:
А пък в неделя ще бъде първият мач на Гого . Още не знаем с кой отбор ще играят, но били малко по-големи. В крайна сметка няма значение - важното е , че мечтата на моето момче се сбъдва!
Лека нощ! :329

П.П. Забравих да ви се "похваля", че другия месец ще ни гостува свеки. Като знам миналата година колко и беше скучно не вярвах, че отново ще иска да дойде. Този път ще е само за 16 дни. Няма да има време да и стане скучно... предполагам :roll:
Никога не е късно за ново начало!
Аватар
dexter
Философска система
Мнения: 1363
Регистриран на: 19 Окт 2010, 12:14

Re: Бяла ЗИМА - студ и сняг - във бърлогата сме пак :)

Мнение от dexter »

Добро утро, момичета :954 !
Днес е чудесен зимен ден - точно както си трябва - слънчево, без вятър и "съвсем поносимо студено" (цитирам Пипи Дългото Чорапче :D ). Освен това е петък и ми е едно приповдигнато такова :). Е, поне ми беше до преди малко, но вярвам, че пак ще ми стане.
Сутринта, докато рутинно си преглеждах фейсбука, видях, че U2 - най-великата група на всички времена :plezya se , ще имат турне през 2017г. Веднага проверих местата и датите - през лятото ще са в Европа - Рим, Барселона, Амстердам, Брюксел - все места, на които искам да отида. Но знаете ли защо се спихнах? Следващата ми мисъл, след въодушевлението беше - а дали е безопасно :328 ? Не искам да живея в такъв свят!!! Не искам да се страхувам да отида на място с много хора, за да гледам любимата си група, не искам да се страхувам да заведа детето си и да споделя с него преживяването. Та затова малко ми се развали настроението.... Дори не изпратих линка на мъжа ми, да си мисли в кой точно град да ме заведе. Не, определено не ми харесва така!
Петък, 13-ти :221 ! Добре, че не съм суеверна. Каквото и да е, ще свърши, а утре ще спя до късно, ще се мотая по пижама и ще си почивам :). Пожелавам ви чудесен ден :923 !
Заключено