НОЕМВРИйският ДЕТОКС е тук, на килограмите на пук!

Метод за здравословно отслабване и постигане на оптимално здраве
Заключено
Аватар
droidd
Философска система
Мнения: 1123
Регистриран на: 10 Юли 2011, 16:26

Re: НОЕМВРИйският ДЕТОКС е тук, на килограмите на пук!

Мнение от droidd »

:221 докато си публикувам поста........и положението се изяснило
Портокалина

Re: НОЕМВРИйският ДЕТОКС е тук, на килограмите на пук!

Мнение от Портокалина »

vihrogonche написа:Точно това исках да попитам Меги, да.
Мерси за отговора ти, Портокалче!
Според мен пък ще е лесно предвид, че тъкмо ще сме се нахранили обилно по Коледа и ще знаем, че пак ще ядем като за световно на Нова година, тоест точно в промеждутъка на тези два големи празника ще имаме възможността малко да намалим храната, да я променим като вид (тоест тя да стане течна) и да се погрижим за телата, външния си вид и здравето си :524 Всичко е в главата!
:1085 :1082 Съгласявам се на 100% с теб, vihrogonche! Пожелавам си в моята глава да има мотивация за поне 2 дни декемврийски детокс! :1209
Как върви захранването, момичета? Аз съм супер засега, няма тежест, маааалко си чувствам корема подут, но не ми е драма на фона на останалото страхотно чувство! :1216
олеся

Re: НОЕМВРИйският ДЕТОКС е тук, на килограмите на пук!

Мнение от олеся »

И аз да мина за отчет - не на килограми, защото не се премерих преди детокса. Знам само, че в сравнение с миналия детокс когато завърших детокса на 73 кг. днес сутринта с учудване видях, че кантара сочи 72. Но и детокса мина като по учебник. Много съм доволна от себе си и от резултатите - дрехите ми увиснаха :954
Днес се захраних добре - до обяд бях на чай с мед и мандарини, на обяд - варени картофи, а сега за вечеря - 2 банана.
Petunija

Re: НОЕМВРИйският ДЕТОКС е тук, на килограмите на пук!

Мнение от Petunija »

Свикнах да съм с вас и сега ми липсвате. Опитвам се да си ви представя леко похапвайки. Впрочем здравословното време за вечеря мина, но аз бях на танци и сега ще подходя към спаначеното пюро с много чесън /дано не ми навреди/ и шопска салатка.
По време на детокса си продължих пиенето на прополис сутрин, както и пробиотика. Дано не е грешка! Мисленето ми много се промени в посока "здравословна" храна и сега като вляза в магазин виждам нещата като черно и бяло - полезно и вредно. Макар че, като се замисля, кое е полезно? - сиренето ли ни е сирене, млякото ли е мляко, зеленчуците ли са български и без фраш от нитрати, месото ли не е тъпкано с АБ...Аз съм от София, нямам село, нито вила и ме хранят Кауфланд, Била и сие :328
Мислех да си търся по форумите хора, които примъкват повече продукция от селата и имат за продажба. Дето ще давам пари на веригите, ще ги дам на някой който си ги е произвел с труда си и са екологично чисти и домашни. Амааа до тогава ще си ям египетски картофи, ще си правя детокс с полски ябълки и т.н. и т.н....
И на хората гледам с други очи - не разбирам как могат да продължават да дърпат цигари /преди и аз палех по повод и в особени настроения, но сега ми се повръща/, да се тъпчат с лекарства за едното кихване, да ядат като прасета, да пият с повод и без повод, да се тъпчат с отявлено вредна храна, да са негативно и враждебно настроени постоянно.

Много се радвам, че ви срещнах и че ви има - такива позитивни и мили момичета!!! :329

Хайде, че пюрето ми изстина, а и трябва да проверявам домашни!

Лекинкаааа!!!
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: НОЕМВРИйският ДЕТОКС е тук, на килограмите на пук!

Мнение от Kleo »

Петуния, макар че напълно съм съгласна с теб, си позволявам да те посъветвам (заради изстрадан личен опит си го позволявам) да не съдиш другите хора, за да не бъдеш съдена и ти. Знам, че е много трудно това с критикуването, защото аз самата съм такава - и себевзискателна, и взискателна към другите. Но това честно казано до момента ми е носело само вреди и негативи. Вече свикнах да мисля по следния начин - нека всеки живее както смята за правилно за него самия и да ме остави на мира и аз да живея както намеря за добре :222
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
futarela
Философска система
Мнения: 1205
Регистриран на: 19 Авг 2010, 21:42
Местоположение: София

Re: НОЕМВРИйският ДЕТОКС е тук, на килограмите на пук!

Мнение от futarela »

Днес съм на една салта зеле , 2 кивита и половин ябълка . Добре съм . Да видим утре )))
Истинското откритие е не да изнамираш нови пейзажи, а да придобиеш нови очи.[img]http://lines.ladoshki-forum.ru/showgif.php?imgfile=1_5Priroda_lines/1275646909.png[/img]
Petunija

Re: НОЕМВРИйският ДЕТОКС е тук, на килограмите на пук!

Мнение от Petunija »

Vihrogoncheeeee, никого не съдя и не критикувам, просто вече ми прави впечатление, а до онзи ден и аз го правех същото. Споделям с вас само промяната във виждането ми за околните и света около мен, досега не ми е правело впечатление. Отчитам обрата в мисленето ми, не знам дали ще е траен, но някак с други очи гледам на хората. Буквално до онзи ден и аз се тъпчех с храна, да не говорим какви количества локуми, шоколади и бонбони изяждах, палех цигарка отвреме-навреме и понеже бях с нормални килограми се кълнях, че всяка диета ми е чужда. Откакто ме нападна Кандидата и стигнах до детокса, нещата се промениха, а и качих няколко килца, взех да не се харесвам.
Една от максимите ми в живота е "Приемай хората такива каквито са", даже и да не ми харесват. Покрай детокса знаеш ли колко пъти чух ироничното "Ти си луда", но да си говорят каквото щат. Аз искам и ще го направя, каквото и да ми коства това, каквото и да чувам. Всеки живее собствения си и единствен живот.
Така че, да се усмихнем, да си кажем в това слънчево и не толкова студено утро "Животът е прекрасен!" и с благодарност да го изживеем! :954

Хубав и успешен ден на всички вас! :1216 :1216 :1216 :1216 :1216
megislava

Re: НОЕМВРИйският ДЕТОКС е тук, на килограмите на пук!

Мнение от megislava »

Докато се включа, вие сте си изяснили. Това имах предвид - празници, софри. Хич не съм лаком човек, ям колкото да живея, но пък ми е неприятно около мен да мирише на вкусотии (които по празниците сама си правя) пък аз да не мога да опитам поне.
Иначе смятам, че начинът на хранене си е личен избор. Аз от години съм "смахната" за приятелите си: вегетарианка съм, пия огромни количества вода, навестявам био магазини, пържено, газирано не вкусвам. А има и къде по - крайни - вегани, суровоядци. Но за тези идеи наистина трудно се узрява. И промяната в начина на хранене води и до друго според мен. По - зелено, еко мислене ако ме разбирате. Обитвам се да избягам от консуматорското залитане на обществото ни, от общото "овълчване" - не само за храна. Но и никого не убеждавам в моите разбирания. Ако човек се чуства добре обилно "напапан", това е неговият начин...
Радвам се, че тук има подобно мислещи хора.
tita

Re: НОЕМВРИйският ДЕТОКС е тук, на килограмите на пук!

Мнение от tita »

мааалиии .. к'ви философски размисли ... :222 а, аз искам да се включа съвсем прозаично, колкото да отчета детокса.
Такаа, абсолютно успешен детокс ми беше този - без никакви стремежи и еретични мисли дори да странично хапване. Бих казала дори, че ми беше възможно най-леко преминалия детокс от февруари месец, до сега. За табличката (която след малко ще попълня) - стартирах на 60,5 кг, в деня след детокс - 58,5 ... юпииии :1216 .

Що се отнася до декемврийския детокс - хич не го мисля от сега ... к'вото - такова. :1028

Поздрави на всички мецанки, успешно детоксващи и този месец! Да се почерпим с по една ... :1211

:221
Портокалина

Re: НОЕМВРИйският ДЕТОКС е тук, на килограмите на пук!

Мнение от Портокалина »

Присъединявам се към споделените мнения на Petunija и megislava - започнах да забелязвам как хората тровят себе си, здравето си, живота си! Не ми харесва дори да се събирам на софри и да гледам как хората с часове седят и тъпчат ли тъпчат месища, алкохол и цигари! аз самата усещам вече, че като ям някакво мезе, саламче, филе - и ми става тежко, избива ме на пиене на вода, а на сутринта ми е тежко и подуто, излизат ми пъпки - какво по-голямо доказателство, че в тези храни има какви ли не боклуци, които здравият организъм не приема!
Аз отивам след малко да попълня табличката!
Усмихнат и прекрасен петъчен ден! :1209
ellyto

Re: НОЕМВРИйският ДЕТОКС е тук, на килограмите на пук!

Мнение от ellyto »

Днес след захранващия ден съм много добре :)
Вчера сутринта бях 57.7, днес съм 57.6. Сега остава да се опитам да хапвам по-малко като количесто по-често през деня и да не се нахвърлям на сладки работи и на големи порции и да преяждам.
Това ми е най-трудното, иначе сигурно бих си задържала свалените килограми.
Заключено