Нека през юни успеем всичко да изчистим!

Метод за здравословно отслабване и постигане на оптимално здраве
naskomimi

Re: Нека през юни успеем всичко да изчистим!

Мнение от naskomimi »

Здравейте отново!
Ох, да ви се оплача....много ми е труднооооо....Нали ви казах, че днес имаме събиране две приятелски семейства...взеха че поканиха още 2 и сега са едни маси, едно чудо....не издържах и си дойдох. Оставих мъжо там, че и без това не съм добра компания. А за утре просто не ми се мисли...Утре имаме събор тук на село и просто с тези скари и бири...не знам как ще издържа....
Иначе днес съм доволна от течностите - почти 5 литра изпих. Само дето прегреших и то от невнимание. Реших да направя кекс за гостите заради задушницата и като изсипвах тестото във формата по навик обрах с пръста тестото, за да не капне и го облизах. :126 Пфу, ама съм и аз. Знам, че не е голямо количество, но все пак ме е яд, защото по принцип съм стриктна, а сега как се отнесох. Дано не е фатално.
Иначе и вчера, и днес имам голямо главоболие, но не пия нищо за него и ще изкарам. По принцип рядко ме боли глава на детокс, но преди няколко дни свърших прием на антибиотик - 12 дни :126 и може би заради това...че имам повече токсини заради него...не знам...
И те така от мен. Стискам палци на всички да е успешен завършека на деня, момичета, а вие стискайте палци да успея да издържа на най-важния ден утре.
Гордея се с вас! :329 Айде, не останаааааа.... :1216
Аватар
bubalina
В началото бе словото
Мнения: 703
Регистриран на: 07 Ное 2010, 11:19

Re: Нека през юни успеем всичко да изчистим!

Мнение от bubalina »

:1216 :1216 :1216
И аз съм тук :222 Втори ден мина и загина,чакаме утре супер луната за супер резултати :fan
Зорита, и мен една пола ме чака от преди бременността :plezya se
[url=http://www.baby-gaga.com/][img]http://tickers.baby-gaga.com/t/lamlamsbu20120313_-8_My+child++is.png[/img][/url]
Sladka Debelanka

Re: Нека през юни успеем всичко да изчистим!

Мнение от Sladka Debelanka »

Здравейте, аз вчера изкарах добре, но прегреших мъничко от невнимание - изядох 2 лъжици крем карамел. Просто докато се усетя и готово. Но за сметка на това тази сутрин имам силни очистителни реакции. Днес до обяд ще съм н а диня, а след обяд на ябълки. На работа съм следобяд, а там няма как диня и знам, че не е по правилата, но трябва да смеся плодовете. Хайде дръжте се - не остана!!! На мен днес ми 4 ден глад, защото преди детокса направих и плодов и стана мамма мия !
Аватар
bubalina
В началото бе словото
Мнения: 703
Регистриран на: 07 Ное 2010, 11:19

Re: Нека през юни успеем всичко да изчистим!

Мнение от bubalina »

Sladka Debelanka написа: Днес до обяд ще съм н а диня, а след обяд на ябълки. На работа съм следобяд, а там няма как диня и знам, че не е по правилата, но трябва да смеся плодовете.
По правилата си,не се притеснявай-важното е да не смесваш плодове в едно хранене. Аз съм на череши и кайсии :222
[url=http://www.baby-gaga.com/][img]http://tickers.baby-gaga.com/t/lamlamsbu20120313_-8_My+child++is.png[/img][/url]
yani4ka_83

Re: Нека през юни успеем всичко да изчистим!

Мнение от yani4ka_83 »

Аз приключих с детокса. Пак ще съм на плодове, но на обяд ще хапна малко задушени картофки. Вчера се скъсах да ям диня и въпреки, че стомахът ми беше пълен до краен предел, чувството на зверски глад не изчезваше :roll: Много ми е странно. По принцип не съм толкова ящна, даже много пъти ям насила без да съм гладна, просто защото трябва да ям. Реших да прекратя детокса, понеже имам проблеми със щитовидната жлеза и не трябва да гладувам.
Аватар
Сиренце
Със словото напред
Мнения: 1652
Регистриран на: 13 Окт 2010, 13:58
Местоположение: Черни Вит

Re: Нека през юни успеем всичко да изчистим!

Мнение от Сиренце »

yani4ka_83 написа: Вчера се скъсах да ям диня и въпреки, че стомахът ми беше пълен до краен предел, чувството на зверски глад не изчезваше :roll:
И аз съм така - такъв глад ме гони, че .... като нищо ще заръпам някой из къщи :plezya se . Освен това и ме премалява въпреки огромните количества течности. Мислех си да карам и утре, но ако продължава така, не знам дали и до довечера ще изкарам.
Аватар
bubalina
В началото бе словото
Мнения: 703
Регистриран на: 07 Ное 2010, 11:19

Re: Нека през юни успеем всичко да изчистим!

Мнение от bubalina »

Сиренце, и аз така съм си намислила...Ще видим как ще се събудя-утрото е по-мъдро казват :954
[url=http://www.baby-gaga.com/][img]http://tickers.baby-gaga.com/t/lamlamsbu20120313_-8_My+child++is.png[/img][/url]
zdravez

Re: Нека през юни успеем всичко да изчистим!

Мнение от zdravez »

Здравейте отново!Днешният ден не започна успешно: сутринта :1052 ансола, въпреки това продължих на около 2.5 лв. вода + 2 портокала и малко сливи.И на мен ми е МНОГО гладно и като гледам в къщи как всички си похапват :328 . И не издържах признавам си хапнах малко краставица и 2 парченца домат!За утре мисля да си сваря малко картофи за обяд , а за вечеря салата от краставици с покълнал слънчоглед! Не останааааааа :1216
Sladka Debelanka

Re: Нека през юни успеем всичко да изчистим!

Мнение от Sladka Debelanka »

Здравейте, тук съм и аз и мисля за захранването утре. Може ли за обяд да ям мюсли с мляко? Отново ще съм на работа и незнам дали ще успея за домат и краставица. А всъщност вместо картофи или ориз може ли домат и краставица?
mira_b

Re: Нека през юни успеем всичко да изчистим!

Мнение от mira_b »

Добро утро! Приключих успешно детокса. Ще опитам да съм внимателна и със захранването.
Записах резултата в таблицата. Доволна съм най-важното ми е, че този път бях и в цикъл, на фитнес, на очни ходих и не се изкуших с нищо и главата не се обади. Извода е, че трябва да съм заета, активна и да не съм в къщи :lol:
Пожелавам леко и успешно захранване на всички :922
Sladka Debelanka не е ли по-добре да вземеш фини овесени ядки и да ги залееш с по-топла вода и така да си ги вземеш за работа. Млякото остави за вечерта :)
naskomimi

Re: Нека през юни успеем всичко да изчистим!

Мнение от naskomimi »

Добро утро успели детоксикантки! :1062
Вчера нямах възможност да пиша и да ви чета, защото бях на събор. Имахме събор-надпяване и бях от 9 до 21 вечерта сред организаторите и регистраторите и вечерта бях като пребита. Да се оплача от голямата луна - никакъв ефект при мен. Да не говорим, че вчера си взех само 200 грама череши с мен като си мислех, че няма да съм до вечерта...и то половината ги раздадох. Та си мислех, че при неядене вчера и при пиене на 4.5 литра вода ефектът ще е супер, но не. За вчера нито един килограм минус нямам. От двата дни преди пълнолуние - минус 2 и днес също толкова показва. Може би пък вече да съм достигнала оптималното за мен тегло....знам ли...Аз съм 148 см и в днес преди захранването ми показа 42. Най-добре съм се чувствала наистина точно 42 килограма, защото в близките 10-тина години съм била и 37, и 50. Последните януари и с няколко месеца детокс ги свалих. И те така с килограмите. Все ми се иска още едно-две, защото знам, че няма да ги запазя. На предишния детокс пак бях стигнала до 42-41.5, но като пропуснах 2 ПОД-а и пак си станах 44, откъдето тръгнах за този детокс. Та мисълта ми е, че ПОД-а също е много важен ако искаме да си запазих свалените - от личен опит го казвам.

Ох, дълги ми станаха лиричните отклонения.....Иначе относно захранването - днес закусих три малки кайсийки и сега си варя ангелска супичка. Ще си направя и салата от зеле и моркови, а за вечеря ще видя. Имам две пълнени чушки от свекървата от вчера и така ги обичам. Чудя се само дали мога да ям пълнена чушка днес. Постна е, но нали е запържен лука и ориза....а има е домати....Какво ще кажете? Да не рискувам и да си я оставя за утре, а да си сваря две картофчета, а?
Sladka Debelanka написа:Може ли за обяд да ям мюсли с мляко?
Мисля, че чак вечерта се позволява мляко и млечни, но ако някой е по-вещ, нека ни осветли.

Иначе ви се радвам много на хубавите резултати и на волята, внимавайте със захранването днес и дано запазите постигнатите резултати. Ще чакам отчет! :524
Много, много прегръдки и целувки от мен за един прекрасен слънчев ден! :923 :329 :954
Заключено