КОЛЕДАТА на меците!!! Къде, кога и по какъв начин?!

Свобода на словото
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: КОЛЕДАТА на меците!!! Къде, кога и по какъв начин?!

Мнение от Kleo »

Вече не съм сигурна дали ще дойда, момичета.
Не съм сигурна дали съм желана в компанията.
Ама вие добре се позабавлявайте и от мое име :1211

И не, от мен лично повече информация няма да излезе по темата,
затова не ме разпитвайте изобщо.
Когато усетя или разбера, че съм искана от всички в групата,
тогава ще продължа да присъствам на мечешките срещи-горещи.

Обичам ви силно и пламенно,
във форума ще продължа да бъда,
да чета и да пиша,
при това с неподправена радост! :922

Е, ако не бъда изтрита де, премахната от бърлогата, не дай си, Боже!
А ако се случи така да бъда изгонена, което никак не би ми харесало,
бих го понесла, трудно, но не и невъзможно:
ще поплача ден-два-седмица-месец-максимум-година,
но ще ми мине, ще стана още по-силна, самоуверена, здраво стъпила на земята,
и ще продължа напред и нагоре, само напред и нагоре!, вече,
с вдигната гордо глава...
"...пък каквото сабя покаже,
и честта, майко, юнашка..." :524
Последно промяна от Kleo на 13 Дек 2013, 12:49, променено общо 1 път.
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
ellis_stoyanova
Със словото напред
Мнения: 1850
Регистриран на: 19 Авг 2010, 21:41

Re: КОЛЕДАТА на меците!!! Къде, кога и по какъв начин?!

Мнение от ellis_stoyanova »

Извинете,че ни в клин,ни в ръкав,ама ДЕСКА......... :1215 :1215 :1215 :1215 :1215 :1215
Воинът на светлината не си губи времето, за да се опитва да играе ролята, която другите са избрали за него.-П.Куелю

[url=http://postimage.org/][img]http://s28.postimg.org/5aihn4da1/335730_priroda_zima_zakat_doroga_krasnyj_192.jpg[/img][/url]

Има само един път към щастието:

да престанеш да се безпокоиш за нещата, които не са подвластни на волята ти.



Епиктет
tita

Re: КОЛЕДАТА на меците!!! Къде, кога и по какъв начин?!

Мнение от tita »

vihrogonche написа:....
Айде сега ... каква е драмата, Вихърче? Какъв вихър пак те завъртя?
Честно, не съм срещала друг в интернет пространството, който да е така емоционален. При теб няма средно положение, както се казва - "так, так" :222 Успокой топката, момиче. Коледа идва :940
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: КОЛЕДАТА на меците!!! Къде, кога и по какъв начин?!

Мнение от Kleo »

Споко бе! Ще ми мине всичко. Нова година, нов късмет, дето има една приказка :1216
Просто този път ще се въздържа, ще понатрупам малко спокойствие вкъщи на село :1216
Аз иначе продължавам да си ви тача, любя и милея всички, просто се оттеглям закратко :1216

Тази вечер се НАПИХ :1211 За ПЪРВИ път през живота си :1211 Ха наздраве :1211

По случая се скарах с мъжа, когото обожавам, дори го набих, за разкош, той се позабавлява искрено за моя сметка, но важното е, че си взе поука, че с мен шега не бива, страшно луд, див, щур, нестандартен мъжкар си имам, така да знаете, най-накрая си намерих майстора, а той майсторката в мое лице, гледаме си се, обичаме си се, пием, пушим, бием се, но се събрахме да си изгледаме двете деца заедно, защото сме почти еднакви като настройка за света :222 Пък и скоро може да се окажа бременна, така че бъдете милостиви и ми простете емоционалните изблици, ако обичате, Коледа идва все пак, може Добрият старец този път отново да се застъпи за мене.
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
futarela
Философска система
Мнения: 1205
Регистриран на: 19 Авг 2010, 21:42
Местоположение: София

Re: КОЛЕДАТА на меците!!! Къде, кога и по какъв начин?!

Мнение от futarela »

Прощавай Вихърче ,но какво общо има това с Коледната среща???? Не са ли това лични дела?
Истинското откритие е не да изнамираш нови пейзажи, а да придобиеш нови очи.[img]http://lines.ladoshki-forum.ru/showgif.php?imgfile=1_5Priroda_lines/1275646909.png[/img]
ellyto

Re: КОЛЕДАТА на меците!!! Къде, кога и по какъв начин?!

Мнение от ellyto »

Деси, никой не те гони от форума!!! Недей да си мислиш глупости, моля ти се. Ти си свободна както и всички ние да си пишем във форума и да си споделяме каквото искаме!!! Недей да си мислиш някакви глупости, че някой ще те отлъчи от форумното пространство...
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: КОЛЕДАТА на меците!!! Къде, кога и по какъв начин?!

Мнение от Kleo »

ОК :923
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: КОЛЕДАТА на меците!!! Къде, кога и по какъв начин?!

Мнение от cchery »

"Да слезем на Земята", както казва Фънки :1062 :1062 - броя, броя и за четвъртък ми се получава бройката 2 - аз и Фюти (Деси се надявам да каже твърдо какво прави). Та.... то това добре, ама Фю ще дойде по-късно, към 10 часа сигурно. Аз дотогава се очертава да си седя сама на маса и да си пия вино.... :1062 :1062 . Ще е интересна картинка :1028 , но все пак :221 .
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: КОЛЕДАТА на меците!!! Къде, кога и по какъв начин?!

Мнение от Kleo »

:922 наистина смешна картинка! явно датите не са подходящи тогава, какво мислиш? как ще процедираш, Ани?
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: КОЛЕДАТА на меците!!! Къде, кога и по какъв начин?!

Мнение от cchery »

vihrogonche написа::922 наистина смешна картинка! явно датите не са подходящи тогава, какво мислиш? как ще процедираш, Ани?
Честно казано не разбрах кои са подходящите дати..... Нито пък някой се ангажира да каже, ако не е 19-и, то на другите две дати къде и от колко часа ще се видим. Така че в този ред на мисли датата и денят си остават. С Фюти вече имаме уговорка да си изпием ударно една бутилка розе някъде в закътано сепаре във Викторията! :)
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
VIKI1023
Рицар на перото
Мнения: 495
Регистриран на: 23 Авг 2010, 13:06

Re: КОЛЕДАТА на меците!!! Къде, кога и по какъв начин?!

Мнение от VIKI1023 »

Ани,аз най-вероятно също ще дойда,така че брой и мен!
[url=http://line.romanticcollection.ru][img]http://line.romanticcollection.ru/ba/23_13b_48FF8640_RdoCenxke_8.gif[/img][/url]
Публикувай отговор