ФОРУМНО следКОЛЕДНО тържество 2017

Свобода на словото
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: ФОРУМНО следКОЛЕДНО тържество 2017

Мнение от cchery »

Имаме резервация за довечера. 18.30 часа - на мое име, Анелия Донева.
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: ФОРУМНО следКОЛЕДНО тържество 2017

Мнение от Kleo »

cchery написа:Имаме резервация за довечера. 18.30 часа - на мое име, Анелия Донева.
БЛАГОДАРЯ,

доскоро тогава :329
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: ФОРУМНО следКОЛЕДНО тържество 2017

Мнение от Kleo »

Ани, Вер, Фют, Краси, Ели, Силве,
изключително се радвам, че се видяхме на живо вчера вечерта!
Беше за кратко и скромничко :222 , но по-добре от нищо, нали?
Освен че ми беше много приятно да ви видя, за мен срещата се оказа и полезна, честно казано.
Вие всички ме отразихте като огледала. Видях себе си. Някак отстрани.
И стигнах до нови поуки за самата себе си.
За което искрено ви благодаря!
Ценно е човек да има приятели, които ще му споделят открито своята собствена истина!
Ценно е, че сме различни!
Хубаво е, че спорът не прерасна в междуличностен конфликт.
Жалко, че не успях да разкажа повече за НеСеминара и за това какво е за мен Юли Тонкин от година насам... но какво път? Нищо от това! Всеки има право на лична позиция, мнение и светоусещане...
Единственото горчиво, което все пак ми остана в устата, е изказването, че такива хора като мен са смешни и другото, че е за съжаление човек, който счита ходенето на събитието му за пълноценно изживян ден. Защото и аз съм такъв човек. За мен лично 14 януари отвсякъде си беше повече от пълноценен и щастлив, и полезен ден. Но не искам някой да ме съжалява, нито да съм му смешна, само заради това, че харесвам искрено даден човек. Светът е шарен и смятам, че всички сме свободни да се учим от когото сметнем за добре и за подходящо.
Никого не насилвам да мисли и да чувства нещата като мен.
Но все пак... малко ме заболя от желанието на нехаресващите Юли да ме убедят да мисля като тях.
Ако не бях споделила горното, нямаше да бъда себе си. Така че сори, ако засягам някоя от вас, не го желая.
А изводът е, че явно съм пораснала... че съм дозряла до момента, да съумея да не приемам лично някои неща... да не се обиждам. Да не отвръщам на провокации. Да мога вътрешно да усетя любов и разбиране към другия човек, въпреки че той в момента с поведението си ме настъпва. Да запазя енергията си висока. Настроението си - добро. И да не се опитвам да се оправдавам за това, което съм и което обичам. Единствено - не успях да разкажа всичко, което исках...
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Ver

Re: ФОРУМНО следКОЛЕДНО тържество 2017

Мнение от Ver »

Kleo написа:Но все пак... малко ме заболя от желанието на нехаресващите Юли да ме убедят да мисля като тях.
Да не ти пука :923
Въпрос на его е :222
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: ФОРУМНО следКОЛЕДНО тържество 2017

Мнение от cchery »

Kleo написа:Единствено - не успях да разкажа всичко, което исках...
Това е нещото, за което аз лично съжалявам!!! Независимо от изработеното си мнение по много въпроси, аз съм добър слушател..... и много рядко интересът ми е проформа.

Следващият път, Деска, със сигурност ще си кажем всичко :954 .
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: ФОРУМНО следКОЛЕДНО тържество 2017

Мнение от Kleo »

cchery написа:
Kleo написа:Единствено - не успях да разкажа всичко, което исках...
Това е нещото, за което аз лично съжалявам!!! Независимо от изработеното си мнение по много въпроси, аз съм добър слушател..... и много рядко интересът ми е проформа.

Следващият път, Деска, със сигурност ще си кажем всичко :954 .
Искрено се надявам, Ани! В понеделник просто не беше моментът за това, си мисля :923

По темата: мацки, кога ще се видим пак? :1211

Лично на мен живият контакт все ми е малко ... доскоро! :922
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Публикувай отговор