С какво се сдобих

Жената е жена, когато пазарува....... с мярка
Публикувай отговор
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: С какво се сдобих

Мнение от Kleo »

Сдобих се с:

- чорапогащник телесен цвят, за сивата рокля, с дългите ръкави;
- лак за нокти, със същия сребристо-сивеникав цвят като въпросната рокля;
- нова книга, естествено!, за да не приличам на куха безмозъчна лейка :1062 , тоест кукла без сиво вещество;
- кръстословици и вестник с новини, за да бъда информирана :1062 и за да се предпазя от склероза;
- и разбира се, нещо за дома, а именно нов тиган, тефлонов, зелен, `фърлих стария и сега ще се вихря с новия.

Снимков материал на гореизброените вещи нямам, затова оставям всичко на въображението ви :222
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Мърмори
Философска система
Мнения: 1304
Регистриран на: 19 Авг 2010, 21:51

Re: С какво се сдобих

Мнение от Мърмори »

Ехааа, Вер, имам същия! И винаги ми създава настроение,когато навън е мрачно и дъждовно.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: С какво се сдобих

Мнение от Kleo »

Разкошен чадър, напомня на дъга.
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
dexter
Философска система
Мнения: 1363
Регистриран на: 19 Окт 2010, 12:14

Re: С какво се сдобих

Мнение от dexter »

Вчера най-после се сдобих с два нови рафта за книги - благодарение на мъж ми :954 ! Имахме 50 см пространство между тавана и библиотеката и няма да ви казвам от кога го врънкам да сложи там една дъска, че да получа още 2 метра място за събиране на книги. Е, вчера ме изненада приятно - като се прибрах от работа, го заварих да събира инструментите, а рафтовете грееха :221 :221 . По случая преподредих и двете библиотеки. Сега се оказва, че имам мнооого незапълнено място... И си знам какво следва от това - скоро пак ще се хваля, че съм се сдобила с една камара книги :oops:
Ver

Re: С какво се сдобих

Мнение от Ver »

dexter написа:.. И си знам какво следва от това ...
Мисля, че се досещам :221
Браво! Честита придобивка :1211
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: С какво се сдобих

Мнение от Kleo »

Декс, благородно ти завиждам. :329
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
dexter
Философска система
Мнения: 1363
Регистриран на: 19 Окт 2010, 12:14

Re: С какво се сдобих

Мнение от dexter »

Свеки чистила тавана на къщата, където живеят, ще правят ремонт на покрива. Та по случая свалила всички кашони с книги, прегледала ги, сортирала ги и ми предлага да си избера каквото ми харесва :lol: . Как да не я уважавам жената :954 ! Аз мисля да съм много, много предпазлива и да си взема за вкъщи само томовете на Стайнбек, но да видим какво още ще изскочи :). Търся една книга на Г. Г. Маркес, че не ми се купува, но да видим.
Ver

Re: С какво се сдобих

Мнение от Ver »

dexter написа:Свеки чистила тавана на къщата, където живеят, ще правят ремонт на покрива. Та по случая свалила всички кашони с книги, прегледала ги, сортирала ги и ми предлага да си избера каквото ми харесва :lol: ..
:221 Симпатяги!
Скоро май ще ти трябва нова библиотечка ;)
Успех с намирането на Маркес, ако го имах веднага щях да ти го подаря, тъй като не се сближих с него (или може би започнах с неподходящата книга :523 ).
Аватар
dexter
Философска система
Мнения: 1363
Регистриран на: 19 Окт 2010, 12:14

Re: С какво се сдобих

Мнение от dexter »

Ver написа:Скоро май ще ти трябва нова библиотечка ;)
Успех с намирането на Маркес, ако го имах веднага щях да ти го подаря, тъй като не се сближих с него (или може би започнах с неподходящата книга :523 ).
То новите библиотечки ще трябва да са и в нова къща, така че няма голям шанс :221 :221 .
Колкото до Маркес - според мен по-подходяща от "Любов по време на холера" няма да намериш :plezya se . Обаче ако искаш пак да пробваш - в библиотеката на майка ми намерих едно старо сборниче с негови разкази - "Продавач на чудеса" - мога да ти го пусна по пощата, само кажи :)! Може пък разказите по-лесно да се смилат - още не съм ги чела, да видя как са. А аз търся "За любовта и други демони"....
Ver

Re: С какво се сдобих

Мнение от Ver »

dexter написа:... Обаче ако искаш пак да пробваш - в библиотеката на майка ми намерих едно старо сборниче с негови разкази - "Продавач на чудеса" - мога да ти го пусна по пощата, само кажи :)! ...
Казвам :)
Намерих я, но дали пък вече не спряха "Читанка-та" ?
Публикувай отговор