СЛЕД КРАЯ НА СВЕТА ДЕТОКСА ПРАВИ ЧУДЕСА

Метод за здравословно отслабване и постигане на оптимално здраве
Заключено
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: СЛЕД КРАЯ НА СВЕТА ДЕТОКСА ПРАВИ ЧУДЕСА

Мнение от Kleo »

Деси, добре дошла във форума :222 :922 :1216 Радвам се, че пишеш при нас и че се чухме!
Такива съвпадения между нас двете, изумена съм, наистина....
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
curious

Re: СЛЕД КРАЯ НА СВЕТА ДЕТОКСА ПРАВИ ЧУДЕСА

Мнение от curious »

desirig написа:На 26,27 и 28.12.12 пиеш анг.сол а на 29.12 захранваш. Аз пия кафе и немисля, се е прблем.
За калкареата не знам някой по опитен трябва да ти отговори.
Успех!
Много ти благодаря :922 надявам се на успех и го пожелавам на всички :)
desirig

Re: СЛЕД КРАЯ НА СВЕТА ДЕТОКСА ПРАВИ ЧУДЕСА

Мнение от desirig »

Vihrogonche аз сьщо се радвам, че контактувам с толко ентусиазирани момичета независимо, че сьм отскоро.
А за разговора и сьвпадението между нас иаз сьм изненадана приятно. Ако се окаже, че и на една дата сме родени това ще е страхотно .
Весели празници.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: СЛЕД КРАЯ НА СВЕТА ДЕТОКСА ПРАВИ ЧУДЕСА

Мнение от Kleo »

хахаха, аз съм на 1 март
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
mira_b

Re: СЛЕД КРАЯ НА СВЕТА ДЕТОКСА ПРАВИ ЧУДЕСА

Мнение от mira_b »

vihrogonche написа:Успех, Мире :524
:922

Добре съм, само студените крайници ме мъчат...три чайчета, вода малко под литър, но в този студ е трудно и пия чай повече...четири ябълки. Дано само и мен не ме изкуши нещо :mrgreen:
danid
Философска система
Мнения: 1121
Регистриран на: 14 Сеп 2010, 12:54

Re: СЛЕД КРАЯ НА СВЕТА ДЕТОКСА ПРАВИ ЧУДЕСА

Мнение от danid »

curious написа:Така...отново съм аз :) - 29.12. се започва захранването или 30.12?
- на 29.12. сутринта пие ли се отново ан.сол или не? А ако искам все пак да изкарам и този ден на сок и солта, може ли?
- Калкареата мога ли да я започна от утре или трябва да е по-нататък?
- в захранването, ако примерно реша обяда да ми е картофена салата с лук, може ли и малко зехтин да сложа?
А и от толкова много диети се чудя коя да избера за след детокса, нещо в което да няма задължителна закуска и да не се спира кафето :roll:
Няма проблем ако искаш да си изкараш и утре на детокс, а в неделя да се захраниш. В деня на захранване не се пие сол.

Може подправки, трябва да се внимава със солта и количествата на храната. Не е нужно да спираш кафето, стига да не го пиеш с няколко лъжици захар

Не забравяй да пиеш много вода в деня на захранване, а и всеки следващ. Дори само с това ще можеш да задържаш резултатите си - нормата е 3 литра за 100 кг

Успех
https://picasaweb.google.com/danydinkova72/10#" onclick="window.open(this.href);return false;
curious

Re: СЛЕД КРАЯ НА СВЕТА ДЕТОКСА ПРАВИ ЧУДЕСА

Мнение от curious »

Няма проблем ако искаш да си изкараш и утре на детокс, а в неделя да се захраниш. В деня на захранване не се пие сол.

Може подправки, трябва да се внимава със солта и количествата на храната. Не е нужно да спираш кафето, стига да не го пиеш с няколко лъжици захар

Не забравяй да пиеш много вода в деня на захранване, а и всеки следващ. Дори само с това ще можеш да задържаш резултатите си - нормата е 3 литра за 100 кг

Успех
[/quote]

Благодаря ти, danid :923 Кафето винаги ми е било без захар, така че....успокои ме :) Водата /сока+отвара от гръмотрън+кафе/ тези 2-ва дни я докарвам до 4+ литра, нали така трябва, а после по около 2л. значи ще е добре.
Нямам търпение утре да видя какъв ще е резултата и да ви се похваля, надявам се да има с какво :427
Само за Калкареата не разбрах, но тъй като вече съм си я взела, от утре ще я ползвам :)
ПП: момичета, силен глад изпитвам вече и студ...но трябва да издържа!!!
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: СЛЕД КРАЯ НА СВЕТА ДЕТОКСА ПРАВИ ЧУДЕСА

Мнение от Kleo »

3 дена по-малко храна, в момента съм 5 кг надолу, пълнолунието определено ми помага
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
олеся

Re: СЛЕД КРАЯ НА СВЕТА ДЕТОКСА ПРАВИ ЧУДЕСА

Мнение от олеся »

И аз отчитам супер успешен тридневен детокс.
Дано и захранването утре да мине добре. Вече си сварих картофи за обяд, а може и за вечеря. До обяд ще съм на вода и мандарини или банани.
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: СЛЕД КРАЯ НА СВЕТА ДЕТОКСА ПРАВИ ЧУДЕСА

Мнение от cchery »

БРАВО, МОМИЧЕТА! :826 :826

Не успях да се включа в детокса, не успях и да пиша тук, но ето сега ви прочетох и казвам едно голямо БРАВО :323 :323 :323 :323 за най-сериозните мацки в интернет пространството на България! :954 :954
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Заключено