July DETOXing on July Morning ... или ... Детокс на Джулая

Метод за здравословно отслабване и постигане на оптимално здраве
Заключено
suzka

Re: July DETOXing on July Morning ... или ... Детокс на Джул

Мнение от suzka »

Аз да се похваля, че успавям да си задържа 90 и след захранването. Дано и занапред да ми е така свит стомаха и да не прекалявам. Но пък нещо имам проблем с ходенето до тоалетната. За утре съм накиснала овесени ядки и овесени трици. Дано има резултат. Някой друг с такъв проблем?
Аватар
Мърмори
Философска система
Мнения: 1304
Регистриран на: 19 Авг 2010, 21:51

Re: July DETOXing on July Morning ... или ... Детокс на Джул

Мнение от Мърмори »

Прибави и някоя друга круша, малко зелен чай, малко коремни преси и всичко ще се оправи.
ellyto

Re: July DETOXing on July Morning ... или ... Детокс на Джул

Мнение от ellyto »

Ех, детокса, детокс, ама уикенда след това провали нещата. Както бях се захранила добре и в четвъртък и в петък също внимавах какво ям и уикенда се отпуснах и си похапвах. И накрая и резултата беше, че за 1 уикенд от 56,5 в петък сутрин бях 59 в понеделник. :lol: :lol: Отиде и резултата от детокса, и резултата, който бях постигнала и миналия детокс. Луда работа, сега ще трябва малко да се огранича за да си върна изгубеното.
Milenita Bonita

Re: July DETOXing on July Morning ... или ... Детокс на Джул

Мнение от Milenita Bonita »

Привет на всички!!!
Поздравления за успешния детокс и през юли!Аз зная,че така ни в клин,ни в ръкав,но днес правя еднодневен детокс.Нямаше как да стане по пълнолуние,за това е днес.Искам малко да контролирам апетита си,че лятото нещо не ми влиае добре :954
Днес съм на диня и череши,много вода,сега ще започна и с чая.Иначе имам главоболие и ми е леко студено.

Поздрави на всички мадами :940
Аватар
cvety_rz
Влюбена във вятъра
Мнения: 2131
Регистриран на: 28 Окт 2010, 07:49

Re: July DETOXing on July Morning ... или ... Детокс на Джул

Мнение от cvety_rz »

suzka, браво за задържания резултат :524 Продължавай все в същия дух.Ако към овесените ядки прибавиш и малко смляно или счукано ленено семе резултата ще е гарантиран.По принцип аз като си хапвам плодчета нямам такива проблеми дори и след детокс.Да не говорим ако са круши както те е посъветвала Мърмори :1209
Ели, нали си чувала фразата: Бързо качени килограми - бързо свалени.Пожелявам ти я.
Milenita Bonita, успех с детокса :940
Вярата не прави нещата лесни, прави ги възможни!
Milenita Bonita

Re: July DETOXing on July Morning ... или ... Детокс на Джул

Мнение от Milenita Bonita »

cvety_rz написа:Milenita Bonita, успех с детокса :940
Мерси,Цвети!!!

За сега върви добре-лек глад,малко главоболие и отпадналост,но това е нармално.Отдвана не бях правила детокс.Миналия месец направих за 1 ден,но не взех цяла супена лъжица анасол,понеже бях на работа и ходенето до 00 не беше както би трабвало да бъде.Днес обаче не мога да се оплача с липса на такова :221
Утре захранване,дано гладът да не надделее!!! :954
ellyto

Re: July DETOXing on July Morning ... или ... Детокс на Джул

Мнение от ellyto »

Миленита, няма значение, че не е в деня на пълнолунието, по-важното е че си се включила. По-добре от нищо.
Цвети, поговорката е хубава, ама при мен не действа за сега :1062 :1062 Ама все едно, хич няма да се ушашквам, ще гледам да карам повече на сокчета и вечер да не ям и да се надявам да нормализирам положението. Аз искам хем да съм определени килограми, хем да изглеждам добре и хем да ям каквото си искам :1062 :1062 :1062 Малко нагло, ха??? :plezya se :plezya se :plezya se Е има момент, в които това го постигам, ама за кратко време.
Milenita Bonita

Re: July DETOXing on July Morning ... или ... Детокс на Джул

Мнение от Milenita Bonita »

ellyto написа:Миленита, няма значение, че не е в деня на пълнолунието, по-важното е че си се включила. По-добре от нищо.
:954 И аз това си казах!!Мерси за подкрепата,Ели!!!! :940
олеся

Re: July DETOXing on July Morning ... или ... Детокс на Джул

Мнение от олеся »

Ехо, следващия детокс наближава - 02.08.2012, четвъртък, 06:28 часа – пълнолуние.
А това означава, че трябва да започнем на 31.07.2012, което е идния вторник.
Форумчето позамря отпускарски, но се надявам да има ентусиазирана група за следващата седмица. Аз понеже пропуснах през юли и сега го чакам с нетърпение. :954
mironi

Re: July DETOXing on July Morning ... или ... Детокс на Джул

Мнение от mironi »

Олеся - и аз чакам с нетърпение новия Детокс. Пропуснах юли, за което страшно съжалявам. Но наистина просто нямаше начин.
Забелязала съм, че толкова много събития се натрупват точно когато трябва да правя детокса. Сякаш изпитания ми се пращат. А около юлския детокс беше направо върхът в това отношение - гости, покани разни, неприятности в работата, нерви до безобразие просто.... Реших да не ям поне в деня на пълнолунието, но вечерта към 18 чеса се оказа, че трябва да дам кръв за мой близък на другия ден и се наложи да ям вечерта......... Както и да е. Сега се моля този Детокс да е спокоен - никой да не ме кани, нито да ми идва на гости, да няма болни, да не ми прекъсват отпуската....... защото искам да се пречистя.........спешно ми е този път!!!! :126
Някой по-поетичен ще пусне ли тема???
danielka_y

Re: July DETOXing on July Morning ... или ... Детокс на Джул

Мнение от danielka_y »

"4.Летните детоксикации

През този детокс не пием цитрусови сокове-ако сте забелязали по това време на годината цитрусите вече са по-сухи и не са много подходящи за сок. Хапваме 1-1,5 кг сезонни плодове на ден, разпределени на 4-5 порции за деня.
Сутрин на гладно се изпиват 10-15 гр. (1 равна супена лъжица) английска сол, разтворена в 50-70 мл вода. Английската сол изтегля токсините към червата.Половин час по-късно започва пиенето на вода,чай и димяща вода.Процедурата се повтаря 3 поредни дни, а на четвъртия се прави захранване-същото както при детоксикацията с прясно изцедени сокове.
Този детокс е много лек и приятен, а пък станат ли дините и пъпешите ... и количеството им не е ограничено."

Какво означава това? сутрин пия английска сол и през целия детокс си избирам или пъпеш или диня, които да хапвам в неограничени количества, като се спазва 30мин от снглийската сол както и хапването да трае до 20 часа?
Заключено