Есенно-Зимно настроение влече към нас безкрайно забавление!

Свобода на словото
Заключено
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Есенно-Зимно настроение влече към нас безкрайно забавлен

Мнение от cchery »

Сиренце написа:Момичета, днес съм изключително щастлива! В дни като този съм безкрайно благодарна, че избрах учителската професия. Когато виждам в очите на децата щастието от добре свършената работа и благодарността, че именно аз съм им предала необходимите знания и умения, гордостта от постигнатото..... тогава забравям за всички лудости в системата ни и си казвам, че ИМА СМИСЪЛ!!! Децата ни са прекрасни, умни, любознателни, ние само трябва да намерим пътя към тях.
Всички тези мисли и вълнения са свързани с един проект по математика (оооооо, колко дасадно :) ), за който ще ви разкажа другата седмица, когато децата донесат снимките.
Прекрасен ден ви желая и Честита Баба Марта!
Всеки път, когато прочета такъв постинг, се чувствам невероятно вдъхновена!!! Цони, :326 :326 . И аз чакам разказа ти!

Дани, жалко че не се навихте да дойдете...
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Есенно-Зимно настроение влече към нас безкрайно забавлен

Мнение от Kleo »

И нека КУПОНЪТ започне точно ... СЕГА :1211 :1211 :1211
Ей, момичета, очакват ни цели ЧЕТИРИ почивни дни!!! Нека ги запълним само с хубави емоции и случки!!!
А утре е Националният ни празник, да си спомним, че сме българи и че сме свободни!!!
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
cvety_rz
Влюбена във вятъра
Мнения: 2131
Регистриран на: 28 Окт 2010, 07:49

Re: Есенно-Зимно настроение влече към нас безкрайно забавлен

Мнение от cvety_rz »

Честит празник, мили момичета :1130
След малко ще се видим с Чери :1216 Много се радвам :954
Вярата не прави нещата лесни, прави ги възможни!
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Есенно-Зимно настроение влече към нас безкрайно забавлен

Мнение от cchery »

Честит 3-и март!!! Момичета, желая на всички ни да чувстваме геройството в себе си... наместо да му се любуваме като на предмет от ювелирното изкуство!!! На този ден си припомням геройството на хора, които не познавам. На хора, с които живея диаметрално различен живот. На хора, които без да знаят за моето съществуване, са направили така, че то (съществуването ми) да е низ от възможности, преплетени с една единствена дума - СВОБОДА!!! Нека днес почетем онези, които ни дадоха повода да празнуваме най-важното човешко достижение - СВОБОДАТА!
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Есенно-Зимно настроение влече към нас безкрайно забавлен

Мнение от cchery »

Днес изкарах 1 от най-прекрасните дни, които съм имала от години насам... Успях почти да се влюбя в един малък български град... и се чудя, и се мая... дали причината е в изключително приветливия "външен" вид на Разград, състоящ се от ниски сгради с красиви фасади, римско наследство и множество отворени пространства, или... незаменимата компания и гостоприемство, които Цвети и Симо ни оказаха, са разковничето за това приятно чувство, пълзящо из вените ми. Цвет, благодаря ви! Затова, че ни показахте Разград през вашия поглед. Затова, че можахме да бъдем гости в дома ви. И затова, че ни допуснахте до вашия свят. Вие и двамата сте изключителни събеседници и хора, за които мечтая да бъдат моя среда. :923 ... Лек път утре и много готино изкарване там, където отивате. И да разкажете :222 .

В момента всички сме прилегнали на топло в готиния ни апартамент в комплекс "Кованлъка", местност Пчелина край Разград. Децата спят. Момчил чете до мен, а аз... понеже си забравих телефона тук в комплекса още на обяд и цяяяяял един следобед бях без нет и всички други благинки, произхождащи от това малко апаратче, се опитвам да се оправя от налегналата ме абстиненция :221 :221 . Майтапя се, разбира се. Знаете ли.... прекрасно е да бъдеш СВОБОДЕН. А това да останеш без телефона си за няколко часа те прави истински свободен! :222

Лека нощ и до утре от Софето. :954
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
cvety_rz
Влюбена във вятъра
Мнения: 2131
Регистриран на: 28 Окт 2010, 07:49

Re: Есенно-Зимно настроение влече към нас безкрайно забавлен

Мнение от cvety_rz »

Ей, голямо затишие из форума.Явно всички са забегнали да почиват.
Чери, много, изключително много се радвам, че успяхме да се видим.Толкова неусетно мина времето, още за толкова много неща исках да си говорим...След тежките седмици, които изкарахме срещата ни беше като оазис за мен.Много добре ми се отрази.Искам пак :mrgreen:
На 11.03 имаме годишнина от сватбата и решихме, че тази година ще си направим подаръка по-рано.Ходихме на СПА в Стара Загора в хотел Калиста.Срам не срам ще кажа, че това ни е за първи път.И да, знам, че се убихме от път, защото не нощувахме и знам, че за някои това по скоро би било натоварващо да е без нощувка, но аз пък гледам от друг ъгъл.Имах възможност да отида и да опитам макар и малко.Някой ден може да имаме възможност за повече, но на този етап е така и аз съм щастлива и благодарна и на мъничкото :954 Ако трябва да кажа в кратце какво ми е усещането ще кажа: размазана от кеф и кабардисала :1062 То не бе басейн, не бе 4 вида сауни, не бе поливане с ледена вода от ведрото.....Кеф, кеф, кеф......тръгнахме си докато все още имаме останала кожа по нас :1069 :1069 :1069
Днес домакинствам из къщи, след малко ще пишем домапните със Симчо, утре пък ще проверявам домашните на Райчето, че има доста пропуски, но съм спокойна и щастлива :954
Чери, как мина мача на Коко?
Специално поздрави на Бела от Райчето и Калинка а на Коко от Симчо :940
Вярата не прави нещата лесни, прави ги възможни!
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Есенно-Зимно настроение влече към нас безкрайно забавлен

Мнение от cchery »

Цветкааааааааа, в този момент би следвало да излизаме вече с Коко, защото след 40 минути сме на РД на Деската :lol: . Но просто исках да ти се обадя.... тук във форума. Видях, че си писала!!! Много се радвам за прекрасните ви моменти на СПА-то!!! Ами да.... и аз така правя винаги като ида на такова място - смъквам си буквално кожата!!!

В отговор на това, което си писала, искам да ти кажа, че за мен всяка среща с хора като вас е като един оазис..... като пречистване от огромната комуникация, която така или иначе си заформям нявсякъде :1062 :1062 и като презареждане за много дни след това!!! И на мен не ми стигна времето да се наговорим..... а пък да кажеш, че съм мълчала........... ми не съм :221 :221 ......

Днес Коко биха с 8 на нула :1099 :1099 ...... Радостта ми е огромна, защото за миналия полусезон - есента, от 12 изиграни мача, имаха само 2 победи, а срещу днешния съперник бяха паднали със 7:5. В контролите, които изиграха по време на почивката между двата полусезона, имаха отново само 1 победа :cry: ...... и днешната глътка "свеж въздух" беше тотално необходима!!! Заради тях основно. :954 :954

Ето само някои акценти от прекрасния 3-и март! :)

[img]http://s18.postimg.org/3jx9w2zpx/IMG_5085.jpg[/img]

[img]http://s18.postimg.org/i1pvqc1n9/IMG_5097.jpg[/img]

[img]http://s18.postimg.org/3rgbeulat/IMG_5101.jpg[/img]
Последно промяна от cchery на 06 Мар 2016, 13:09, променено общо 2 пъти.
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
cvety_rz
Влюбена във вятъра
Мнения: 2131
Регистриран на: 28 Окт 2010, 07:49

Re: Есенно-Зимно настроение влече към нас безкрайно забавлен

Мнение от cvety_rz »

Браво на Коко и на отбора :326
Лелеееее, че сме хубави :mrgreen:
Вярата не прави нещата лесни, прави ги възможни!
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Есенно-Зимно настроение влече към нас безкрайно забавлен

Мнение от Kleo »

Браво на Коки! Аз вчера вечерта уж лично го видях, а не разбрах за победата на мача! Ех, добре, че е форумът :524

Момичета, много ви се радвам, че сте се видели и че сте си изкарали толкова хубаво заедно! :329

Цветка, щастлива съм заедно с вас, да знаеш! Желая ти душевно спокойствие и занапред! И супер, че сте ходили на СПА! :922
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Есенно-Зимно настроение влече към нас безкрайно забавлен

Мнение от Kleo »



Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Есенно-Зимно настроение влече към нас безкрайно забавлен

Мнение от cchery »

Брех, оправих снимките в предния пост, че нещо много малки идваха и не се отваряха на по-голям екран. Сега вече са видими. Ама ви пускам още три:

Снимката по-долу ми е много, много любима...... Бела и Райчето са изключително фотогенични!!! Наистина!!! Снимката се отваря много голяма на екрана - за да я видите в по-нормален размер, натиснете и задръжте бутон Ctrl и завъртете колелото на мишката по посока вас.
[img]http://s13.postimg.org/n2z29futv/IMG_5105.jpg[/img]

А ето ни и нас с Цвети... аз ще кажа за себе си, че фотогеничността на Бела със сигурност не е наследена от моя милост :cry: :cry: .

[img]http://s13.postimg.org/zexd96tar/IMG_5135.jpg[/img]

[img]http://s13.postimg.org/l9w5l49n7/IMG_5136.jpg[/img]

Ние вчера се поразкършихме малко в Южния парк покрай инициативата "Живей активно", после.... е, после пийнахме за здравето на Деската! :lol: :lol: И днес живеем последните часове от тези почивни дни :???: :???: ...... Допреди малко тичах навън и сега влизам да се изкъпя!
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Заключено