ехо

Свобода на словото
Заключено
DeerE
От писане глава не боли
Мнения: 880
Регистриран на: 20 Авг 2010, 21:17

Re: ехо

Мнение от DeerE »

Когато Алекс ми каже че я боли глава веднага давам парагрип, доктора така ми е казал, на нас ни действа много добре
Аватар
bobichan
От писане глава не боли
Мнения: 827
Регистриран на: 20 Авг 2010, 12:02
Обратна връзка:

Re: ехо

Мнение от bobichan »

Гласувах, вече :) Предполагам, чрез "харесва ми"?
Не чакай да вдига температурата веднага дай нещо за грип. Освен Парагрип може и Осцилококцинум или Инфлуцид.
Вземай мерки рано, за да се излекувате по-бързо. Хайде стискам палци.
Ей мацки да пускаме ли вече тема за следващия детокс. Нямам търпение вече. С мъка си гледам крос тренажора и чакам да мине времето посочено от докторите.
Аси, стискам палци да си намериш фактура.
Хубав ден на всички.
Хихихих,ентусиастка! :1062
[url=http://www.vdahnovenia.bg/]Вдъхнови се за голямата промяна![/url]
Аватар
Мърмори
Философска система
Мнения: 1304
Регистриран на: 19 Авг 2010, 21:51

Re: ехо

Мнение от Мърмори »

bobichan написа:Гласувах, вече :) Предполагам, чрез "харесва ми"?
Не чакай да вдига температурата веднага дай нещо за грип. Освен Парагрип може и Осцилококцинум или Инфлуцид.
Вземай мерки рано, за да се излекувате по-бързо. Хайде стискам палци.
Ей мацки да пускаме ли вече тема за следващия детокс. Нямам търпение вече. С мъка си гледам крос тренажора и чакам да мине времето посочено от докторите.
Аси, стискам палци да си намериш фактура.
Хубав ден на всички.
Хихихи,ентусиастка!
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: ехо

Мнение от cchery »

Здравейте мецанки! :lol: :lol: :lol: Тук съм си от събота и едва сега мога да ви напиша нещо. Времето се оказа прекалено малко за каквото и да е - както за обикаляне на Париж, така и за възстановяване от обикалянето после в България :1062 :1062 . Днес се опитах да предам впечатленията и снимките ми от Париж в постинг в блога ...... ами получи се едва на половина :lol: :lol: :lol: :lol: . Както не умея да пиша дълго 202 202 . Линк към постинга ще намерите в подписа ми тук. Утре ще дописвам втората част. Най-хубавата част е че успях да се разтоваря психически. Физически не само че се натоварих, ами сигурно поставих и нов рекорд за пешеходен туризъм....... свалила съм едно кило :1081 :1081 :1081 .

Прибрах се тук и и....иииии ъъъъъъъ ами Зори знае, но искам и на вас да се оплача - знам, че ще ме разберете - Бели от вчера следобед почна да се чеше по крачетата, по ръчичките, гръбчето, коремчето без никакви пъпки или обриви да има. До тази вече се опитах само с хомеопатия да спра тези сърбежи, но явно няма да стане само така, та купих Ериус и й дадох преди час, защото не мога да я гледам как се чеше през минута навсякъде. Док също каза да й давам от Ериуса. Нощес не успях да спя от притеснение какво й има..... и в момента умирам за сън. Ох, оплаках се. Съжалявам че ви натоварих, но...... го държах много дълго в себе си и от притеснение се обадиха стари невралгични болежки :sad: :sad: . УФ!

Както и да е. Утре, при първото свободно време ще ви разкажа в подробности за всичко останало около мене (нас) и ще наваксам с четенето тук. Радвам се да видя Боби отново на линия :922 :922 . Исето ми звънна докато бяхме в Париж, но умишлено не й вдигнах...... Написа в СМС-а, че са в техните и нетът им е кът.

Сега лягам и се надявам да спя тази нощ!!!
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
DeerE
От писане глава не боли
Мнения: 880
Регистриран на: 20 Авг 2010, 21:17

Re: ехо

Мнение от DeerE »

Добро утро момичета, приятен ден от мен на всички!
Чери добре дошла, липсваше ми по късно ще погледна в блога ти за да се пренеса поне за кратко в Париж :D
:922 :922 :922 прегръдки за всички а аз сега ще се опитам да си уредя транспорт за довечера до МОЛ Сердика да водя Алекс да види Спортакус :D :D :D
danid
Философска система
Мнения: 1121
Регистриран на: 14 Сеп 2010, 12:54

Re: ехо

Мнение от danid »

Еми, я разкажи за Спортакус, от колко е, че нали знаеш всички как си падат по този ... Вероятно имате същите проблеми с тази програма, дъщеря ми е като зомбирана от нея, а аз само като чуя, че пак това гледа и ми се повръща.

Боби, ти май си най-прясна, кажи как се дава профилактично Осцилококцинума на бебе - по половин дозичка ли беше, някакъв такъв спомен имам. А как е, оправихте ли се от болежките?

Чери, не е ли ясно от какво е сърбежа? Знам какъв ужас е, вчера чаршафа беше като след клане, МАрия се беше оправила лятото, но сега явно есента се засилва сърбежа и по цяла нощ се чеше- тя е с атопичен дерматит. На 4 годинки имаше ужасна криза, тогава се запознахме с д-р Михайлов и той много ни помогна, но искам друго да ти кажа, толкова беше зле, че да не се чеше преди заспиване всяка вечер и лакирах ноктите, после посред нощ и четях приказки и какво ли не, та напълно те разбирам и стискам палци бързо да се установи какво е и да се подобри.

Днес времето ще е гадно, но дано денят ви да е усмихнат и пълен с обич
https://picasaweb.google.com/danydinkova72/10#" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: ехо

Мнение от cchery »

Ето ме отново. Какво да ви кажа...... седя си аз тук в офиса както обикновено сама и си пиша разни неща. Подреждам си впечатленията от Париж и си мисля за действителността. Отлепям се малко по малко от параноята ми от последните 2 дни и си разсъждавам, че така до никъде няма да стигна. Времето е мрачно, сиво, не ми позволи да тичам тази сутрин...... Може би всичко ми показва, че е време малко да се свия в черупката си....... дотолкова, че да се възстановя. Всичко, което се случи през октомври някакси стана адски бързо..... имам чувството, че съм минала през маса неща точно в 1 момент и съм оставила по малко от себе си.

Чета се и усещам как звуча вяло и неенергично. Но поне е искрено. Гледам си детето и не мога да му помогна. Не знам как. И това ме сломяла - първо ме побърка де. Няма друго нещо, което да може да ме спре така....... обикновено руша стени, прегазвам правила, не се съобразявам с наложени авторитети и т.н., т.н., но стане ли въпрос за моите деца........ и че някое от тях страда...... ми е невъзможно да се събера.

Така, спирам дотук! За да ви кажа, че изчетох хубавите постинги на Нелката. Тревогите на Емката. И мога много да пиша по същата тема. Всъщност няма смисъл аз да пускам или отварям отделна тема - всяка една от вас може да го направи тук. Сега ще го направя аз, защото просто искам да преместя постовете на Нелка за да стоят в началото на една такава тема. Мисля даже да е отделен подфорум - ВЪЗПИТАНИЕ И ОБРАЗОВАНИЕ НА НАШИТЕ ДЕЦА. Кажете какво мислите. И ще го направя. И тогава ще се разпростра и там :lol: :lol: .

Знаете ли, днес ми се слуша една такава как да кажа затрогваща музика. Музика, която те кара да се замечтаеш. И затова ви пускам 2 предложения, които слушам от сутринта:

Miss You In A Heartbeat на Def Leppard

I'll Be There For You на Bon Jovi
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: ехо

Мнение от cchery »

danid написа: Чери, не е ли ясно от какво е сърбежа? Знам какъв ужас е, вчера чаршафа беше като след клане, МАрия се беше оправила лятото, но сега явно есента се засилва сърбежа и по цяла нощ се чеше- тя е с атопичен дерматит. На 4 годинки имаше ужасна криза, тогава се запознахме с д-р Михайлов и той много ни помогна, но искам друго да ти кажа, толкова беше зле, че да не се чеше преди заспиване всяка вечер и лакирах ноктите, после посред нощ и четях приказки и какво ли не, та напълно те разбирам и стискам палци бързо да се установи какво е и да се подобри.
Дани, не знам от какво са. Аз и не съм я водила на лекар. Честно - страх ме е да я заведа. Единствено на доктора имам вяра, както и на още една лекар-хомеопат. Просто... както и да е. Ще видя как и какво по-нататък. Благодаря, че ми даде поне някаква насока.
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
bobichan
От писане глава не боли
Мнения: 827
Регистриран на: 20 Авг 2010, 12:02
Обратна връзка:

Re: ехо

Мнение от bobichan »

Мърмори написа:
bobichan написа:Гласувах, вече :) Предполагам, чрез "харесва ми"?
Не чакай да вдига температурата веднага дай нещо за грип. Освен Парагрип може и Осцилококцинум или Инфлуцид.
Вземай мерки рано, за да се излекувате по-бързо. Хайде стискам палци.
Ей мацки да пускаме ли вече тема за следващия детокс. Нямам търпение вече. С мъка си гледам крос тренажора и чакам да мине времето посочено от докторите.
Аси, стискам палци да си намериш фактура.
Хубав ден на всички.
Хихихи,ентусиастка!
Мммм, да. Зори това е за теб :329
И нещичко за децата, но по-специално за Вер http://krokotak.com/category/otsvetyavane-2/mandali/
Чери, сега ще чета какви си ги свършила :525
[url=http://www.vdahnovenia.bg/]Вдъхнови се за голямата промяна![/url]
Аватар
bobichan
От писане глава не боли
Мнения: 827
Регистриран на: 20 Авг 2010, 12:02
Обратна връзка:

Re: ехо

Мнение от bobichan »

Дани, дозите за бебета са същите както при възрастните. Разликата е че ги разтваряш във вода. За по-добър ефект тръскай шипето докато ги разтваряш. Давай смело и дано да ви се размине.
Ние май-сме по-добре, но малката още има корички в нослето. А на 19 е на ваксина и не знам да правя ли някакво лечение да не правя ли? Всички вмуностимолиращи неща, които знам са алергени или не са за кърмачета за Осцилококцинум май е късно.
Чери, ето и един поздрав от мен :329
Съжалявам за Бела и за твоето настроение. Надявам се скоро и двете да сте добре. Нямам идея какво е това. А пробва ли с Апис? Доктора какво ти каза?
Хайде отивам да чета в другата тема.
[url=http://www.vdahnovenia.bg/]Вдъхнови се за голямата промяна![/url]
Ver

Re: ехо

Мнение от Ver »

Чери, добре си дошла :)
Надявам се, че есенното ти минорно настроение скоро ще се замести с по-бодро! Понякога такава почивка е много нужна!
Надявам се, че не ми се сърдиш вече :222
Искрено се надявам Бели да се почувства по-добре и си мисля, че не бива да се притесняваш толкова! Когато МАМА е спокойна детето се възтановява по-бързо! Имам чувството, че противоалергичните ще свършат работа, ако не си започнала вече мисля си, че диетата на Доктора (онази без житни и млечни) би свършила добра работа.
Снимките от Париж са хубави :) Дори май по-хубави от действителността...
Заключено