С плодово-оризов ден- без токсини и обем

Метод за здравословно отслабване и постигане на оптимално здраве
Заключено
Аватар
bubalina
В началото бе словото
Мнения: 703
Регистриран на: 07 Ное 2010, 11:19

Re: С плодово-оризов ден- без токсини и обем

Мнение от bubalina »

И аз спазвам! До сега съм на много диня и малко вода :1062 Бабичката донесе една диня нейно производство от градината-еййй,много сладка! Мед капе от нея! И аз не мога да се спра да ям :1216
Олеся,какво да ти кажа....като аз съм същата кифла :128 След раждането воля никаква! Като започнах от януари да се навивам та чак през априлския детокс започнаха да се случват нещата. Правя 2 -дневни детокси,смъквам, после хъса ми държи влага още малко и лека полека започвам да ставам калпазанка-хапвам си повече и по-късно,намалям водата,сладичко не отказвам....И как се разделих с 8 - 9кг :1044
Ако смяташ,че участието в една такава група ще ти помогне - давай :524
Наскомими и Здравец къде се скатават :?:
[url=http://www.baby-gaga.com/][img]http://tickers.baby-gaga.com/t/lamlamsbu20120313_-8_My+child++is.png[/img][/url]
zdravez

Re: С плодово-оризов ден- без токсини и обем

Мнение от zdravez »

Тук съм.Току-що се прибирам от работа и минавам да ви видя.Сутринта стартирах от 70.500кг.Днес съм на 2 праскови , малко сини сливи и едно парче диня.Водата я докарах някъде до 2 л., но докато си легна има още време.
Олеся-и аз съм същата.След 1-вото раждане си върнах килограмите и то без да усетя(но върнах и 1 голям порок-цигарите).С 2-рата бременност се оттървах от цигарите, но си натрупах солидно количество килограми, който вече 3-та година се опитвам да махна.Е, вече съм по-близо до целта-да стигна около 64 кг.От 2 мес. съм на предимно на плодове и зеленчуци, газирано не пия, свинско -не ям, пържено също.Правя плодов ден 1 - 2 пъти в седмицата и гледам да се храня разделно.Пия поне 2 литра вода на ден и резултатът не закъсня. :922
bubalina, naskomimi вие как сте? Аз за утре не съм решила, но до обяд ще бъда пак на плодове.
naskomimi

Re: С плодово-оризов ден- без токсини и обем

Мнение от naskomimi »

Добро утро, сладурки! :922
Радвам се, че сте добре и сте изкарали хубав разтоварващ ден вчера! Поздравления! :922 :826
А относно килограмите след раждането....не се притеснявайте! Все пак вие правите нещо в борбата с тях и то правите здравословно нещо. :1062 :324 Има жени, които първо нито се замислят за килограмите, а се оправдават, че е от бременността и нищо не могат да направят....има и други, които правят фрапантни диети с йо-йо ефект....
Но вие не сте от тях! :1122 Вие мислите за себе си, правите здравословни методи на отслабване, опитвате се да намалите вредните навици като цяло, да пиете повече вода и съм сигурна, че резултатите няма да закъснеят.
За мен водещата сила по време на ПОД и детокс ми е, че не си вредя и не стресирам организма си....че това е полезно за мен и тялото ми, пък нека приятелите ми да ми се подиграват. То си е за тях.
Много, много ви прегръщам и моля ви не се корете и недейте да казвате, че сте калпазанки! Не сте такива и го доказвате по време на ПОД и детокс... :828

Иначе благодаря, че ме мислите, но аз нали ще правя ПОД-а днес....Гледах, че за днес е фазата на луната и гледам когато имам възможност да се съобразявам с това. Вчера не можах да ви прочета и попиша за кураж, защото ми беше много натоварен ден, но мислено бях с вас, да знаете! :923
Иначе ще бъда на сини сливи и кафяв ориз. Трудно ще ми е с водата, защото имаме много задачки да вършим до обяд и няма да мога да се наливам и съответно да търся постоянно из града тоалетни, но нищо...Ще се опитам да наваксам след обяд.

Още веднъж ви изпращам топли целувки и ще пиша на обяд!
:922 :329
naskomimi

Re: С плодово-оризов ден- без токсини и обем

Мнение от naskomimi »

Ето ме отново! :222
Изкарах днес ПОД-че, но да си призная - доста трудничко....Много ми се ядеше, къркореше ми корема и зверски ме боля глава. :mad: С водата съм назад - едва 2.5 л., а друг път досега вече съм към 4-тия литър, но нищо.
Е, издържах без прегрешения, но все пак - винаги съм се хвалела, че карам много леко ПОД, но днес ме изненада.
Реших да е на сини сливи, белким се разтоваря от тях, но уви....Пак ме хвана любимия ми запек...Все се каня да си купя алумина и все забравям, но утре вече трябва да я свърша тая, че просто не се издържа така. :126

И така де - утре ще докладвам за кантара, но предполагам, че ще е пак 1 кг - винаги на ПОД ми е така и съм доволна, защото много ясно, че за два-три дни си го връщам, но поне така си поддържам едно тегло.

Какво стана с вас, момичета?

Бубалинка и Здравец - продължихте ли и днес?
Олеся и ти не писа как изкара днес...

Прегръщам ви всички и се надявам да ви е било леко и приятно и да се чувствате още по-добре утре! Пречистени, по-леки и заредени само с положителна енергия!
Спокойна нощ и до утре!
олеся

Re: С плодово-оризов ден- без токсини и обем

Мнение от олеся »

naskomimi написа:Олеся и ти не писа как изкара днес...
Аааа, не, писах, писах и хоп - накрая изчезна. Нещо ме изхвърли от форума заедно с написаното и после ме домързя да пиша пак.
Та аз си направих ПОД идеално, но вечерта получих неустоимо предложение за едно мохито - и не устоях. Та това ми е ПОД-чето. Днес съм на 2 л.вода+2 л. прясно мляко. Но усещам, че довечера за десерт пак ще има я мохито, я нещо подобно :1058
На кантар няма как да се премеря, защото не съм в ап., а на лятната къща.
Аватар
bubalina
В началото бе словото
Мнения: 703
Регистриран на: 07 Ное 2010, 11:19

Re: С плодово-оризов ден- без токсини и обем

Мнение от bubalina »

naskomimi написа: Бубалинка и Здравец - продължихте ли и днес?
Ами какво да напиша... :oops: :oops: :oops: Мисля,че ви стана ясно :128 Имах задачки за изпълняване и използвах следобедния сън на малката и обикалях насам -натам.И ей така обикаляйки в тая жега не се усетих как един сладолед се озова в ръцете ми :1058 И в ранния следобед прегреших :oops: Вечерта пийнах бира,хапнах малко...И така безславно завърши много нахъсания ми двудневен ПОД без О-то :???: Не съм се теглила,сигурно не съм мръднала.Ама другата седмица пак съм на линия :222
[url=http://www.baby-gaga.com/][img]http://tickers.baby-gaga.com/t/lamlamsbu20120313_-8_My+child++is.png[/img][/url]
Аватар
bubalina
В началото бе словото
Мнения: 703
Регистриран на: 07 Ное 2010, 11:19

Re: С плодово-оризов ден- без токсини и обем

Мнение от bubalina »

Еййй,голямо затишие тук...Някой за едно ПОД-че утре? :227
[url=http://www.baby-gaga.com/][img]http://tickers.baby-gaga.com/t/lamlamsbu20120313_-8_My+child++is.png[/img][/url]
олеся

Re: С плодово-оризов ден- без токсини и обем

Мнение от олеся »

Днес съм на ПОД. От сутринта - чай с мед, кафе, круша и малко /за съжаление/ вода. Сега ще приготвя и оризчето.
:940
олеся

Re: С плодово-оризов ден- без токсини и обем

Мнение от олеся »

Днешният ПОД приключва успешно при много стриктно спазени условия. Студено ми е и предчувствам как ще спя посред лято завита с одеяло. Дано не се наложи да слагам и чорапи, че ще ми се смеят :1062
олеся

Re: С плодово-оризов ден- без токсини и обем

Мнение от олеся »

Днес - ПОД: домати и ориз.
Никой ли няма??? Нещо напоследък в тази тема е самотно. Като гледам само аз съм ентусиаста :222
naskomimi

Re: С плодово-оризов ден- без токсини и обем

Мнение от naskomimi »

Здравей, Олеся.
Е, не си сама, аз влизам всеки ден тук, за да ви проверявам, но тъй като тази седмица аз пропуснах ПОД-а, не писах и не подстрекавах никого. Виках си, че няма да изпускам ПОД, но кантарът ме радва само с един качен след захранването и детокса, пък и сега правя стимулация с клостилбегит и затова пропускам.
Това не значи, че няма да ви и да те следя :222
И не писа как изкара ПОД-а...Надявам се успешно и че си доволна от себе си.
:922 :329
Момичета, къде се губите наистина? Никой ли не е навит за един хубав, разтоварващ и зареждащ ПОД? :1216
Целувки и ви наглеждам, ей
! :329 :222
Заключено