ехо

Свобода на словото
Заключено
danid
Философска система
Мнения: 1121
Регистриран на: 14 Сеп 2010, 12:54

Re: ехо

Мнение от danid »

Боби, Туята е в деня преди, на и след ваксината и още 3 пъти през ден след това. Зрънцата са 5 на прием.

За очичките доктора препоръчва и промивка с преварена вода и настойка от невен, Боби имаше проблем на месец и нещо, изглежда бяха стафилококи, но слава богу при вас ще е профилактично засега при малката, ако ти потрябва имам точните му препоръки и ще ти ги пратя. Дано бързо се справите всички с проблема
https://picasaweb.google.com/danydinkova72/10#" onclick="window.open(this.href);return false;
Ver

Re: ехо

Мнение от Ver »

Добро ви утро дами,
Отлепвам си очите със силата на мисълта си...
защото вчера вечерта бях за първи път на рок концерт и по-точно фолк метъл ...since 1998 :fan :fan :fan
Падна голямо куфеене(главата още ми е мътна), скачане(имам мазоли на краката), дране (прегракнала съм) и ръкомахане (едвам си вдигам ръцете по високо от клавиатурата) :202
С една дума страхотно!
Боби :329 :922
Айде едно за разсънване:

futarela
Философска система
Мнения: 1205
Регистриран на: 19 Авг 2010, 21:42
Местоположение: София

Re: ехо

Мнение от futarela »

Сиренце добре дошла ,много интересни неща. Ще отделя време да разгледам,благодаря ти ! Това си е за отделна тема май.... Ето ме Еми ,вер :329 тук съм просто малко не м,и остава време ,но ще наваксам. Снощи да ви разкажа какво се случи: бях на работа и Кики ми звъни и пита -Можеш ли да излезнеш от работа? Какво има казвам,помислих за да се обади трябва да е нещо спешно. Юлий се подхлъзнал и се ударил по челото в касата на врата и веднага станало много голяма подутина и посиняло . Та ходихме до Пирогов ,но попаднахме на лекар и го погледна даже и снимка не правихме защото било вредно за малки деца и даже в европейския съюз било забранено в някой страни,та доктора каза ,чеч е добре и нямя страшно. Само да го надблюдаваме.Иначе в работата за сега е добре . Има разни неща ,но за тях ще пиша по натам . Сега ви оставям и желая прекрасен ден на всички и на милата ми Мимозка :221 нали има празник :1003
Истинското откритие е не да изнамираш нови пейзажи, а да придобиеш нови очи.[img]http://lines.ladoshki-forum.ru/showgif.php?imgfile=1_5Priroda_lines/1275646909.png[/img]
DeerE
От писане глава не боли
Мнения: 880
Регистриран на: 20 Авг 2010, 21:17

Re: ехо

Мнение от DeerE »

Добро утро и от мен, то вече стана ден! Вчера направихме една дълга разходка до Вербена вече за втори път ходя за ехинацея ама я няма, после на кафе и после за кака и се прибрах в 18 часът започнах тепърва да готвя и тъй денят мина! Набързо и натагадък, разбих се с тази тежка количка по стълбите в метрото и подлезите ръцете още ме болят, представям си на инвалидите какво им е!
И така вечерта малко перипети и днес продължаваме напред! Алекс нещо се опитва да подкашля,но надявам се да го стопира, през ноща плака за някакво цвете и я взехме с тати при нас да се гушне!
Фюти голямо преживяване, мале изтръпвам като чуя за такива травми, но много се радвам че всичко е ОК,
Сиренце добре дошла при нас,
Вики Дани :329 :329
На всички весел и усмихнат ден пожелавам :922 :922 :922
Аватар
metsababa
Site Admin
Мнения: 200
Регистриран на: 17 Авг 2010, 15:54

Заключвам тази тема!

Мнение от metsababa »

Мацки много дълга стана!!!! Хайде да почнем наново и на чисто! И да изгоним всички болежки с нова чисто спам-темичка! :954

Преместих информацията на Сиренце за организацията Slow Food направо в нов подфорум в Готварския форум - вижда се лесно на първа страница - ето! Първо, мисля, че там й е най-точното място, а и второ - ако Сиренце доведе още приятелки, които членуват във Слоу Фууд, биха могли заедно с нас да си заформят хубаво местенце за споделяне на инфо!!! Лично на мен някои от идеите на Слоу Фууд мноооооого ми допаднаха! :)
Заключено