КОЛЕДНА среща/тържество на мецанките от София

Свобода на словото
Публикувай отговор
ellyto

Re: КОЛЕДНА среща/тържество на мецанките от София

Мнение от ellyto »

Страхотни постинги на Чер ии Вихърчето.

Наистина вечерта беше много хубава. Изненадите, които ни бяха подготвили Дани и Чери бяха страхотни. Благодаря ви момичета - много ме трогнахте, беше прекрасно. Изкарах си невероятно хубаво и съм щастлива от срещата! Трябва да го правим поне веднъж месечно. :222 :222 :222
Имаше много усмивки, настроение и емоции.
:954 :954 :954 :954
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: КОЛЕДНА среща/тържество на мецанките от София

Мнение от Kleo »

... Помислих си да се подготвя и аз така ама на ! не успях и ми стана гадно - същата работа съм и аз :oops: искаше ми се да взема по нещичко за всяка една от девойките на вечерта, но... не сколасах нещо... от мързел ли, от липса на муза ли, и аз не зная :1044 но е факт, че и на мен ми стана малко чогло, че НЕ УСПЯХ ДА ДАРЯ С НИЩИЧКО милите момичета от срещата :???:

Ето и описанието за мен от Чери, което считам, че е право в десятката:

Тя е мила и засмяна,
ала понякога е жива рана!
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Ql4e ZLAto
Трошач на клавиатури
Мнения: 280
Регистриран на: 03 Апр 2011, 15:04

Re: КОЛЕДНА среща/тържество на мецанките от София

Мнение от Ql4e ZLAto »

:326 :326 :326
По-всичко личи, че е била много хубава среща!!! Снимките са достатъчно красноречиви!!! Разгледах ги няколко пъти и усмивката не слезе от лицето ми - много красиво и уютно, много приятно усещане дават!!! Надявам се следващия път и аз да съм част от компанията! :524
[img]http://tickers.TickerFactory.com/ezt/t/wF8KhJ2/weight.png[/img]


http://station.ru/RadioStation.aspx?id=1723&flash=1&play=1" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: КОЛЕДНА среща/тържество на мецанките от София

Мнение от Kleo »

И ние се надяваме, Кюлче :922
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
danid
Философска система
Мнения: 1121
Регистриран на: 14 Сеп 2010, 12:54

Re: КОЛЕДНА среща/тържество на мецанките от София

Мнение от danid »

Момичета, няма за какво да се притеснявате, а и изобщо не сме искали това. Аз ви казах, мен ме навести музата към 4 и след половин час вече имах дребосъците, другото беше лесно, особено с помощ в къщи. Аз съм така, трудното е да започна, а после нямам спирка :329 :329 :329 Радвам се, че изненадките са ви харесали, а Мими много се зарадва, че не всички са дошли на срещата, сега си е лепнала всички останали на хладилника с все пликчетата и картичките в тях :221

Много искам да направим и това, което бяхме решили за тази вечер - с мястото и ди джея за нас с игри и много забавления. Ще е една добра загрявка за общата среща, пък и повод да се сближат и деца и мъжове

Ние с Чери скоро започваме да подготвяме сценария, нали Чер?

А ако искате някой ден да заведем децата в Мола на Цариградско и ние пак ще си побъбрим, Малките в детския кът, по-големите на кино например.
https://picasaweb.google.com/danydinkova72/10#" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: КОЛЕДНА среща/тържество на мецанките от София

Мнение от cchery »

danid написа:Много искам да направим и това, което бяхме решили за тази вечер - с мястото и ди джея за нас с игри и много забавления. Ще е една добра загрявка за общата среща, пък и повод да се сближат и деца и мъжове

Ние с Чери скоро започваме да подготвяме сценария, нали Чер?
Дани, с теб съм! Удоволствието ще е мое да работим, мислим и творим, а накрая и да го осъществим - пак го докарах на рими :lol: :lol: . Не мисля, че много ще натоварим бюджета или по не много повече от това, което стоварихме онази вечер във Фенси....

Искам лично да ти благодаря за картичката и пожеланието - Бели днес сутринта я прочете съвсем сама. Тя принципно все още не чете ръкописни букви, но нямаше проблеми с твоя почерк - големи, заоблени букви.... като сърцето на човека, който ги е писал! Благодаря. А магнитчето се бори за място върху вратата на хладилника и ще се пребори, разбира се! :954
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: КОЛЕДНА среща/тържество на мецанките от София

Мнение от cchery »

vihrogonche написа:И ние се надяваме, Кюлче :922
Кюлче, ще има следващ и по-следващ и ...... много следващи моменти! И ще успееш да се присъединиш! Сигурна съм! :922
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: КОЛЕДНА среща/тържество на мецанките от София

Мнение от Kleo »

И аз също! :1216
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Petunija

Re: КОЛЕДНА среща/тържество на мецанките от София

Мнение от Petunija »

Браво, момичета! Страхотно купонче сте спретнали и изглеждате страхотно!!!
Дано винаги да изглеждате толкова щастливи и все едно слънцето се е вселило във вас!
Никога тези щастливи и искрени усмивки да не слизат от лицата ви!
Искрено ви се радвам! Все така!!! :922
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: КОЛЕДНА среща/тържество на мецанките от София

Мнение от cchery »

Petunija написа:Браво, момичета! Страхотно купонче сте спретнали и изглеждате страхотно!!!
Дано винаги да изглеждате толкова щастливи и все едно слънцето се е вселило във вас!
Никога тези щастливи и искрени усмивки да не слизат от лицата ви!
Искрено ви се радвам! Все така!!! :922
Петуния, ако си от София, ще се радвам да се присъединиш към нас следващия път - ограничения няма! :954
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Peteto

Re: КОЛЕДНА среща/тържество на мецанките от София

Мнение от Peteto »

Втори опит....днес по-рано сутринта писах, писах и изведнъж :1215 :1215 :1215
изчезна всичко... :126, а не беше малко писаното :328 ....както и да е.


Момичета, СЪРДЕЧНО БАГОДАРЯ ЗА ДОПИНГОВАТА ДОЗА ДОБРО НАСТРОЕНИЕ :826 :826 :826

И да се върна на срещата ни. Да разкажа емоцията през моите очи.
Целият ден бях отнесена мислех само за какво предстои вечерта. Нямах търпение да приключим работа и дим да ме няма към Фенси...вървя пеша и усещам едно гъделичкане в корема - сякаш бях на първа среща :lol: Толкова ми беше емоционало също, защото не бях ходила сама някъде от много време. Настина съм много окрилена - може би не случайно и това получих за подарък. Страшно се зарадвах на Боби, с нея се знаем от много време, но за съжаление все по-рядко се виждаме, добре че е ИнтернеъТ, та да не се забравим :roll:
Най-накрая видях на живо този вулкан от емоции Черитка. Няма как да не ти благодаря за всичко което беше направила, написала, страхотна си - благодаря ти че те има.
ДаниД, благодаря за танцуващият елен- вече краси хладилникът ми и всеки път щом го видя се усмихвам :954, също така за прекрасната коледна баница - много оригинално поднесена и заредена само с добро настроение и усмивки. За мен най-добрите подаръци са тези, които за запечатани с усмивка. Благодаря ви момичета :922 :922 :922
За съжаление не успях да си поговоря с всички, като Марчи, която има много заразителен смях, Фюти - която е една фурия, Краси - също, но явно за една вечер това е невъзможно. Ще поправя този пропуск в следващите подобни сбирки. Вихърче - ти си сняряд - хареса ми постоянната емоция у теб :940, Елито - една фина дама на която желая най-съкровената й мечта да стане реалност :524.
Определено съм с много приятни спомени от вечерта. Жалко, че така съвпаднаха датите и с пътуването, но другия път няма да си тръгвам точно в разгара на танците и забавлението. След като се прибрах не можах да заспя веднага - всичко ми се движеше, като на филм. Станах в 5ч сякаш бях спала цяла нощ - какво нещо е адреналина. Бях заредена, а не съм спала повече от 4ч. След това 400 км. - садене на бъдемови фиданки, клякане около 180 пъти и после още 400 км. в обратна посока. Сега имам мускулна треска, на нетипични места, и малко трудно клякам :221 :221 :221 но, важното е че успях да се включа навсякъде.

ОЩЕ ВЕДНЪЖ БЕЗКРАЙНО БЛАГОДАРЯ - че сте толкова готини! :326 :326 :326
очаквам с нетърпение следващото парти :fan
:329
Публикувай отговор