КОНКУРС ЗДРАВОСЛОВНО ОТСЛАБВАНЕ ЗА ВЕТЕРАНИ

Метод за здравословно отслабване и постигане на оптимално здраве
Публикувай отговор
Аватар
bobichan
От писане глава не боли
Мнения: 827
Регистриран на: 20 Авг 2010, 12:02
Обратна връзка:

Re: КОНКУРС ЗДРАВОСЛОВНО ОТСЛАБВАНЕ ЗА ВЕТЕРАНИ

Мнение от bobichan »

Много сте ми големи сладурки.
Зори :326 :326 :326 Поздравления мила. Изключително много се радвам за теб. За годините през които те познавам ти винаги си на ниво и пример за подражание! Поклон!
Толкова много съжалявам че все се разминаваме. :???: и аз много мечтая да се срещнем. Някой ден ще стане, сигурна съм. Може с Черитка да организираме една пролетна сбирка нейде из Централна България, за да е относително близко и удобно за повечето хора. Тъй като съм зле с географията дайте вие предложения. Аз на прима виста се сещам за доста местенца, ама да не се окаже че са много далеч от Централна България :plezya se . Ако знем достатъчно рано и сме го планирали, защо пък да не успеем да си направим един детокси събор, но не по детоксово време :lol: :1216 ?
[url=http://www.vdahnovenia.bg/]Вдъхнови се за голямата промяна![/url]
danid
Философска система
Мнения: 1121
Регистриран на: 14 Сеп 2010, 12:54

Re: КОНКУРС ЗДРАВОСЛОВНО ОТСЛАБВАНЕ ЗА ВЕТЕРАНИ

Мнение от danid »

Бройте и мен и понеже сме повече от София и Варна, нещо около Търново ще да е нашето място?? Това напролет обаче ми се вижда ужасно далеч...
https://picasaweb.google.com/danydinkova72/10#" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
droidd
Философска система
Мнения: 1123
Регистриран на: 10 Юли 2011, 16:26

Re: КОНКУРС ЗДРАВОСЛОВНО ОТСЛАБВАНЕ ЗА ВЕТЕРАНИ

Мнение от droidd »

Остана ми време да надникна и тук....
Браво Зори :326 :326 ......мисля, че в скоро време ще се похвалиш с още по-добри резултати :1216 :fan
Поздравления за Цвети и данид :326 :326.....гонят те по петите :326 :922

Май е време да организираме и конкурс за ветерани, задържали своите резултати :222
bobichan написа: Може с Черитка да организираме една пролетна сбирка нейде из Централна България, за да е относително близко и удобно за повечето хора.
Според Уикипедия, центъра на България е Узана.
Но бих предложила едно село Енина/ в подножието на Ст. планина/, до Казанлък .
А Енинското ждрело е лек и изключително красив маршрут за разходка.
Има 2 комплекса: Св. Георги и Комплекс Пастървата
Както и р-т Старата къща, с изключително вкусни ястия.
Аватар
metsababa
Site Admin
Мнения: 200
Регистриран на: 17 Авг 2010, 15:54

Re: КОНКУРС ЗДРАВОСЛОВНО ОТСЛАБВАНЕ ЗА ВЕТЕРАНИ

Мнение от metsababa »

Дидка, всякакви идеи за тази среща са добре дошли. Имаме даже за това :) - ако имаш време погледни за какво сме се размечтали! :923
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: КОНКУРС ЗДРАВОСЛОВНО ОТСЛАБВАНЕ ЗА ВЕТЕРАНИ

Мнение от Kleo »

Мърмори, благодаря ти, аз бях останала с впечатление, че се детоксва при всяко пълнолуние!
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Публикувай отговор