Преди или след морето, детоксвай с нас ако дебело е дупето

Метод за здравословно отслабване и постигане на оптимално здраве
Заключено
danielka_y

Re: Преди или след морето, детоксвай с нас ако дебело е дупе

Мнение от danielka_y »

Вавилонова, с интерес ще следя какво се случва с теб и този пчелен прашец :329 , и аз знам че е за общо укрепване на организма

Искам само да добавя че захранването ми върви по план
сутрин около 10:30 - 1/4 диня
обяд 16:00 - 300-400 грама смокини
вечеря 20:00 - 5-6 праскови - заситих се до толкова с тези праскови, че все едно съм изяла 2 вратни пържоли + 1/2 порция пържени картофи и 1 бира, само дето после няма да охкам и пъшкам :lol:

За сутринта съм си приготвила ябълки, а за обяд орииииииззз 2-3 супени лъжички от ориза + водичка, като след това ще продължа да похапвам от ориза докато свърши заедно с водичката, и за вечеря ще хапна пак прасковки.

Ухааа много ми е готино :1216 , не съм била в такава еуфория ... от както се запознах с мъжа ми, преди 7-8 години. Имам усещането, че мога планини да покоря.

Между другото не е ли по-правилно да се отчетат резултатите от детокса в деня след захранването?
Портокалина

Re: Преди или след морето, детоксвай с нас ако дебело е дупе

Мнение от Портокалина »

Добро утро в този прекрасен след-детоксов понеделник, който е начало на една още по-прекрасна кратка работна седмица! :1209 Поздравления за всички дами, които отбелязват доволно своите постижения от поредния детокс! Пожелавам им (и на себе си) заедно да направим още много детокси! :326
Записвам се и аз - кг не съм мерила, но осезаемо се чувствам "спихнала", идеята ми за детокса беше по-скоро с оздравителна цел, а не отслабваща, макар че резултатът в огледалото ми харесва :123 Изкарах едни страхотни 5 дни - 3 детокс и 2 захранващи - лекота, бързо се наспивах, нямаше ги подутите очи рано сутрин, които едва отварях... И разбирате какво разочарование ме налегна, събуждайки се днес - подути очи, които трудно отворих, не особено наспала се... а като се замисля какво съм яла вчера на вечеря - домати с печен пипер без сол с малко зехтинче, сиренце и ядки чиа... Не съм засолила според мен, тъй като не ме е карало да пия вода (както обикновено се случва като прекаля със солено)... не може животът да е прекрасен само когато съм на детокс... :328
Вие имате ли такива преживявания след детокс? :424
jasmin

Re: Преди или след морето, детоксвай с нас ако дебело е дупе

Мнение от jasmin »

Портокалина написа: Вие имате ли такива преживявания след детокс? :424
Аз да - ама то е защото снощи попрекалихме с ракийката :mrgreen: Днес съответно съм принудително на вода :128
danielka_y

Re: Преди или след морето, детоксвай с нас ако дебело е дупе

Мнение от danielka_y »

Оххх, предавам фронта - днес ако изкарам ПОД до край ще е голяма работа :-| Утре обаче няма да мина само със зеленчуци, определено и сиренце ще си хапна - направо ми е пред очите едно вкусно кьопоолу със сиренц
Портокалина

Re: Преди или след морето, детоксвай с нас ако дебело е дупе

Мнение от Портокалина »

Хей, момичета! Тази седмица е време за детокс! :1081 Някой ще направи ли нова темичка в този дух за стимул на всички ентусиастки? :523 Аз в събота съм на сватба (за трети път този месец), но мисля да започна в неделя 30.09. на самото пълнолуние и ще си изкарам пак 3 дни... Освен ако не ме налегне жесток ентусиазъм и не реша да детоксвам от петък и да си изкарам втора сватба на глад и лекота :523
danid
Философска система
Мнения: 1121
Регистриран на: 14 Сеп 2010, 12:54

Re: Преди или след морето, детоксвай с нас ако дебело е дупе

Мнение от danid »

Септемврийския детокс е лесен, нали сме свикнали наесен с песен :) - да се отчета с предложение за името, а за протокола, ще детоксвам както си му е реда 3 дни от петък
https://picasaweb.google.com/danydinkova72/10#" onclick="window.open(this.href);return false;
Портокалина

Re: Преди или след морето, детоксвай с нас ако дебело е дупе

Мнение от Портокалина »

:524 На мен ми звучи мотивиращо! :524
А за детоксване със сокове - май още е раничко, а? И този път ще е на плодове мисля...
danid
Философска система
Мнения: 1121
Регистриран на: 14 Сеп 2010, 12:54

Re: Преди или след морето, детоксвай с нас ако дебело е дупе

Мнение от danid »

Не знам, не ми се започват още соковете на мен, ще съм на грозде или круши, каквото харесам повече тези дни на пазара до нас.
https://picasaweb.google.com/danydinkova72/10#" onclick="window.open(this.href);return false;
tita

Re: Преди или след морето, детоксвай с нас ако дебело е дупе

Мнение от tita »

И аз ще съм на плодове от градината. :) Не ми се почва с цитруси още, цяла зима ще детоксвам с тях.

За новата тема: За здраве и лекота в златната есен, изпращаме Септември с детокс. :222
danielka_y

Re: Преди или след морето, детоксвай с нас ако дебело е дупе

Мнение от danielka_y »

Нямам търпение да започна поредния детокс :954 И аз ще съм на плодове от градината - ябълки, грозде, круши :)
Аватар
Cheva
Със словото напред
Мнения: 1526
Регистриран на: 31 Мар 2011, 11:32

Re: Преди или след морето, детоксвай с нас ако дебело е дупе

Мнение от Cheva »

Няма ли кой да пусне нова тема ?! :roll:
"Когато няма къде да отидеш, ела на себе си!"
Заключено