Февруарския детокс - с любов към себе си

Метод за здравословно отслабване и постигане на оптимално здраве
Заключено
ofika

Re: Февруарския детокс - с любов към себе си

Мнение от ofika »

:329 Привет и от снежна Варна! Бързам да споделя невероятната новина- мъжът ми детоксва с мен!!! :221 И през ум не ми е минавало, макар че пием всеки ден фреш от цитруси, той се старае да спортува без да се натоварва много (вече е над 60) и е от хората, грижещи се за себе си; аз съм по-небрежна в това отношение. Боледувахме от грип, около празниците и го повтори, а и шкембето попорасна и явно е решил да вземе спешни мерки. Много съм доволна.Не сме се теглили, но и двамата се чувстваме чудесно. :326 Успех на всички детоксита и много свалени килца! :923
Булка Марулка

Re: Февруарския детокс - с любов към себе си

Мнение от Булка Марулка »

Ще поспамя, но Възхитих ви се! И на Иска (нали може :oops: ) и на Цветка и на Надето,и на офика и мъжа и ... Ако съм изпуснала някой, моля за извинение! :326 :326 :326 На всички ви! На всички справящи се и борещи се с детокса :326
мама на мария

Re: Февруарския детокс - с любов към себе си

Мнение от мама на мария »

Привет момичета!
Браво на всички онези,които така упорито детоксваха и са свалили по някой друг кг.Евала мацки,все така да сте. :326
Аз да се отчета вчера беше успешен детокс.Днес се захранвам с ориз.бях си сварих порция кафяв ориз с канела и малко мед,половината си го хапнах за обяд,а останалата половина дъщеря ми я хапна.Нищо довечера ще си направя салата от доматки с лим.сок.Обаче да ви се оплача нещо с водата ми накуцват нещата.Освен чай нищо друго не ми се пие.Дали пък организма ми не си го иска? :523 Мъча се с топлата водичка,но нещо не влиза,както трябва...
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Февруарския детокс - с любов към себе си

Мнение от cchery »

Булка Марулка написа:Ще поспамя, но Възхитих ви се! И на Иска (нали може :oops: ) и на Цветка и на Надето,и на офика и мъжа и ... Ако съм изпуснала някой, моля за извинение! :326 :326 :326 На всички ви! На всички справящи се и борещи се с детокса :326
И аз така! Браво :323 , супер :1143 и големи аплодисменти :326 :326 :326 :326 !

Съжалявам, че ще съм толкова лаконична, но денят ми е меко казано луд.... :plezya se :plezya se :plezya se :plezya se . Ще кажа добре дошла на Надето - влизаш със страхотен постинг и най-вече резултат, а за хъса...... няма да коментирам! :326
ofika написа: Бързам да споделя невероятната новина- мъжът ми детоксва с мен!!! :221 И през ум не ми е минавало, макар че пием всеки ден фреш от цитруси, той се старае да спортува без да се натоварва много (вече е над 60) и е от хората, грижещи се за себе си; аз съм по-небрежна в това отношение. Боледувахме от грип, около празниците и го повтори, а и шкембето попорасна и явно е решил да вземе спешни мерки. Много съм доволна.Не сме се теглили, но и двамата се чувстваме чудесно. :326 Успех на всички детоксита и много свалени килца! :923
Офика, просто....... респект пред вас! :826 Днес пуснах една статия на тема ПАТОЛОГИЧНОТО ОСТАРЯВАНЕ - интервю с проф. Метка, която мисля, че при вашия режим...... по-скоро няма да ви потрябва! По никакъв начин не искам да ви обидя на тема възраст или нещо подобно, искам да подчертая, че ................ просто ви се възхищавам и сте пример за мене!
cvety_rz написа:Mного се радвам на добите резултати, които споделяте.Покрай болестите в къщи (получихме си за подарък обструкция :328 )забравих за кантара не се претеглих.Тази неделя ще си спретна и един ПОД и в понеделник съм до стената за справки на мерки и теглилки :plezya se
Успех на всички със захранването :524
Цвети, чакам те за отчета! Не знам какво е това обструкция, но ..... ти пращам цялата си положителна енергия всичко да минава! Ама всичко!!!!!!!!!! :829 :829 :829 :829
Cvet написа:Привет и от мен, момичета! :923 Отчитам и аз успешен тридневен детокс. Изражение в килограми -4.5 :fan Но така стигнах килограмите, които много силно ме мотивираха през август миналата година да започна детокси, т.е. както се пее в една песничка "хайде отначало" :1140 . Е, сега съм 77.4 и реших, че трябва да имам ясно формулирана цел, която да преследвам, точно както желанието ми да спра цигарите беше ясно в съзнанието ми още преди физическото им спиране. Та сега за моята цел :222 Искам след 4 месеца килограмите ми да започват с цифрата 6 и ще гоня целта си до постигането и. Това означва, че трябва да я постигна тази цел до 8 юни, а ако успея по-рано, още по-добре :1055
Това е моята краткосрочна цел и след като я постигна, ще си поставя друга, която да преследвам :221 ОБЕЩАНО :524
Цвет, кое беше онова момиче, което плачеше, че килограмите се качват след като е спряло цигарите?!?! :1028 :1028 :razz: Бравооооооо! :524 :524 Страхотно е да имаш цели, съвсем скоро и аз ще си поставя още по-осезаеми! И съм щастлива да видя, че има и други като мене!

Иска, Зори, Мони, Гери, Пепи, Елен, Ели, Дейна, Джеликас.... радвам се на компанията ви и определено така и студът си заминава! :954 :954 :954 :954

Джели, трябва да ти кажа, че аз повече няма да се захранвам с овесени ядки - последните 4-5 пъти ме боля много корема след като ги ядох. Киселини не съм имала, но...... и коремоболът е достатъчен!

Специално към Зори и Иската - вие ли не знаете как става номера с ДЕТОКСА?!! Вие, от които съм се учила и мотивирала?!?! Айде без тези......... :1058 :1058 :1058 ще го направите пак и ще участвате в третата книга на док - ДЕТОКСИКАЦИЯ ДО ДУПКА - СИЛАТА НА ЖЕЛАНИЕТО!!
ара написа:Здравейте момичета :) :) :)
Намерих Ви къде сте се скрили в мама няма никой.
и така 3 ден на сок ,вода , чай , обаче малко ми е зле ,повдига мисе , боли ме главата и ми е студено, знам че това е нормално но все пак е неприятнно :fan
До тук съм на 1л вода 1л сок и около 0,500 чай
Чудя се дали да продължа утре или до тук :?: :?: :?:
А ако утре плодължа със зелевата супа
незнам какво да правя
около празниците доста прекалих и сега се чуствам зле :126 :126 :126
Ара, радвам се да видя и тебе! Какво стана - какъв избор направи?! Минаха ли неразположенията?
lindorina написа:
cchery написа:: Но ако днес не намериш време за тук, утре няма да го имаш за там, а вдругиден за всичко........ и така ден след ден потъваш в собствения си ужас и самосъжаление, на който приятели са качващите се килограми!!!



Чери-това твое творение - много ми хареса :524 Трябва да го сложим като лого някъде-на много момичета могат да помогнат тези толкова прости и в същото време ,изпълнени с много смисъл думички!Успех на всички,които правят детокс!
Линди, благодаря! Аз рядко стигам до крайни прозрения :mrgreen: . Т.е. винаги са ми крайни, но до следващите :1069 :1069 :1069

А обещах да съм лаконична......... :oops: :oops: :oops: :oops: мале-леле!

Моят отчет - вчера беше перфектният стриктен детокс даже и без плодове - само чай и сок! Днес..... реших нито да се захранвам, нито да правя детокс :plezya se :1062 и по тази причина ....... сутринта си изпих ансола и досега съм мушнала 2 кивита, 1 райска ябълка, около 2 литра вода и литър чай. Общо взето не ми се яде извъобще и може би едва довечера ще се "захраня" със зелена салата от спанак и рукола! Чувствам се просто перфектно, с енергия, не ми се спи и много, много..... ентусиазирана за какво ли не! Нещо, за което и КантарОглу беше виновен тази сутрин - показа, милия ми той :1002 :924 :1062 :1062 :1062 :1062 68,8 кг. Защо подчертавам килограмите ли?!? Ами защото моята борба да видя шестицата е вече с двугодишна давност! Почнах от 83 (може и малко повече) на 18 февруари 2010 г и свалянето се оказа истинско опълчение за мен! Което още продължава де.....
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
deina0071

Re: Февруарския детокс - с любов към себе си

Мнение от deina0071 »

ара написа:Здравейте момичета :) :) :)
Намерих Ви къде сте се скрили в мама няма никой.
и така 3 ден на сок ,вода , чай , обаче малко ми е зле ,повдига мисе , боли ме главата и ми е студено, знам че това е нормално но все пак е неприятнно :fan
До тук съм на 1л вода 1л сок и около 0,500 чай
Чудя се дали да продължа утре или до тук :?: :?: :?:
А ако утре плодължа със зелевата супа
незнам какво да правя
около празниците доста прекалих и сега се чуствам зле :126 :126 :126
Здравейте и от мен :329 Ами този детокс ми беше най-лек досега-3 дни.Мисля си,че е от това ,че преди това бях на зелевата супа и организма ми беше свикнал,незнам.Според мен можеш да продължиш на супа,ако се чувстваш добре.Аз след няколко дни пак съм на нея :524
Аватар
cvety_rz
Влюбена във вятъра
Мнения: 2131
Регистриран на: 28 Окт 2010, 07:49

Re: Февруарския детокс - с любов към себе си

Мнение от cvety_rz »

Чериииии, :828 браво за резултата :826 Наистина много се радвам и за теб и за всички ни, които се борим с болести и килограми.Ще успеем :!:
А за убструкцията сега видях, че в бързината съм го написала и грешно дори... :oops: Пристъп на кашлица, в който не можеш да си поемеш и въздух....съответно има недостиг на кислород в дробовете...страшно е.Симчо получи такъв пристъп и точно тогава Калина беше с 39 темп. навън беше - 18, мъжът ми беше командировка и съответно няма кой да закара Симчо или да остане при другите болни.....беше едни кошмар.Съответно от страх се съгласих децата пиха АБ ит.н.....вече е минало и днес с нови сили напред.Извинявайте за спама :oops:
Добре, че ви има .....няма да излъжа ако кажа, че благодарение на това,че си мислих за вас не се освиних покрай всички проблеми .Много :329 за всички мецанки
Вярата не прави нещата лесни, прави ги възможни!
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Февруарския детокс - с любов към себе си

Мнение от Kleo »

Чери, СТРАХОТЕН резултат!!! :326 :524 :329

Цвети, как са децата ти сега? :524 :923 :940

Цвет, браво за свалените кг и ясно поставената цел! Гордея се с теб, че вече окончателно спря цигарите и въпреки първоначалното наддаване на кг следствие спирането им, не си и помисляш да ги почнеш отново! Аз мисля, че постигаш не един, а ДВА огромни резултата: спряла си отровата и си почнала прекрасна грижа за здравето си! Адмирации!!! :940

Офика, много се зарадвах, че и мъжът ти детоксва с теб! Сигурно е далеч по-лесно, когато не си съвсем сама у дома, а заедно със съпруга се борите с глада и излишните кг! :326

Наде, щастлива съм, че най-накрая си се престрашила да пишеш тук! Чакам те с нови постинги, първият ти е великолепен и много мотивиращ! Благодаря, че споделяш с нас :923
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
grigorovi
Аз пиша, пиша вече час
Мнения: 228
Регистриран на: 20 Авг 2010, 12:26

Re: Февруарския детокс - с любов към себе си

Мнение от grigorovi »

Едва ли имате представа за това, че горните постове осмислиха де само денят ми. Благодаря за прекрасният позитивизъм, който ме стопли. Благодаря за моттивацията и ...за всичко!!!
ПРЕДИ [url=http://www.album.bg/grigorovi/images/22196409/][img]http://storage4.album.bg/551/iskra_grigorova_716c7_22196409.jpg[/img][/url]СЕГА[url=http://www.album.bg/grigorovi/images/29260631/][img]http://storage4.album.bg/a75/2012-03-09_18.35.19_d2479_29260631.jpg[/img][/url]
Аватар
Нели
Философска система
Мнения: 1466
Регистриран на: 23 Авг 2010, 19:49

Re: Февруарския детокс - с любов към себе си

Мнение от Нели »

grigorovi написа:Едва ли имате представа за това, че горните постове осмислиха де само денят ми. Благодаря за прекрасният позитивизъм, който ме стопли. Благодаря за моттивацията и ...за всичко!!!
:524 :524 :524
Браво на всички за успехите и за свалените килограми! :326 :326 :326
Аз няма да се хваля с килограми, защото ми се развали кантара и въобще не зная как се движа с килограмите. Да си кажа честно, мисля, че нямам нужда от сваляне и затова целта при мен не беше отслабване, а по-скоро малко прочистване.
Много, ама много ви се радвам на успехите на всички!
"Когато всички мислят еднакво, никой не мисли достатъчно" Уолтър Липман
олеся

Re: Февруарския детокс - с любов към себе си

Мнение от олеся »

Е, по нощите и аз да отчета един прекрасен 3 дневен детокс. Утре (т.е.днес) ще видя и кантарчето какво ще покаже, въпреки че не се претеглих преди детокса. Мечтая си вече за обедните варени картофки ...
:951
Аватар
droidd
Философска система
Мнения: 1123
Регистриран на: 10 Юли 2011, 16:26

Re: Февруарския детокс - с любов към себе си

Мнение от droidd »

Момичета, радвам се много, че ВСИЧКИ сте постигнали завиден резултат :326 :326 :326
cchery написа:68,8 кг. Защо подчертавам килограмите ли?!? Ами защото моята борба да видя шестицата е вече с двугодишна давност!
Чери, без да пренебрегвам останалите, искам да подчертая, че на теб особено много ти се радвам, :1141 :1099 :1099 :1099 :326 :326 :326
защото се сещам как се чувствах, когато след усилената борба и при мен продължила 2 год.-видях 5-цата, която считах вече за невъзможна.А най-хубавото беше, че в този момен се осъзнаваш, че няма невъзможни неща!

:923 :923 :923
Заключено