Цели, мечти и желания за 2022 г., и Равносметка за 2021 г.

Свобода на словото
Публикувай отговор
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Цели, мечти и желания за 2022 г., и Равносметка за 2021 г.

Мнение от Kleo »

Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Цели, мечти и желания за 2022 г., и Равносметка за 2021 г.

Мнение от Kleo »

Сбъдни най-съкровеното си желание с тези прости магически трикове :524

Записвайте сънищата и мечтите си. За някои мечтите са просто мечти, а вълшебството изчезва след позвъняването на алармата. За други те са начин на живот. Понякога сънищата са просто сънища. Понякога обаче те съдържат важно послание, което трябва да разгадаем. Не е нужно да записвате всеки детайл. Просто пишете, а добрите идеи ще навестят съзнанието ви рано или късно.

Изображение

Разходка, разходка, разходка! Отделяйте време за движение всеки ден. Не е нужно това да е непременно интензивна силова тренировка. Дори 5-минутната обиколка на квартала ще ви разтовари и ще избистри мислите ви.

Дръжте технологиите далеч от спалнята. Не заспивайте до смартфона си. Постоянните известия пречат на почивката ви. Знаем, че този навик е много труден за изкореняване, но такава промяна наистина може да преобрази живота ви. Вместо това изберете старомоден будилник.

Приветствайте в дома си животни и растения. Няколко нови саксии с красиви цветя и дори нов домашен любимец - връзката с растенията и животните подобрява енергийния ни баланс, кара ни да се чувстваме едно цяло с природата.

Изображение

Слушайте музика. Независимо с какво настроение се събуждате сутрин, дайте шанс на любимата ви песен да ви зареди с позитивна енергия. Превърнете го в ежедневен ритуал.

Изображение

Угасете светлините. Електричеството натоварва биологичния ни часовник, защото не може да се адаптира към смяната на деня и нощта. Запалете ароматни свещи. Те ще подобрят съня ви и ще внесат щипка вълшебство и романтика в дома ви.

Масажирайте редовно ръцете и ходилата си. Правете масажа на тъмно. Звучи ви странно? Този ритуал има магически свойства. Ето защо - всеки ден използвате краката и ръцете си, за да изпълнявате важни задачи. Те са вашият проводник на енергия и е важно да им се отблагодарите. Защото любовта към себе си е ключът към хармонията.


Изображение
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Цели, мечти и желания за 2022 г., и Равносметка за 2021 г.

Мнение от Kleo »

Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Цели, мечти и желания за 2022 г., и Равносметка за 2021 г.

Мнение от Kleo »

Понеже си поставям за цел през настоящата година да продължавам да развивам и разгръщам женската си енергия, поствам тук този полезен текст за равнищата на нейното проявление!

7-те нива на женската енергия: :222

Първо ниво – силата на привличането. Способността да привличат е дадена по рождение на жените, като в случая не става въпрос само за физически данни! Става въпрос за способността по един или друг начин да въздействаме сексуално на мъжете. Защото, съгласете се, че има не особено симпатични момичета, след които обаче винаги има тълпа от ухажори!

Второ ниво – силата да запазиш полученото. Ако смятате, че е трудно да спечелиш някого, то, уверяваме ви, още по-трудно е да го задържиш. Това е нивото, на което жената се учи как да поддържа постоянен интерес така, че да запази близостта и романтиката със своя партньор.

Трето ниво – социалната власт. Много жени днес се борят за еманципация и развяват лозунги, че могат да се справят многократно по-добре и с живота, и с кариерата, в сравнение с мъжете. Само дето това е едва третото ниво и има още доста дълъг път за вървене. Дори се смята, че тук трябва да се задържим най-кратко, защото енергията на власт и потисничество, която изпращаме, обезличава женствената ни същност.

Четвърто ниво – емоционалното управление. Това е нивото, в което жената става идол и пример за подражание. Заобиколена е от хора, които я обичат и които ценят нейните съвети и умения. И не само - тя е спечелила уважение и признателност, постоянно намира нови приятели и последователи, без значение от сферата, в която се развива – маркетинг, продажби, майчинство…

Ниво 5 – светската власт. Жените на 5-то ниво разполагат с много власт. Те заемат важни позиции в политиката, в бизнеса или в социалната сфера. От техните решения зависят съдбите на стотици хора, затова и много трябва да внимават, защото всяка грешка може да бъде фатална.

Ниво 6 – менталната власт. Тук жената определя как човечеството да мисли! Тя може да разшири както физически, така и интелектуални граници. Да създава и руши табута! Пример за такива жени са Екатерина Велика, Коко Шанел, Вивиан Уестууд…

Ниво 7 – духовната сила. Това е нивото, където се осъществява връзката между хората и висшите сили. Много малко жени са стигнали до тук. Типичен пример е Майка Тереза. Тези жени стават духовни учители. Посланията им стигат до хиляди хора и остават години наред след тях. Смята се, че те са и тези, които имат силата да променят човечеството.


Изображение
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Цели, мечти и желания за 2022 г., и Равносметка за 2021 г.

Мнение от Kleo »

Неочаквана ЦЕЛ за 2022 година, породена от искрено заявено ЖЕЛАНИЕ от страна на АЛЕКС:

Да предам знанията и уменията си по Астрология на Алекс! :524

Той сам го поиска и е готов да се учи, даже вече започнахме обучението вчера - имахме 40-минутен урок за астрологическите ДОМОВЕ.
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Цели, мечти и желания за 2022 г., и Равносметка за 2021 г.

Мнение от Kleo »

Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Цели, мечти и желания за 2022 г., и Равносметка за 2021 г.

Мнение от cchery »

Kleo написа: 10 Фев 2022, 15:05 Неочаквана ЦЕЛ за 2022 година, породена от искрено заявено ЖЕЛАНИЕ от страна на АЛЕКС:

Да предам знанията и уменията си по Астрология на Алекс! :524

Той сам го поиска и е готов да се учи, даже вече започнахме обучението вчера - имахме 40-минутен урок за астрологическите ДОМОВЕ.
Ха....., ти да видиш! Колко интересно и хубаво е това, Деска! :954 :954 Успешно обучение и на двама ви.
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Цели, мечти и желания за 2022 г., и Равносметка за 2021 г.

Мнение от Kleo »

cchery написа: 21 Фев 2022, 19:56
Kleo написа: 10 Фев 2022, 15:05 Неочаквана ЦЕЛ за 2022 година, породена от искрено заявено ЖЕЛАНИЕ от страна на АЛЕКС:

Да предам знанията и уменията си по Астрология на Алекс! :524

Той сам го поиска и е готов да се учи, даже вече започнахме обучението вчера - имахме 40-минутен урок за астрологическите ДОМОВЕ.
Ха....., ти да видиш! Колко интересно и хубаво е това, Деска! :954 :954 Успешно обучение и на двама ви.
Благодаря ти :923 Много е хубаво и приятно! А синковецът се оказа, че има някаква явно вродена дарба да схваща бързо и лесно цялата астрологическа теория и жаргон.

Толкова се гордея с него, Чери!
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Публикувай отговор