ГОДИШНА ФОРУМНА среща - август 2015!

Свобода на словото
Публикувай отговор
Аватар
metsababa
Site Admin
Мнения: 200
Регистриран на: 17 Авг 2010, 15:54

ГОДИШНА ФОРУМНА среща - август 2015!

Мнение от metsababa »

Хайде, момиченца...... почваме! :lol: Всенародните обсъждания по датата и мястото на срещата могат да почнат тук и сега!

Аз предлагам като период - месец август!
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: ГОДИШНА ФОРУМНА среща - август 2015!

Мнение от Kleo »

Август е супер, да от мен! :922
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Ver

Re: ГОДИШНА ФОРУМНА среща - август 2015!

Мнение от Ver »

За сега ми е зает само 1-2 август.
Бих предпочела сб/нд и до към 150 км от Сф :)
(голям съм мрънлялник, знам :1028 )
Много съм зациклила, и не мога да дам идея в момента.
Но ще помисля :)
Аватар
Сиренце
Със словото напред
Мнения: 1652
Регистриран на: 13 Окт 2010, 13:58
Местоположение: Черни Вит

Re: ГОДИШНА ФОРУМНА среща - август 2015!

Мнение от Сиренце »

Аз пък имам предложение http://www.tribuki.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Ходила съм там, на 20-тина км от Кюстендил е, страхотно е за туризъм с деца, има външен и вътрешен басейн, тенискорт, колела и АТВ под наем и още ред нещица :) . Проблемът е с тези, които са далеч от София (в източна посока) - пътят им става доста.
Иначе аз не мога на 22-23 август, че тогава ще е събора в Черни Вит.
Ver

Re: ГОДИШНА ФОРУМНА среща - август 2015!

Мнение от Ver »

Сиренце написа:Аз пък имам предложение http://www.tribuki.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
... Проблемът е с тези, които са далеч от София (в източна посока) - пътят им става доста.
Остават дните: 8 и 9,15 и 16, 29 и 30.
Харесва ми.
Права си Цони, за хората биха дошли от по-далеч.
Да чуем какво ще кажат :)

Бих се радвала да ви видя всичките :923
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: ГОДИШНА ФОРУМНА среща - август 2015!

Мнение от Kleo »

На 15 август Алексчето ми става на 11 години. Много би било интересно да отпразнувам рождения му ден заедно с вас :923
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: ГОДИШНА ФОРУМНА среща - август 2015!

Мнение от cchery »

Трите буки изглежда много добре. :954 Но наистина е далеч за варненци или пък за Цвети. Но няма да говоря от тяхно име де - нека си кажат.

Датите също са ок с излючение на последните събота и неделя от месеца - май точно тях сме на сватба. :)

В момента нямам възможност, но бих искала да проверя за къщи за гости от ето този сайт: http://www.bgvakancia.com/search-on-map/" onclick="window.open(this.href);return false;

Сигурна съм, че ще изскочи нещо в Централна България - дали северна или южна, което ще ни е ок за всички. Но пак казвам - да изчакаме какво ще кажат варненци и Цвети. :954
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: ГОДИШНА ФОРУМНА среща - август 2015!

Мнение от Kleo »

Чакам срещата с нетърпение, а още е 30 юни :954 :954 :954 хубаво е човек да очаква нещо хубаво и специално!
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Ql4e ZLAto
Трошач на клавиатури
Мнения: 280
Регистриран на: 03 Апр 2011, 15:04

Re: ГОДИШНА ФОРУМНА среща - август 2015!

Мнение от Ql4e ZLAto »

Следя как се развиват нещата тук и се вълнувам ... ще е хубаво да се срещнем пак ... :524
[img]http://tickers.TickerFactory.com/ezt/t/wF8KhJ2/weight.png[/img]


http://station.ru/RadioStation.aspx?id=1723&flash=1&play=1" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
cvety_rz
Влюбена във вятъра
Мнения: 2131
Регистриран на: 28 Окт 2010, 07:49

Re: ГОДИШНА ФОРУМНА среща - август 2015!

Мнение от cvety_rz »

Желание имам голямо, но месец август ми е малко труден, защото трябва да направим ремонт на гарсониерата.Ще усвояваме килера и ще го правим на стая, което си е доста по сериозно и не знам кога и как ще успеем.Като дати ми е по удобно 22 и 23 а за мястото ако е в централната част определено ще ми е по близо, но тъй като не сме на 100% сигурни не искам да сме фактор, с който да се съобразявате.Със сигурност ще направя всичко възможно да се видим, защото имам МНОГО хубави спомени от предната среща :922
Вярата не прави нещата лесни, прави ги възможни!
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: ГОДИШНА ФОРУМНА среща - август 2015!

Мнение от Kleo »

23 август ми звучи перфектно, ако идем всички на събора в Черни Вит :222
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Публикувай отговор