ТЕСТОВЕ

Свобода на словото
Публикувай отговор
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: ТЕСТОВЕ

Мнение от Kleo »

Заслужава ли любовта ти? - ТЕСТ - цък! :222

http://p.cosmopolitan.bg/tests/zaslujav ... -636x0.jpg - илюстрацията към моя резултат :1216

За умно Cosmo момиче като теб е кристално ясно, че никога не трябва да превръщаш някого в приоритет в живота си, ако ти си само опция в неговия. Виж дали твоят човек заслужава любовта ти с нашето тестче.

РЕЗУЛТАТ ОТ ТЕСТА ЗАСЛУЖАВА ЛИ ЛЮБОВТА ТИ?

Джакпот!

Мъжът, който те заслужава, е този, с когото се чувстваш добре, споделяте общи цели и интереси, и си давате подкрепа, когато се сблъсквате с жестоката действителност. Той е мил, състрадателен, подкрепя те и не само теб. Ако се държи добре с майка си или дори със сервитьорите по заведенията, той ще проявява същото уважение и към теб.

Не забравяй също, че истинската любов не означава безоблачно щастие. Когато двама души прекарват много време заедно, винаги се появяват конфликти. Въпросът е как се справяте, когато помежду ви изникне проблем. Чувстваш ли се по-влюбена в него и сякаш си го опознала по-добре след като сте имали несъгласия? Двойките, които не се чувстват застрашени от различията помежду си, а напротив - приемат откритието им като част от процеса на опознаване - са най-щастливи.
:524
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: ТЕСТОВЕ

Мнение от Kleo »

Избери картинка и виж какво трябва да направиш за себе си до края на зимата! :222

Изображение

Всеки избор, който правим в живота, изразява нашата душевност. Гадаенето по картинки ни помага именно за това - да развием интуицията си и да разберем по-лесно от какво имаме нужда на подсъзнателно ниво.

До астрономическата пролет остава един месец, така че имате цялото време на света, за да се освободите от това, което ви дърпа назад, и да отворите сърцето си за даровете на новия сезон.

От вас се иска просто да изберете една от шестте картинки на горния колаж и да видите какво послание стои зад нея.

Можете да мислите и да ги разглеждате толкова дълго, колкото ви е необходимо.

Готови ли сте?

Заповядайте в нашата галерия, за да разберете къде ще ви отведе вашия избор: фото-галерия-цък!

При мен са илюстрации 1 и 4, а при вас, момичета?
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: ТЕСТОВЕ

Мнение от cchery »

Аз си избрах картинка №3 и ето какво пише за нея:

Според теб смяната на сезоните не е толкова голям фактор в живота ти. Въпреки това усещаш, че имаш нужда от промяна, от нещо, което да разтърси живота ти и да те зареди с нови приятни усещания.

Опитай се да комбинираш няколко неща, които ти доставят удоволствие. Обичаш да готвиш и да общуваш с хора? Запиши се на курс по готварство. Артистична натура си и предпочиташ да стоиш вкъщи на топло? Опитай сама да освежиш интериора вкъщи.
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: ТЕСТОВЕ

Мнение от Kleo »

Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: ТЕСТОВЕ

Мнение от Kleo »

Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: ТЕСТОВЕ

Мнение от Kleo »

ТЕСТ: Избери си закуска и ще ти кажа какъв ще бъде денят ти

Изображение

Кафе

Дори да споменем, че това НЕ Е закуска, това няма да те спре! Днес или ще си изпълнена с енергия, или ще имаш нужда от нея, така че се подготви. Но също така ще забележиш как хората около теб са по-склонни да ти съдействат от обикновено, без дори да ги молиш. Предстои ти продуктивен ден, но не забравяй да хапнеш нещо! Храната е живот.


Изображение

Баница

Закуска за шампиони! Днес просто нямаш време за глупости. Умираме да ти кажем какво ще ти се случи, но знаем единствено, че ти си шефът днес. Ползвай тази енергия с отворено сърце, лидерството ти ще се усети във въздуха. Просто имаш този фактор днес и ти завиждаме благородно.


Изображение
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: ТЕСТОВЕ

Мнение от Kleo »

Избери си картинка и разбери какво те очаква през МАРТ!

Изображение

Моят резултат, картинка 5 - Гадание по картинки: какво ви очаква през март?

5. Тази пролет ще бъде успешна, ако се вслушате в опита на мъдрото поколение, не спирате в духовното си развитие и не отказвате допълнително образование. Чрез разширяване на хоризонтите всеки ще може да актуализира кръга от бизнес контакти, да придобие полезни връзки и също така да намери печеливша позиция.


Изображение
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: ТЕСТОВЕ

Мнение от Kleo »

ТЕСТ: Избери си букет и виж коя вдъхновяваща мисъл трябва да прочетеш днес

Изображение

Моите избрани са 1 и 7, тоест съгласно ключа от теста /а при вас кои са/:

1 - „Трябва да се научиш да се браниш от стръмното! Гледаш: скала, препречена пред тебе, и спираш. А не знаеш, че скалата е също път. И то най-прекият и най-щедрият - ще те възнагради за усилието с най-красивата гледка, невидена от никого!“ — Блада Димитрова

7 - „Много е важно да помниш кой си. Много. Никак не е добре да разчиташ, че други хора или неща ще ти подсказват. Винаги бъркат.“ — Тери Пратчет
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: ТЕСТОВЕ

Мнение от Kleo »

Изберете си картинка и разберете какви есенни вълшебства ви очакват през септември :922

Изображение

Отделете си минутка на спокойствие, разгледайте внимателно шестте картинки и си изберете тази, която ви привлича най-силно:

Изображение

Моят резултат:

3. Началото на есента няма да предизвика притеснение и униние, ако намерите нещо по ваш вкус. Любимото хоби ще освежи тъмните вечери, ще помогне за облекчаване на стреса и намиране на вътрешна хармония. Творчеството ще бъде чудесен начин да поддържате добро настроение, да помогнете за възстановяване на енергията и да станете източник на вдъхновение, необходимо за завладяване на нови висоти.


Отговорите - тук - ЦЪК! :922

Изображение
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: ТЕСТОВЕ

Мнение от Kleo »

ТЕСТ: Планирай идеалния есенен ден и виж какво те очаква до края на годината

Изображение

Моят резултат:

Очаква те заслужено спокойствие!

До края на годината темпото за теб ще бъде бавно и спокойно, но това не значи, че ще скучаеш. Напоследък около теб се е натрупал много стрес и сега е време да поспреш, да вдишаш дълбоко и да си отдъхнеш.
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Публикувай отговор