ТЕСТОВЕ

Свобода на словото
Публикувай отговор
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: ТЕСТОВЕ

Мнение от Kleo »

Изображение

Изберете си картинка и разберете какви вълшебства ви очакват през ДЕКЕМВРИ :524

Моят резултат е:

Изображение

6. През декември е важно да обърнем внимание на имунитета и здравето. Билковите чайове и отвари ще помогнат за повишаване на устойчивостта към болести и микроби, а каляването ще поддържа здравето. Храната също ще стане важен спътник на благосъстоянието: през зимата е важно да включите в диетата пресни зеленчуци и плодове, а ярките им цветове ще допринесат още повече за веселото празнично настроение.


Гадание по картинки: какво ви очаква през декември

Изображение
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: ТЕСТОВЕ

Мнение от Kleo »

ТЕСТ: Избери врата и открий неподозирани истини за себе си! :524

Изображение

Днес ви представяме един любопитен психологически тест, който разкрива интересни факти за вашия характер. Всичко, което трябва да направите, е да изберете една от шестте врати на снимката и след това да разберете какво "стои зад нея". :222

Вие сами избирате, а тайните знаци на съдбата ви водят! Виж какво означава твоят избор:


Ключът към Теста - Цък! :524

Изображение

Моят резултат е:

3. Любвеобвилна и добронамерена

Ти си стара душа, която обича да овкусява живота с малко драма. Това е фантастична комбинация и те прави особено интересна и специална в очите на хората. Чувстваш се най-добре, когато хората в обкръжението ти се усмихват, и приемаш като лична кауза те да получават само най-доброто. Ти си позитивна и приятелски настроена, докато изразяваш себе си, но се затваряш черупката си веднага щом някой се опита да засегне по-лична тема. Замисли се, че ако хората споделят дълбоките си чувства с теб, очакват да направиш същото. Не се страхувай да откликнеш на желанието им, ще се почувстваш много по-добре.
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: ТЕСТОВЕ

Мнение от Kleo »

ТЕСТ: Избери си котка и разбери какво послание ти носи тя :524

Изображение

Котките са очарователни същества, които изпитват специална любов към своите стопани, но имат специален начин да я изразят. Те са страхотни приятели и спътници! Те са послушни, сладки и лоялни!

По характера и външния вид на котката може да се каже много за личността на нейния собственик :222

Разгледайте снимката по-горе и изберете котката, която привлича вниманието ви най-много. След това прочетете какво казва вашият избор за някои от вашите личностни черти!


Ключ към Теста - Цък! :524

Моят резултат /понеже се спрях на две от котките, описанията са две/:

Котка 2
Вашият избор казва, че сте независим и свободен човек. Обичате да изследвате нови неща и да получавате нови преживявания. Обичате да пътувате и да създавате нови приятели. Вие сте толкова интересен човек, че винаги доставяте удоволствие на другите да общуват с вас и имате вроден чар. Вие сте много замислен и страхотен мислител. Мненията и мислите на други хора са много важни за вас. Често се опитвате да направите своето, дори ако някои не са съгласни с вас.

Изображение

Котка 4
Вие сте човек с благородно сърце, надежден сте и всичките ви приятели винаги могат да разчитат на вас. Правите всичко възможно, за да помогнете на нуждаещите се. Работите много усилено, щедри сте и лековерни, така че много хора могат да се възползват от това, за да ви наранят. Но дори и след това продължавате да ги обичате.


Изображение
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: ТЕСТОВЕ

Мнение от Kleo »

ТЕСТ: Добро или лошо момиче си тази Коледа? :329 :329 :329

Моят резултат: Доброто момиче :222

Ти определено си в графата на добрите момичета, които се стараят да не закъсняват, обличат се съобразно времето и повода, внимават какво говорят пред другите и имат винаги подръка мокри и сухи кърпички. Обичаш ежедневието ти да е подредено - вдъхва ти чувство на спокойствие и увереност. Стараеш се сама да си улесниш живота, затова искаш да предвидиш как да извлечеш най-доброто от всяка ситуация и никога да не попаднеш „между шамарите”. Премисляш добре какво и как ще направиш и като цяло предпочиташ по-спокойното ежедневие пред бурните страсти.

Тази Коледа си заслужила изцяло да се поглезиш с каквото душа ти иска, но може би и да се замислиш дали през новата година да не си позволиш малко повече спонтанност и разнообразие на добре установения ти ритъм.
:1209
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: ТЕСТОВЕ

Мнение от Kleo »

Караш ли приятелите си да ти завиждат? :524

Изображение

Моят резултат: Горда, но не и горделива!

Нищо чудно, че списъкът с приятелите ти във Facebook е толкова дълъг. Не криеш постиженията си от своите познати, затова те знаят за хубавите неща, които ти се случват. Ти обаче се различаваш от Горделивката по това, че умееш да съобщиш на приятелите си хубавите новини за себе си така, че те да се радват за теб, а не да ти завиждат.

Как реагираш, когато някоя твоя близка не е имала чак такъв голям късмет като теб? Изслушваш я и й помагаш (например, опитваш се да я сватосаш с някой приятел на гаджето си) да се почувства по-добре.
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: ТЕСТОВЕ

Мнение от Kleo »

ТЕСТ: Избери си двойка и ще ти кажа как обичаш :524

Изображение

Моят резултат:

Какво казва избраната двойка за твоята любов
Когато се влюбиш, всичко друго изчезва. Ти си много себеотдаен човек, който има нужда от истинско свързване, понякога до степен на сливане. Привързваш се бързо, но ти отнема време да се отпуснеш напълно във взаимоотношенията си. Понякога се опасяваш, че ако го направиш, половинката ти ще те помисли за невротичка (всички си имаме тази страна). Имаш нужда от някой, който да приеме всички твои страни. Да не дава решения и съвети, а разбиране. Ти от своя страна би дала много интензивен заряд и отдаденост във всяка връзка.


Ключът към Теста - ЦЪК! :524

Моят избор на картинка беше този:

Изображение

А вашият, мили дами, скъпи мои приятелки? :922
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: ТЕСТОВЕ

Мнение от Kleo »

ТЕСТ: Отговорете на тези 2 въпроса, за да разберете каква е вашата интелигентност :524

Въпрос номер 1

1. Бихте ли живели в голям мегаполис?

А. Не, големите тълпи ме дразнят.

Б. Нямам нищо против; Чувствам се като у дома си.

Въпрос номер 2

2. Чувствате ли се самотен, ако не можете да поддържате постоянен контакт с приятелите си?

А. В повечето случаи – Да.

Б. Не особено.

Това беше! А сега е време да разберете какво значат вашите отговори ТУК >>>>


Ключ към Теста - ЦЪК! :524

Изображение
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: ТЕСТОВЕ

Мнение от Kleo »

Моят резултат: Имате здрав и хубав сън. Спазвате режим на лягане и ставане, което ви помага да се наспивате, да си отпочивате и да имате сили да изживявате пълноценно дните си.

Ако все пак някога сънят ви се наруши от предстоящо събитие или неразрешим проблем, може да се доверите на Рескю Найт – комбинация от 5 цветни есенции на д-р Бах и есенция от бял див кестен, която ще ви помогне по природен начин за по-лесно заспиване и по-добър сън.


ТЕСТ: Кажи ми, спиш ли добре? :222
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: ТЕСТОВЕ

Мнение от Kleo »

ТЕСТ: Избери си парфюм и разбери какъв тип жена си :222

Изображение

Моят отговор:

Флакон номер пет

Вие сте страстна, огнена натура. Винаги изпипвате всичко докрай, преследвате целите си с плам, силни сте и винаги оптимистични. Жени като вас са създадени да побеждават в живота и да постигат големи неща. Все пак трябва да внимавате да не се пренавивате прекалено по пътя към успеха.
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: ТЕСТОВЕ

Мнение от Kleo »

ТЕСТ: Кое е твоето вино и какво разкрива то за душата ти :222

Изображение

"Виното добавя главни букви и многоточия към хубавите истории..." - Джон Стайнбек :524

Резултат:

Ефирна и нежна като бяло вино :222

Ти си фина натура, ценяща високо времето насаме със себе си. Не че не обичаш да си сред хора, но прекалено шумните и диви ситуации те напрягат. Предпочиташ компанията на най-бликите до сърцето ти хора или дори пълното уединение. Това обаче в никакъв случай не означава, че не се забавляваш, даже напротив. Смехът ти е звънък и лек като пролетен бриз край морето, а чувството ти за хумор е спонтанно и леко. Според твоите романтични представи лятото трябва да бъде прекарано небрежно и лежерно край морския бряг, с шармантна дълга рокля, с краищата на които си играе вятърът, а погледът зареян в далечината, докато тялото бавно се наслаждава на порция октопод и изстудено бяло вино.

Не обичаш да бързаш за нищо и смяташ, че животът така или иначе тече прекалено шеметно, че да го усложняваш излишно и ти с припряност и притеснения. Единственото, с което трябва да внимаваш, е да не превърнеш непукизма си в ленивост и да изпуснеш всичко значимо и забавно, стоейки в страни от житейските събития.
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: ТЕСТОВЕ

Мнение от Kleo »

ТЕСТ: Кой е твоят мъж – Трифон или Валентин? :524

Изображение

Линк към Теста - Цък! :524

Моят Резултат: :222

Валентин – нежен, мил и романтичен

„Всичко е любов, всичко е романтика“ е твоето мото и щеше да си много по-доволна от живота, ако и другите хора мислеха така. Цениш малките жестове на внимание, както и големите романтични изненади, искаш винаги да получаваш цветя, а мъжът до теб да помни не само датата на първата ви целувка, но и с какви обувки си била в този ден. За теб 14 февруари е точно толкова важен, колкото 8 март, рождения ден и Коледа, затова очакваш партньорът ти да се е постарал подобаващо.

Твоят тип мъж е романтичният Валентин, който ще те чака вкъщи с наредена трапеза с хайвер и леща и ще те гледа винаги с влажен влюбен поглед. В крайна сметка животът може да бъде приказка и ти да си принцесата в него, трябва ти само точният принц, за да бъде щастието пълно.
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Публикувай отговор