ТЕСТОВЕ

Свобода на словото
Публикувай отговор
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Коледно тестче + още нещо + ТЕСТОВЕ

Мнение от Kleo »

Колко развинтено е еротичното ти въображение?

Колко развинтени са сексуалните ти фантазии, когато се озовеш в подходяща компания за реализирането им? Способна си да разгорещиш на макс партньора си, предпочиташ да следваш рутинните си и добре отработени маневри или се изчервяваш от притеснение при всяко по-палаво предложение? Разбери чрез осемте въпросчета от Cosmo.

РЕЗУЛТАТ ОТ ТЕСТА
КОЛКО РАЗВИНТЕНО Е ЕРОТИЧНОТО ТИ ВЪОБРАЖЕНИЕ?
Любителката на силни еротични усещания

Уау! Удивени сме от безграничното ти въображение! Не обичаш да спазваш стриктни навици и мисионерската поза в спалнята ти изглежда също толкова възбуждаща колкото и „Палавата подводница“ от Cosmo Сутра.

За теб сексът е неизчерпаем източник на удоволствия и трябва да усещаш прекрасните емоции, които ти доставя с всички свои сетива. Не би се поколебала да потърсиш нови пози и похотливи сценарии, за да доставиш незабравимо удоволствие не само на себе си, а и на щастливеца, имащ честта да участва в палавите ти планове.

Но все пак бъди внимателна. Добре е да се научиш да съсредоточаваш еротичната си креативност, за да не изглеждаш като нимфоманка в очите на партньора си. А и има реална опасност да го изплашиш и да избяга, защото не се чувства на твоето похотливо равнище. Понякога рутината, дори тази в спалнята, би могла да се превърне в невероятен момент на върховна наслада. Опитай, това за теб ще бъде нещо ново!


[img]http://p.cosmopolitan.bg/tests/kolko-ra ... -636x0.jpg[/img]
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Коледно тестче + още нещо + ТЕСТОВЕ

Мнение от Kleo »

Космо-Тест :222 Колко силна :222 е връзката ти? :222

РЕЗУЛТАТ ОТ ТЕСТА "КОЛКО СИЛНА Е ВРЪЗКАТА ТИ?"

„В добро и в зло“!

Да, вие двамата определено следвате тази максима. В болест и здраве, отблизо и на разстояние, винаги намирате начин да бъдете един до друг. Все пак се опитай да не ставаш прекалено зависима от него. Поздравления! Хубаво е, че все още съществуват връзки като вашата...


[img]http://p.cosmopolitan.bg/tests/kolko-si ... -636x0.jpg[/img]
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Коледно тестче + още нещо + ТЕСТОВЕ

Мнение от Kleo »

Тест, Как ти влияе Зимата? :222

Моят Резултат:

Романтичната мечтателка :222

Изображение

Ти цялата си направена от Любов и си създадена, за да я получаваш в големи количества. Виждаш красотата във всеки сезон. За теб не са важни температурите, a хората, с които прекарваш времето си. Затова твоята Зима ще изобилства от топли прегръдки и романтични снежни следобеди.
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Коледно тестче + още нещо + ТЕСТОВЕ

Мнение от Kleo »

Тест, Какъв коледен подарък заслужаваш? :222

Моят резултат:

Цял ден за красота :222

Всяка жена заслужава един цял ден поне веднъж в месеца, в който да се поглези. Да отиде на фризьор, прическа, маникюр, грим, педикюр, спа и всички други приятни прекрасни неща, от които се нуждае. Затова най-добрият подарък за теб е именно такъв: един ден без работа, изцяло посветен на разкрасителни процедури – за да се превърнеш в истинска принцеса.


Изображение
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Коледно тестче + още нещо + ТЕСТОВЕ

Мнение от Kleo »

Избери си число и разбери своя новогодишен късмет!

Изображение

Всички знаем за пословичната новогодишна баница с късмети. Винаги е интересно какво ще ни се падне от нея и сякаш разчитаме на този късмет, за да бъде годината ни по-щастлива и по-успешна. Е, предлагаме ви да опитате късмета си и тук, при нас, преди баницата с късмети в новогодишната нощ. Всичко, което трябва да направите, е да си намислите число от 1 до 15, да го откриете в галерията ни и да видите какъв късмет се крие зад него! Готови ли сте за малко новогодишна магия? Към късметите:

1. Годината ти е добра – пътуване до тайнствена страна!
2. Най–голямата награда – здравето на теб се пада.
3. Здрава пролет, влюбено лято, успешна есен, късметлийска зима. Щедра година!
4. Женитба днес късметът ти вещае, през новата година любов ще те омае!
5. Често ще почиваш и ще си поспиваш- мързел ти се пада, но грижа не бери с късмет си ти!
6. Тази година във всичко ще ти провърви – награди ще спечелиш и много пари!
7. В нова къща догодина, ще посрещаш новата година!
8. Чака те щастие на 4 колела – ще имаш нова кола!
9. През новата година ще пътуваш ти до тайнствени страни!
10. Голяма компания и купони до зори – това е късметът ти за идните 365 дни!
11. С Новата година късмет избра си нов – най-после ще намериш своята истинска любов!
12. Ще си здрав, ще си богат, и безкрайна благодат, и екскурзия в чужбина те очаква в таз година!
13. През тази година ти смело пристъпяй напред, защото късмет ще те дебне навред!
14. Паричките ти в портмонето ще са като звездичките в небето!
15. Щъркелите литнаха на юг, но бебе ще заплаче тук!


:922 :922 :922
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Коледно тестче + още нещо + ТЕСТОВЕ

Мнение от Kleo »

Тест, Ин или Ян си?

Моят резултат:

ЯН под златните лъчи на слънцето :954 :954 :954

Изображение

Ян се свързва с мъжкото начало, Слънцето, топлината, центроубежната сила и светлината. Ян се къпе в слънчевите лъчи, владее пролетта и лятото. Той пръска нов живот и позитивна енергия, подвластен е на лявата половина на мозъка, отговаряща за креативността и съжденията. Ян гледа на юг и там търси поле за изява и възможност да блесне.

Силата на Ян трепти в душата ти и ти помага да комуникираш лесно с всички, да създаваш бързо приятели, да се интегрираш във всякаква среда. Ян те прави лидър и ти помага да пориш смело през морето на живота, за да достигнеш мечтите си на края на хоризонта. Ако се потопиш изцяло в силата на Ян обаче, те очаква опасност да се понесеш бързо и безволево по течението на живота, без да успееш да вникнеш по-дълбоко в нещата. Или иначе казано – да не успееш да изградиш дълга и стабилна връзка, търсейки вечно нещо ново и вълнуващо, да не успееш да видиш неприятностите, когато сенките им бавно запълзят към теб, да преминеш в крайно непостоянство и сред мнозинството приятели да изгубиш истински важните за теб хора.

Не трябва да забравяш колко важен за теб и щастието ти е Ин. Ти вече имаш крила, но Ин ще ти помогне да пуснеш корени, за да не се изгубиш в хаоса на битието. Ин ще ти даде така нужното заземяване и ще ти отвори очите за опасностите, които те дебнат. Довери се на Ин, когато той се изправи пред реб в образа на партньор, приятел, роднина, дръж го здраво под ръка и така ще си спокойна, че дори и да се спънеш и паднеш по житейската пътека, ще има кой да ти помогне да се изправиш обратно на крака.
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Коледно тестче + още нещо + ТЕСТОВЕ

Мнение от Kleo »

ТЕСТ: Кой офисен персонаж си ти?

Моят резултат: Офисната съпруга/съпруг:

Изображение

За теб офисът и колегите са продължение на дома и семейството. Изпитваш майчинска грижа към всичко – от мрънкащата секретарка до мушкатото в коридора. Приемаш като лична цел да има винаги кафе, чисти чаши и тоалетна хартия, както и всяко офисно парти да бъде добре организирано, снимано и обсъждано дълго. Имаш си любим колега/колежка, с които сте досущ като женена двойка – споделяте, обсъждате, решавате, понякога дори се карате, но перфектни семейства няма. Дори и нещо в работата да не ти харесва и да те мъчи, няма да помислиш за търсене на нова, защото не можеш да си представиш преместване в друга фирма. Все пак толкова време си прекарала тук, как ще обърнеш гръб на всичко!

Може би не е лоша идея да преосмислиш вярването си, че всичко ще рухне, ако ти не се грижиш за него и да се опиташ да го караш по-спокойно, както и да осъзнаеш, че трябва да имаш и друг живот извън работното място. Всяко нещо, в което се обсебваме, започва да вреди, затова потърси безценния баланс между личното пространство и работната среда.
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: ТЕСТОВЕ

Мнение от Kleo »

ТЕСТ: Силна като кафе или нежна като чай – коя си ти?

Моят резултат:

https://www.az-jenata.bg/media/az-jenat ... 932526.jpg

Нежна като чай

Кафето ти харесва, да, но истинската ти страст е чаят. И как да бъде иначе, когато има толкова различни видове от него! Толкова вкусове, аромати, цветове, послания, билки и тайни, които могат да бъдат побрани само в една чаша. Ти си сутрешен тип човек – лесно се събуждаш и не обичаш да спиш до късно, тъй като това ще отнеме толкова много от енергията ти. А от нея имаш в изобилие и щедро я посвещаваш на многобройните си интровертни хобита.

Чувстваш се най-щастлива, когато успяваш да се носиш леко по течението на живота, досущ като цвят на лотос. Обичаш нещата да стават постепенно, за да имаш време да ги осмислиш и приемеш, не обичаш големите сътресения и изненади от съдбата, които носят повече смут, отколкото вълнение в душата ти. Харесва ти да бъдеш добре подготвена за всичко, въпреки че рядко ти се получава, след като имаш навика да се разсейваш с различни занимания и мисли. Канализирайки енергията си в една посока, си способна да постигнеш чудеса от храброст, стига само да си избереш коя точно да е тази посока. Колкото и да е хубаво да се носим по течението на живота, понякога е нужно да се гмурнем в дълбокото и да се научим да плуваме, за да не се “удавим” при първата заляла ни през глава вълна ;)


https://encrypted-tbn0.gstatic.com/imag ... L&usqp=CAU
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: ТЕСТОВЕ

Мнение от Kleo »

Тест, каква е вашата интелигентност? :524

Отговорите към теста - цък! :524

Моят резултат: 3. Ако сте избрали различни отговори и в двата въпроса, значи вероятно сте намерили добър баланс между щастие и интелект. :1216
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: ТЕСТОВЕ

Мнение от Kleo »

Изображение

Забавен ТЕСТ: Избери коя метла ще яхнеш и разбери каква вещица си! :1209

Понякога обичат да сравняват нас жените с митичните вешици. Някои се обиждат от това и думата "вещица" е станала нарицателно за не особено приятна жена, но ние смятаме, че може да се подходи и с хумор към всички тези шеги с жените и вещиците.

Реално погледнато, какво му е лошото да си вещица? Забавляваш се с магии, летиш си волно на метлата и можеш да изплашиш всеки, застанал на пътя ти!

Днес, с голяма доза чувство за хумор и намигване, ти предлагаме да разбереш какъв тип вещица си ти. Направи си нашия бърз и забавен тест и разбери дали ти и приятелките ти се падате в едно сборище laugh

Всичко, което трябва да направиш, е да разгледаш картинката по-долу, да си избереш метла, която да "яхнеш" и след това да провериш в галерията ни какво разкрива за теб и твоето "вещерско" Аз:

Изображение

Виж ТУК какво разкрива за теб твоя избор:

Разбери каква вещица си ти!

Моят резултат: 8 и 9.

8. Вещица-мечтател. Вие сте замечтана и лирична личност … С другите вещици имате доверени отношения: вие добре разбирате характера на хората и ги усещате. Голямо значение отделяте на външния вид и чародейската екипировка и изобщо не умеете да пестите вълшебните пари!

Изображение

9. Вещица-интроверт. Умеете да се насладите на нормален живот и безопасно да извършвате рутинните задължения: почистване на котли, чистене на дома и приготвяне на отвари. Не ви е трудно да работите с други магьосници: Харесва ви да помагате на другите и да се чувствате полезни. През повечето време предпочитате да прекарвате времето си в самота, търсейки убежище в гората.
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: ТЕСТОВЕ

Мнение от Kleo »

Каква си във връзката си? Беззащитна, крехка принцеса или строг командир? :524

РЕЗУЛТАТ ОТ ТЕСТА
КАКВА СИ ВЪВ ВРЪЗКАТА СИ?

Ти си властен генерал

Ти си истински майстор на комуникацията и често поемаш ролята на лидер. Дори и в романтична връзка пак ти водиш половинката си. От една страна, с теб е лесно, защото с лекота създаваш сценарии за двама. От друга страна, духът на конкуренцията превръща любовта в състезателна борба. Половинката ти е притиснат да се съобразява през цялото време с високата летва, която си поставила за себе си и за другите. Научи се да бъдеш малко по-мека.


Изображение
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Публикувай отговор