ТАРО и сайтът 78 истории :)

Свобода на словото
Публикувай отговор
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: ТАРО и сайтът 78 истории :)

Мнение от Kleo »

Изображение

Таро карта на деня :524

Авторът на Таро рубриката е Илиана Смилянова.

ПЕТИЦА ЧАШИ

Изображение

Днешният ден може да ви донесе емоционални разочарования, неудовлетвореност и провалени планове, неоправдани, излъгани очаквания. Всичко това може да има своите реални основания, но същевременно може до голяма степен да бъде преувеличено от самите вас, които в такъв ден сте склонни да отричате цялото заради детайла, да не виждате плюсовете покрай наличните минуси. Но днес може и да успеете да преодолеете собствения си песимизъм и негативизъм, да намерите изход от трудна ситуация, да преоткриете собствения си извор на вяра, надежда и любов.


Таро карта на декадата :524

Изображение

ОСМИЦА ПЕНТАКЛИ
23.08.2022 - 01.09.2022

Астрологично съответствие – Слънце в Дева

Ключ. 8, Кротост. Да укротим енергията си, да я впрегнем на работа, да я канализираме и оползотворим.

Идеи. Да (пре-)открием нещо познато, да го обновим и подобрим. Да пазим границата между непрестанно (себе-)усъвършенстване и ненужен перфекционизъм.

Чувства, емоции, настроение. Вдъхновение, вглъбяване, желание за работа, амбиция, чувствителност и чувственост.

Мисли. Върху каквото и да работя, аз работя върху себе си. Моите отпечатъци са върху всичко, до което се докосвам. Никога не е късно да започна отначало. "Вярвай и в малките неща, защото в тях е силата ти." Майка Тереза

Действия, постъпки. Потърсете поле за работа, захванете се с нещо, което ви е интересно и което е провокация за вас. Повишете своя КПД (коефициент на полезно действие).

Трудности, проблеми. Да зациклим, да се загубим в детайли и подробности. Да обсебим, да подценим или да надценим обекта на своя интерес. Вместо да изпишем вежди, да извадим очи.

Шансове. Да се изкачим на ново ниво. Да усвоим ново умение. Да превърнем дефекта в ефект. Да превърнем количествени натрупвания в качествени промени. Да отдадем съзнателно и доброволно енергията си там, където има нужда от нея.

Въпроси. Кога недостатъкът носи предимство? Кога ефектът е дефект? Кога работя "залудо"? Как ме променя любимото ми занимание?

Периодът в декадата на Осмица пентакли (от 23 август до 1 септември всяка година) е подходящ да преоткрием и да надградим познати, съществуващи отношения, интереси, умения и занимания и най-вече – да обновим самите себе си.

Фокусирайте се върху онова, което вършите, посветете му се, отдайте своето внимание както на цялото, така и на детайла.

Превърнете заниманието си в терапия, в начин да трансформирате собственото си олово в злато.

Потърсете нов подход в своята дейност, нов метод на работа или нова форма на познато и утвърдено вече съдържание. Търсете различен начин на себеизразяване, вдъхновение през погледа на начинаещия.

Бъдете реалисти, практични, методични и последователни. Надраствайте собствените си постижения и грешки.

Преодолявайте рутината, като не се страхувате да опитате нещо ново или да проходите по различен начин познат ви вече път.

Търсете вдъхновението не само в пътя, а в стъпките и постъпките си.

Събирайте, ползвайте и споделяйте плодовете на своите усилия, бъдете благодарни за всичко, което сте постигнали дотук. Но и не превръщайте средството в цел, не се привързвайте излишно, не се ограничавайте сами, а се стремете към своята по-добра "версия", към своето "злато".
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: ТАРО и сайтът 78 истории :)

Мнение от Kleo »

Таро карта на деня :524

Авторът на Таро рубриката е Илиана Смилянова.

Изображение

ЧЕТВОРКА ПЕНТАКЛИ

Днешният ден е период на стабилизиране, увеличаване на вашата вътрешна и външна увереност и самочувствие. Преценете добре какво вече сте постигнали, какво сте придобили и как да укрепите съществуващото положение, тъй като всяко бъдещо разрастване ще има нужда от здрави основи. Но от друга страна прекомерното вкопчване в наличното, страхът от промени ще спре всяко бъдещо развитие, ще фиксира нещата, без да им позволява да се развиват.
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Публикувай отговор