НОЕМВРИ И ДЕТОКСА!

Метод за здравословно отслабване и постигане на оптимално здраве
Публикувай отговор
elly

Re: НОЕМВРИ И ДЕТОКСА!

Мнение от elly »

Здравейте момичета!
Искам да отчета успешен плодово оризен ден :123
В този ред на мисли,само аз ли спазвам датите от различните фази на луната за оризовите дни :523
На мен тези оризови дни ми се отразяват мн.добре :1099
За тези,на които не им се нрави оризчето през тези дни мога да споделя аз как си го овкусявам :729
1.Приготвям го както Док препоръча-60,70гр.ориз+литър,литър и половина вода(става,като супа)
2.Сминдух(малко),червен пипер,малко сол,изцеден лимон.

Даже става много вкусно! :981
Приятен ден на всички и успешна седмица :329
mamadida

Re: НОЕМВРИ И ДЕТОКСА!

Мнение от mamadida »

Ами аз спазвам фазите на луната за плодово-оризовите дни, когато е през седмицата, но уикендите просто е мисия невъзможна за мен. Мислех днес да съм на плодово-оризов ден, но тъй като е Никулден реших да отложа за утре :)
Мила Цвети а на теб :326 :954 за успеха
От преди няколко месеца се чудя, ама все не се осмелявах да те попитам, тъй като малко не е по темата ама се надявам да ми простят другите :)
Видях една твоя снимка от профила ти и имам чуството че се познаваме от Студенски град в София, ако не съм се препознала разбира се. Ние бяхме редовни посетители на пералнята до МАрсилията и имам чуството че там сме се засичали :)

Хайде лек ден за сега от мен
Аватар
cvety_rz
Влюбена във вятъра
Мнения: 2131
Регистриран на: 28 Окт 2010, 07:49

Re: НОЕМВРИ И ДЕТОКСА!

Мнение от cvety_rz »

mamadida, аз завърших в ТУ Варна.Предполагам, че си се припознала. :1069 :1069 значи има и друга толкова красива като мен :1069
Вярата не прави нещата лесни, прави ги възможни!
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: НОЕМВРИ И ДЕТОКСА!

Мнение от cchery »

Цвети, признай си кога си ходила в Студентски град и си била засичана на пералнята :1062 :1062 :1062 :1062 !!!! Иначе едва ли има друго толкова красиво момиче, освен може би една рибка от Бургас, плуваща из водите на житния режим на Дънов :1062 :1062 :1062 :1062 . Хехех, момичета, много ви се кефя.... дори е възможно да сме се виждали някъде и една меца баба да ни събере.

Така, чета за оризовките и мисля, че е време да се заема и аз с това. Ще обясня на Момчил - мъжа ми по-подробно какво значи това, и викам да направя една преди нова година и след това по-сериозно.
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
cvety_rz
Влюбена във вятъра
Мнения: 2131
Регистриран на: 28 Окт 2010, 07:49

Re: НОЕМВРИ И ДЕТОКСА!

Мнение от cvety_rz »

Добро утро :954 Днес съм марка оризарка.И аз като мамадида спазвам датите на луната, но последно време са през почивните дни и за това имах нещо като неписано правило в петък да си оризя.Но тъй като за днес се уговорихме доста хора да оризим и аз цоп в кюпа :) Зори, днес ще си направя цяла кана със зелен чай.Вчера толкова много ми се ядеше, но като си помислях за тебе и се въоражавах с нови сили.Успях поне като ми се прихарваше нещо да е плод :) На всички оризещи днес успех и не теб Чери, добре дошла в китайския клуб :940
Вярата не прави нещата лесни, прави ги възможни!
mamadida

Re: НОЕМВРИ И ДЕТОКСА!

Мнение от mamadida »

Добри утро Китайчета,

Ето ме и мен :)

ЕЕЕЕе Цвети мила щом си завършила ТУ Варна не може да има същата красота като теб :329 Баща ми е възпитаник на ТУ Варна, аз съм отгледана там, а пък сестра ми е родена във Варна. Меко казано тая Варна ми е на сърцето :954 :940

И аз имам страаааашен апетит, просто съм като ламя и снощти много съгреших с десерта :oops:
Много си мисля да изкарам някой друг ден на житце че малко да се спра.

Хайде лек и успешен оризов ден навсички.
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: НОЕМВРИ И ДЕТОКСА!

Мнение от cchery »

Момичета, аз пак не съм разбрала, че днес е ден за оризене :oops: :oops: :oops: . Имам едно предложение - искате ли да си пуснем тук, в този подфорум отделна тема за оризовите дни, със заглавие нещо от сорта на "Китайски клуб" :lol: :lol: . Да изнесем инфото за оризовите дни, да си има и таблица с фазите на луната ида си споделяме рецептите и какво правим тези дни, щото иначе им губя края накрая и нищо не правя. :???: :???:

Тази сутрин се мерих и най-сетне кантарето ми се усмихна - 74.9. За сравнение от детокса свалих до 74.2 и сега борбата е да ги запазя. Но преди да ми дойде МЦ-то направо се бях подула и поне едно кило вода бях задържала. Е, днес съм по-лека. :lol: :lol:

Възнамерявам да отскоча до Вербената днес и да си купя гръмотрън.... само да не остана и аз гръмната от явно "хубавия" му вкус :1062 :1062 :1062 . Иначе вече поръчахме бял чай и сега чакам и тази доставка и да започвам да младея :221 :221 :221 .
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
cvety_rz
Влюбена във вятъра
Мнения: 2131
Регистриран на: 28 Окт 2010, 07:49

Re: НОЕМВРИ И ДЕТОКСА!

Мнение от cvety_rz »

Чери, гласувам :524 за китайския клуб.Успех с гръмотръна :1052 :1062 А белия чай с приятен вкус ли е? Аз за сега съм си на зелен и Мате :529
Вярата не прави нещата лесни, прави ги възможни!
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: НОЕМВРИ И ДЕТОКСА!

Мнение от cchery »

cvety_rz написа:Чери, гласувам :524 за китайския клуб.Успех с гръмотръна :1052 :1062 А белия чай с приятен вкус ли е? Аз за сега съм си на зелен и Мате :529
Аааааа, още не съм го почнала белия чай. Очаквам днес да ми го доставят. А за гръмотръна..... дано да стигнем с Коко до аптеката, че сме двамата на работа и ...... аз се правя, че :724 :1062 :1062 :1062 .
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
олеся

Re: НОЕМВРИ И ДЕТОКСА!

Мнение от олеся »

Има ли оризарки днес? Предполагам, че не съм сама ... Идват празници и какво ще правим тогава, ако предварително не се подготвим. Ето предложение срещу обилното хапване: :1149 А и от петък започва сняг :1178
Аватар
cvety_rz
Влюбена във вятъра
Мнения: 2131
Регистриран на: 28 Окт 2010, 07:49

Re: НОЕМВРИ И ДЕТОКСА!

Мнение от cvety_rz »

Да има :524 .Това с езика е добра идея.Интересен начин да се справим с постоянните "изблици на ядене" :1062
Вярата не прави нещата лесни, прави ги възможни!
Публикувай отговор