Какво спортуват децата ни

Подфорум за поддържане на тялото чрез спорт
Публикувай отговор
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Какво спортуват децата ни

Мнение от cchery »

Момичета, момчета и мечета :1062 , почва първенството по футбол за набора на Коки. за първия мач, който е в неделя!

Моля стискайте палци за ФК София 2010! :) :)
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
Мърмори
Философска система
Мнения: 1304
Регистриран на: 19 Авг 2010, 21:51

Re: Какво спортуват децата ни

Мнение от Мърмори »

:524
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Какво спортуват децата ни

Мнение от cchery »

Верче, Зори, много ви благодаря...... аз наистина се вълнувам...... така все едно самата аз ще участвам в първенство! Верче, помня постинга, с който ни се похвали за първия покорен връх на Ава и Мони..... а може би ми се преплита и с другите, в които споделяше как малките деца се превръщат в закалени планинарки и с удоволствие катерят своите малки върхове там..... мисля, че в момента аз се чувствам долу-горе така! :923
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Какво спортуват децата ни

Мнение от cchery »

Бандитки, паднахме със 7:3 :cry: ..... Добре играха деца, но чак накрая.... Треньорът ни не дойде с нас, защото имаше важен мач с набор 99 иииииии така.
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Ver

Re: Какво спортуват децата ни

Мнение от Ver »

Няма място за отчаяние, споко :)
Всяко начало е трудно, пък и победата не е всичко ;)
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Какво спортуват децата ни

Мнение от cchery »

Ver написа:Няма място за отчаяние, споко :)
Всяко начало е трудно, пък и победата не е всичко ;)
Верче, напълно си права! Само като ги гледах с какъв хъс отиваха към мястото на турнира и с блеснали и грейнали очи...... :)
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Ver

Re: Какво спортуват децата ни

Мнение от Ver »

Да споделя, че народните танци много радват децата (особено Мони).
Излизат щастливи и бесни и питат кога пак са на танци. Малко им е 2 пъти в седмицата, но за сега толкоз :524
Аватар
mari_ko
Форумна палавница
Мнения: 1135
Регистриран на: 19 Авг 2010, 21:43

Re: Какво спортуват децата ни

Мнение от mari_ko »

Ver написа:Да споделя, че народните танци много радват децата
И аз споделям същото. Голяма радост, големи емоции. Виктория ходи 2 пъти седмично по 30 минути и също й се вижда малко, но мисля, че като за начало, а и според възрастта е достатъчно.
[url=http://line.romanticcollection.ru][img]http://line.romanticcollection.ru/ba/7_43b_47911350_Rviki_0.gif[/img][/url]
MortishaAdams

Re: Какво спортуват децата ни

Мнение от MortishaAdams »

Здравейте,момичета!Доста отдавна не съм писала във форума,но сега ще се отчета с едно постче в тази хубава темичка.
Като малка и аз ходех на народни танци и ми харесваше,но на големият ми син хич не му се понравиха.Ходи 3-4 пъти и не пожела повече.Записах го на брейк и хип-хоп танци.Ходи вече година и половина и много добре се справя,дори имаше участие.Физически също много добре се развива от танците.В страхотна форма е.Сега обмислям и малкия да го запиша от другата година,пък и той проявява голямо желание да е като батко си. :lol:
Ver

Re: Какво спортуват децата ни

Мнение от Ver »

О, Мотриша :)
Къде се губиш? :)
Ами, като си помисля брейка е къде, къде по-атрактивен за момчетата. А за формата :326 , той си е сериозна гимнастика!
Публикувай отговор