АСТРОЛОГИЯ

Публикувай отговор
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: АСТРОЛОГИЯ

Мнение от Kleo »

Изключително интересна небесна конфигурация наблюдаваме в момента! Честит празник. Благовещение е! 25 март 2022 г., петък, ден на Венера.

Слънцето в Овен "се бие" с Луната в Козирог /налице е кардинална квадратура между двете Светила, на фона на намаляваща Луна, седмица преди Новолунието в Овен, когато ще съвпаднат/. Възможни са конфликти между половете. Не е изключено и вътрешно психо-емоционално напрежение. Сякаш части от нас искат едно, а други части желаят съвсем друго нещо. Огънят е представен единствено от Слънцето в Овен. Хубавото е, че слънчевата енергия е достатъчно зареждаваща, оптимистична и светла по природа, а и в момента всички планети се движат директно, няма ретроградни, Пролетта дойде, просто да помним, че Природата се събужда за топлото.

Луната и Плутон се намират в Козирог, а Уран е в Телец. Ето Земният елемент в транзитната карта в момента. Настроени сме на работна, постигаща, професионална вълна. Трудим се усилено, целим се високо! А отношенията ни с парите са диинамични и непредсказуеми, както можем бързо да спечелим пари, така и скоростно да ги изгубим.

Въздухът и Водата като стихии са доста силно застъпени и то по вълнуващ начин - цели три планети са във Водолей и отново три планети са в Риби. Марс, Венера и Сатурн съвпадат във Въздушния Водолей, а Юпитер, Нептун и Меркурий съвпадат във Водните Риби. Водолеите и Рибите чувстват как животът им се нарежда по някакъв нов за тях начин, с множество акценти в различни житейски сфери. Времето определено е подходящо за творчество, духовни занимания, срещи с приятели и съмишленици.

Аспектите са разнородни - има и хармонични /тригон Луна-Уран, секстили на стелиума в Риби с Луната, Плутон и Уран в земни знаци/, има и напрегнати /квадратура Уран-стелиум във Водолей, квадратура на Светилата/. Риск от разбиване на любовни връзки, от повишаване броя на разделите и разводите. Някои неща са неизбежни. Някои преживявания са процеси с начало и край. Най-мъдрото понякога е да продължим напред. Взели опита от миналото си и направили съответните поуки. Желая хубава петъчна вечер!
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: АСТРОЛОГИЯ

Мнение от Kleo »

Затягайте коланите: ето какви астрологични събития ни очакват през април

Изображение

Астро календар за април, има подробна информация за целия идващ месец

Мощен стелиум в Риби и рядък съюз между Юпитер и Нептун:

Може и да усещаме горещината на сезона на Овена, но мечтателната и интуитивна енергия на Рибите все още оказва силно влияние върху настоящото астро време. В Риби се намират както планетата на късмета Юпитер, така и мистичната планета Нептун - което е много специално, като се има предвид, че те са традиционните и съвременните планетарни управители на този знак. Планетата на любовта Венера навлиза в Риби на 5 април и ще внесе много чувствителност и състрадание в любовния ни живот и ще ни сложи розови очила. На 14 април страстната планета Марс също навлиза в Риби, което може да накара да чувстваме интимността като духовно преживяване, но също така потенциално да затрудни директното изразяване на желанията ни. В този момент в царството на този воден знак ще има едновременно четири основни планети, които ще образуват така наречения в астрологията стелиум.

Блестящият момент на този стелиум в Риби през 2022 настъпва по време на еднократния съюз на експанзивния Юпитер и ефирния Нептун в Риби, известен като съвпад Юпитер-Нептун. Тези две планети се свързват в родния си знак Риби само на около 150 години, така че се насладете на мечтателната и духовна енергия на тази космическа връзка и я използвайте, за да се свържете с интуицията си. Само се опитайте да не се изгубите в нейната илюзорна мъгла.


Изображение
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: АСТРОЛОГИЯ

Мнение от Kleo »

Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: АСТРОЛОГИЯ

Мнение от Kleo »

Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Публикувай отговор