АСТРОЛОГИЯ

Публикувай отговор
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: АСТРОЛОГИЯ

Мнение от Kleo »

Годишният Хороскоп за 2021-ва година /публикуван в сайта Една.бг на 1.1.2021 г./:

РИБИ :222

През 2021 г. ще сте някак изолирани от околните. Това не означава, че ще сте сами или самотни, а просто, че или самите вие ще имате нужда от известно уединение, или житейските обстоятелства ще го налагат. Различни може да са причините да прекарвате повече време вкъщи или на място, където няма толкова хора – да размишлявате, да подготвите нов проект, да приключите проект, да творите повече, да четете, да усетите какви са потребностите на душата ви и да ги удовлетворите. През тази година някои от вас може да се отдадете на духовни практики като медитация или – ако вече практикувате – да се заемете по-сериозно. Като цяло акцентът на годината за вас няма да е толкова върху външни постижения, а по-скоро върху обръщането към себе си и самоопознаването. През 2021 година можете да се освободите от някои неща, които вече не са ви необходими, включително да прекъснете токсични връзки с хора от миналото си. Казано най-общо, приключете недовършеното и освободете живота си от излишното.
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: АСТРОЛОГИЯ

Мнение от Kleo »

Риби, прогноза за идващата година:

През 2022 г. ще продължи тенденцията към положителни промени, нови възможности и приключения. Тази година се води късметлийска за вас, което значи, че наистина може да се отворят врати, отвеждащи към нови пътища и по-широки хоризонти. Ще имате подкрепа в начинанията и ще получите възможности за изява и развитие във важна за вас област. За да се възползвате от подкрепата на Вселената, е добре да се настроите на режим за приключения. Това означава да сте по-дейни, да грабвате новите възможности, които ви се предоставят, и да не си търсите оправдания само и само да останете там, където сте. Пътувайте повече – включително в чужбина; учете нови неща, дори запишете ново образование, ако усещате, че нещо ви тегли натам. Общувайте с повече хора – съдбата работи с агенти и посредници, за да ви даде това, от което имате нужда. Ако сте в сложна и неблагоприятна ситуация, през тази година ще имате шанса да спасите сами себе си, но за целта е нужно да свалите розовите очила, да видите истината и да сложите край на жертвите, които правите. За съжаление, при някои от вас има риск да се случи обратното: да видите спасителя и благодетеля в нечие лице, да тръгнете с големи очаквания и после да се разочаровате. Помнете: през 2022 г. имате чудесни предпоставки да подобрите положението си, но за целта трябва да си повярвате и да промените нещо. За много от вас тази година ще запали или ще разгори искрата на духовно пробуждане.

Кариера и финанси

2022 г. е особено благоприятна за онези от вас, които се занимават с творчески дейности, а също и за заетите в т.нар. помагащи професии, които са се посветили на мисията да лекуват и да дават подкрепа – лечители, психолози, социални работници. Дори да не работите в тези сфери обаче, вие може да изпитате истинско удовлетворение от работата си, ако имате вдъхновение и влагате любов и творчество в това, което правите. Ако обаче работите по задължения и само за пари, нищо чудно през тази година неудовлетворението ви да се засили и да нямате желание да правите каквото и да било. Може да сте объркани, да не знаете накъде да поемете, но това е нормално – дайте си време, мъглата ще се разсее. През януари по-добре си осигурете малко почивка. Ако не сте свършили дадени задачи или не сте спазили поет ангажимент, може да имате известни проблеми – това важи за цялата зима. Коректни ли сте обаче, през пролетта и лятото ще жънете успехи, които ще имат и финансово отражение. Март е месецът за нови проекти за вас – гледайте напред и действайте. През април мислете много внимателно преди да приемете някакво предложение – може да се окаже наистина много добро, но има и риск и да се подведете по опаковката и да не забележите важна подробност. През май ще бъдете особено дейни и по-предприемчиви. Летните месеци са благоприятни за финансите ви – ако работите за себе си, може да получите допълнителни приходи. През есента ще има период на затишие, в който ще можете да си позволите по-голяма почивка, но през октомври лека-полека вдъхновението ще ви обзема отново, а с него ще дойде и желанието за работа. През ноември и декември по възможност не подписвайте важни договори.

Любов и взаимоотношения

През 2022 г. има вероятност да изпитате известно разочарование, защото ще видите човека до вас в различна светлина. При някои източникът на разочарованието ще се крие в големите им очаквания и реално няма да има кой знае какъв реален проблем. При други обаче може да се окаже, че наистина са живели в голяма заблуда по отношение на определен човек и тази заблуда сега ще излезе наяве – най-вероятно през април-май. Особено уязвими в това отношение са родените в периода 09–16.03., които наистина може да си отворят очите за някаква истина. За останалите представители на знака като цяло годината е добра в любовен план. Април е благодатен месец за нова любов, но ако се случи, отново бъдете пестеливи с надеждите и очакванията – има вероятност да преувеличавате малко някои качества на човека, който ви е очаровал.

Здраве

През 2022 г. може да усещате липса на енергия и да имате по-голяма нужда от почивка, ако сте родени в периода 09-16.03. Направете нещо, за да подсилите имунитета си – чрез прием на добавки и витамини, и не се насилвайте да постигате резултати, на които сте били способни в предишни периоди, но сега не ви достигат сили и нямате нужната концентрация. Ще бъдете по-разсеяни, така че внимавайте като пресичате улицата и проверявайте дали сте изключили електроуредите вкъщи и на работното си място преди да излезете. Ако се занимавате с медитации, правете и упражнения за заземяване, защото в противен случай има риск да получите замаяност и да ви е трудно да изпълнявате рутинните си задачи.
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: АСТРОЛОГИЯ

Мнение от Kleo »

Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: АСТРОЛОГИЯ

Мнение от Kleo »

Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: АСТРОЛОГИЯ

Мнение от Kleo »

Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: АСТРОЛОГИЯ

Мнение от Kleo »

Зимно Слънцестоене. Днес в 17.47 часа, за град София.

Слънцето излиза от Стрелец и влиза в Земния Кардинален зодиакален знак КОЗИРОГ.

Честита Астрономическа Зима на всички ни! :1178 :1178 :1178

Луната е в намаляваща фаза след Пълнолуние. В момента все още транзитира във Водния Кардинален знак РАК, където е на трон и се чувства силна и комфортно.

В 23:54 часа Луната ще ингресира в Огнения Неподвижен Лъв и ще смени атмосферата към по-светска, сияйна и със самочувствие, както подобава на растящия вече ден и НовоРоденото Слънце.

Разпределението по елементи е следното:

Водеща стихия Земя - Слънце в Козирог, Меркурий, Плутон и Венера също в Козирог, и Уран в Телец, като трябва да се има предвид, че Венера и Уран се движат ретроградно. Много работа, много труд, много амбиция, стремеж към високи постижения, кариера и евентуално растеж и развитие в професионален план! Има раздвижване и в любовните връзки и взаимоотношения, както и по отношение на финансите и материалното положение. Хармоничният аспект между Уран и Меркурий ни прави умни, интелигентни, с бърза и ясна мисъл, с услужлива памет и раждащи интересни идеи.

Огнени са Луната в Лъв и Марс в Стрелец, като между тези две планети се образува хармоничният аспект тригон. Налице са бликащ оптимизъм и усещане за празничност. Въздушни са Сатурн и Юпитер във Водолей. Хубаво е да обърнем внимание на приятелите си, да участваме в благотворителни прояви, да бъдем част от по-големи групи и общности от съмишленици. Воден е единствено Нептун в своите владения в Риби, хармонично аспектиран от Плутон и Венера в Козирог, което ни прави едновременно интуитивни и заземени, центрирани.

Като цяло астрологичната обстановка е подчертано спокойна и благоприятна за всички представители на Зодиака. Според древния български календар днес започва Новата година. Новото Слънце се ражда, а от утре денят започва да нараства по малко всеки ден. Здрава, щастлива и ползотворна Зима желая на всички!
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: АСТРОЛОГИЯ

Мнение от Kleo »

Зодиите, които ще забогатеят през 2022 г. - из сайта Една.бг :222

РИБИ /една от петте, публикувани в материала/

Рибите принадлежат към същата стихия като Тигъра, който ще управлява тази година. Освен това си струва да се отбележи благоприятното подреждане на планетите и звездите. През по-голямата част от годината Рибите ще имат голям късмет в новите начинания. Като цяло 2022 г. може да се нарече време на голямо финансово преструктуриране за представителите на този знак. Много интересни събития очакват Рибите. Има възможност за намиране на нова работа, започване на нов бизнес. Най-важното е да не бързате, защото Тигърът не обича бързането и не приема неоправдани рискове.
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: АСТРОЛОГИЯ

Мнение от Kleo »

Юпитер вече е в Риби! Супер :) И е в моя 4 дом.
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: АСТРОЛОГИЯ

Мнение от Kleo »

Идват ВОДИЦИ.
Наречете си вода.
Възнамерете за себе си.
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: АСТРОЛОГИЯ

Мнение от Kleo »

Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: АСТРОЛОГИЯ

Мнение от Kleo »

Днес ще ви разкажа малко за стихиите. Ето в кои елементи транзитират планетите днес, на Ивановден, петък, 7 януари 2022 година:

* Земя. Представена е от Слънце, ретроградна Венера и Плутон в Козирог, и от ретрограден Уран в Телец. Цели 4 планети са в Земни знаци, което означава, че фокусът на повечето хора е съсредоточен върху работата, професията, кариерата, труда, успеха, парите, постиженията. Не са изключени неочаквани промени и дълбоки трансформации в тази сфера. Ретроградната Венера е възможно да ни донесе общуване с някой бивш любовен партньор или да ни провокира да преразгледаме някое минало наше интимно взаимоотношение, да го видим с нови очи, в друга перспектива. Да си направим съответните изводи, да си вземем полезното за нас. Може би да доизкажем неизречената си докрай истина, такава, каквато е тя за нас, но и да чуем гледната точка на другия човек. Мъдро, спокойно, търпеливо, заземено и центрирано да ни бъде!

* Вода. Прекрасна Водна атмосфера се е разстлала наоколо - радваме се на Юпитер във втория градус на Риби, както и на чудесен нежен съвпад между Луната и Нептун в 21-ия градус на същия зодиакален знак, Риби. Цели три планети транзитират във Водните подвижни Риби, като Юпитер и Нептун дори са на трон, в своите владения там, а Луната в Риби е мечтателна, интуитивна, емпатична, творчески заредена, чувствителна, емоционална. Налице е хармоничен аспект /земно-воден секстил/ между двете Светила в момента - Луната е нарастваща в Риби, а Слънцето е в Козирог. Не е чудно, че представителите на зодия Риби в момента се чувстват отлично. Същото може да се каже и за представителите на зодии Рак, Скорпион, Телец и Козирог. На Девите им е малко объркано, неясно и хаотично в момента, ако се концентрират върху служенето на други хора обаче това ще им помогне да се почувстват по-добре, в мир със себе си и с околния свят.

* Въздух. Меркурий и Сатурн във Водолей. Стремеж към човечност, хуманизъм, живот в съответствие с идеалите, свобода, приятелство, грижа за големи групи от хора, благотворителност, поглед в бъдещето, работа с високи технологии, установяване на Нова Епоха, на нови правила и като цяло нов ред. Не може без сътресения да мине този преход... Уран в Телец квадратира спрямо тези две планети във Водолей. Моето благо срещу общото благо... замесени са чужди интереси, може би става въпрос и за пари, и за преразпределянето им. Другата бойна планета, Марс, също се "бие" - квадратира с Луната и Нептун в Риби. Усеща се известно безпокойство, дори тревога, особено в общ, социален, обществено значим аспект.

* Огън. Единствено Марс в Стрелец задава огнен импулс и заряд на астрологичната обстановка в момента. Може би ще искаме да пътуваме надалеч, да се занимаваме с философските вечни въпроси на Битието, да се докосваме до непознати територии, да учим нови неща, възможно е да се запишем на нов обучителен курс или да запишем висше образование, да се запознаем с чужденци или да започнем да учим чужд език. Ако напоследък сме били апатични и тъжни, сега ни завладява вдъхновение, нов оптимизъм и нещо ни тласка да вървим напред, да участваме в приключение, да направим нещо ново и дори ексцентрично за нас.

Небесната конфигурация определено е интересна и вълнуваща! Да се възползваме от динамизма й! Да си позволим да помечтаем смело и дръзко! Да бъдем храбри, да си вдъхнем кураж да направим необходимото, за да подобрим живота и съдбата си! Смислено и осъзнато да ни бъде! Амин.

И ... честит Ивановден! Щастлив имен ден на празнуващите днес! Днес са Женски Водици, поговорете си с вашата Вода, направете я първо мълчана, после - наречена. Възнамерете и пожелайте с вяра за самите себе си. И нека реченото ви бъде сторено, да бъде! И е.
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Публикувай отговор