Моята тренировка

Подфорум за поддържане на тялото чрез спорт
Публикувай отговор
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Моята тренировка

Мнение от cchery »

От миналата седмица почнах и домашни тренировки за цяло тяло с Руми Илиева :954 . По този начин седмичният ми спортен календар изглежда така:

понеделник - тичане 10 км
вторник - преди обед: тренировки с Руми; вечер - народни танци
сряда - тичане 10 км
четвъртък - преди обед: тренировки с Руми; вечер - народни танци
петък - тичане 10 км
събота и неделя - или пълна почивка и двата дена, или тичане в единия, тренировки за цяло тяло в другия - тук всичко зависи какво имам да правя през тези 2 почивни дни.

Гледам, че напоследък килограмите ми вече спадат до 70 (след като януари бях стигнала и 73)..., но някак си не правя нищо повече за тях. Страх ме е да допусна отслабването, защото се страхувам да не съм болна от рак. Колкото и шантаво да звучи, този страх още е силен в мен. Още повече, че миналия месец имах странни зацапвания от цикъл., т.е. след цикъл. И въпреки, че януари бях на преглед и всичко ми е повече от добре, 10-те години, които изкарах в страх от разболяване от рак (след кончината на татко), продължават да поддържат демоните в мен. Сигурна съм, че не слабея, защото сама не допускам отслабването.......
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Моята тренировка

Мнение от Kleo »

Ани,
Прочетох те още вчера.
Исках да ти напиша нещо окуражително и обичащо още тогава, но не можах да съчиня подходящите думи.
Сега влизам да ти кажа, че съм с теб, че те прегръщам, че се опитвам да те разбера напълно, че желая да те подкрепя.
Като се видим - ще те прегърна.
Като се видим - ще ти покажа комплекса с очни упражнения.
Като се видим - ще си поговорим.
Та... кога ще се видим? Аз предлагам събота или неделя някъде. Или някоя делнична вечер след работа.
Браво за тренировките!
Браво за свалените килограми и сантиметри!
Браво за това, че държиш тялото си в кондиция и мускулите тонизирани!
Възхищавам ти се най-искрено и те обичам много, приятелко.
Искам да си спокойна и здрава :329
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Моята тренировка

Мнение от cchery »

Kleo написа:Искам да си спокойна и здрава :329
Аз съм здрава, Деско. Но за спокойна никога няма да бъда - това е моето вътрешно устройство...... :954 Благодаря ти за думите. Нищо не мога да ти обещая за виждане. Нека да влезе идната седмица и ще ти пиша отново. Предстои ни пътуване за Бургас с Бела и дори аз самата не знам кой ден ще е. Евентуално петъка. Ще мисля в движение и ще ти пиша.
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Моята тренировка

Мнение от Kleo »

cchery написа:
Kleo написа:Искам да си спокойна и здрава :329
Аз съм здрава, Деско. Но за спокойна никога няма да бъда - това е моето вътрешно устройство...... :954 Благодаря ти за думите. Нищо не мога да ти обещая за виждане. Нека да влезе идната седмица и ще ти пиша отново. Предстои ни пътуване за Бургас с Бела и дори аз самата не знам кой ден ще е. Евентуално петъка. Ще мисля в движение и ще ти пиша.
Спокойна за здравето си имах предвид :329

Когато се видим - тогава :222 Важното е да е скоро :1211 Че много ми липсваш вече :923

По темата:

Отчитам един час въртене на педалите вчера вечерта по време на любимия ми сериал. Довечера - пак! :524
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Моята тренировка

Мнение от Kleo »

На 24 и на 25 май няма да съм на работа, ще се радвам да измислим нещо за тогава :1211

Вчера вечерта не се качих на вело-то. Но затова пък днес се чувствам много мотивирана :954

Преди малко направих един час въртене, сега малко си почивам, после ще направя още един час въртене на педалите и ще вляза да се изкъпя и обезкосмя :plezya se Довечера сме на рожден ден у едни приятели.
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Моята тренировка

Мнение от Kleo »

Днес бях на велоаргометъра на три пъти по половин час :222 а и си потанцувах вкъщи.
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Моята тренировка

Мнение от Kleo »

Един час на вело-то днес :1216
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Моята тренировка

Мнение от Kleo »

Не тренирах тези дни, в съботата само ходих много часове пеш из София.
Преди малко шефът ни разказа следния виц, свързана с меренето на килограми:
"Имам златно сърце, стоманени нерви и железен характер! Как всичко това да не тежи на кантара?!" :lol:
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Моята тренировка

Мнение от Kleo »

Много ходене пеш и вчера, и изобщо през последните дни :954
Имах много работа покрай кандидатстванията и изпитите на Алекс. Из София.
Днес обаче се мятам и на велоаргометъра, ще ям и череши доста. И така. А вие?
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Моята тренировка

Мнение от cchery »

Kleo написа: А вие?
Аз си признавам, че с домашните тренировки тази седмица съм на нула..... Иде ми да кажа, че не ми стигна времето, но реално аз не го разпределих добре и честно казано си ме примързя.

Тази седмица и на танци не съм ходила - тук вече не от мързел, а защото имах да разработвам уроци за другия ден и този час и половина, който ми отнемат танците (с отиване и връщане) ми трябваше.

А за капак - и само 2 бягания отчитам :cry: :cry: ...... въобще нещо такова като промяна на ежедневните ми задължения, особено ако се касае за работа, изисква по-прецизно планиране и доста по-добро разпределение на времето. Но не мисля, че е невъзможно. :)
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Моята тренировка

Мнение от Kleo »

Благодаря ти, че ми отговори :923 Важното е, че си тичала ДВА ПЪТИ :1216 А това не е като да е без хич :524
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Публикувай отговор