Хайде на детокс през Юни, че ни чакат пясъчните дюни

Метод за здравословно отслабване и постигане на оптимално здраве
Заключено
олеся

Re: Хайде на детокс през Юни, че ни чакат пясъчните дюни

Мнение от олеся »

Днес май захраних правилно - закуска: чай с мед, обяд: салата от спанак+левурда+домати, вечеря: настъргани моркови със сирене и зехтин. И 2 л.вода.
Във връзка с детокса и мотиката :) - днес по обяд като му дръпнах едно бързо бягане по центъра (отивах на спешна среща) имах чувството че ще колабирам като стигнах до целта на срещата. Та на гладно явно трябва да сме с по-умерени натоварвания, иначе сдаваме багажа :1047
suzka

Re: Хайде на детокс през Юни, че ни чакат пясъчните дюни

Мнение от suzka »

Да се отчета и аз. Вчера изкарах успешно на череши. Днес си мислех да карам на ябълки, но след 15 часа се провалих. чудя се каква диета да започна сега. Искам бързи резултати, но още се кърмим с щерката -малко ме е страх да съм драстична. Но като няма резултат се отчайвам и си наваксвам малкото свалено, Тотално отчаяние и демотивация при мен, а имам да свалям поне 35кг.
pepidzheneva

Re: Хайде на детокс през Юни, че ни чакат пясъчните дюни

Мнение от pepidzheneva »

Аз само да кажа,че утре отново захранвам за втори ден и ще отчета кг-те в четвъртък след захранването...мисля да съм на броколи,моркови и картофи....
Поздрави и големи прегръдки за всички издържали стоически....А що се отнася за физическо натоварване по време на детокс и аз съм съгласна с Оля и Чери:не трябва да се натоварваме много ,защото все пак организма си иска и малко почивчица когато се освобождава от токсините....поне аз така чуствам за себе си..
Черитка ,как няма да ти паднат батериите на кантара,то от толкова много теглене :221 ,не ще падната ами ще изчезнАт...шегувам се :221 ...
Аватар
droidd
Философска система
Мнения: 1123
Регистриран на: 10 Юли 2011, 16:26

Re: Хайде на детокс през Юни, че ни чакат пясъчните дюни

Мнение от droidd »

suzka написа:чудя се каква диета да започна сега.Искам бързи резултати, но още се кърмим с щерката -малко ме е страх да съм драстична.
suzka, не залагай на бързите резултати /не водят до нищо добро/, а на сигурните. Горещо ти препоръчвам да прочетеш книгата на д-р Михайлов Здравословно отслабване, която е отлично ръководство за създаване на правилен режим на хранене.......отслабването не закъснява.А и би могла да си подбереш прием на различни "добавки", които подобряват метаболизма.
Можеш да се запознаеш със СЪДЪРЖАНИЕТО на книгата.
Успех! :524
futarela
Философска система
Мнения: 1205
Регистриран на: 19 Авг 2010, 21:42
Местоположение: София

Re: Хайде на детокс през Юни, че ни чакат пясъчните дюни

Мнение от futarela »

Здравейте момичета. Да се отчета- вчера бях на череши ,но без солта . Детокса направих само един ден и пак на череши. Доволна съм и Кики беше с мен. ТРЯбва да направя пълен глад,но не знам кога .
Истинското откритие е не да изнамираш нови пейзажи, а да придобиеш нови очи.[img]http://lines.ladoshki-forum.ru/showgif.php?imgfile=1_5Priroda_lines/1275646909.png[/img]
danid
Философска система
Мнения: 1121
Регистриран на: 14 Сеп 2010, 12:54

Re: Хайде на детокс през Юни, че ни чакат пясъчните дюни

Мнение от danid »

Прави сте, трябва да се внимава с натоварванията, аз в понеделник едва си изкарах танците до края и половината време седях на пейката.

Няма забрана за солта при захранването, вижте пак даденото от д-р Михайлов, само трябва да се внимава с нея. Аз снощи си хапнах сиренце, но въпреки това днес не съм задържала течности, това е много индивидуално, понякога съм доста по-пестелива със солта, но имам торбички под очите на следващата сутрин.

За поздравления съм защото бяхме на една вила снощи и нали се сещате за какви пържолки става дума, а това е втори път за този детокс, но отново се убедих, че когато си се настроил правилно няма сила, която да те изкуши.

Още си мисля дали да направя няколко дни зелева супа - желаещи за подкрепа?? Може би ще започна от понеделник, но наистина още не знам дали да се претоварвам толкова сега. Иначе продължавам редуването на дните от 90-дневнаа с плодов всеки 4-ти ден.
https://picasaweb.google.com/danydinkova72/10#" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
cvety_rz
Влюбена във вятъра
Мнения: 2131
Регистриран на: 28 Окт 2010, 07:49

Re: Хайде на детокс през Юни, че ни чакат пясъчните дюни

Мнение от cvety_rz »

Дани, аз на твое място бих си продължила с 90 дневната.Предния месец имаше добър резултат.
suzka, аз от мерак за бързи резултати стигнах до тук :eek: Обърни внимание на линийката ми колко много имам да смъквам, но този път не бързам.Ще стане :!: Грамче по грамче.Казват, че най здравословно е да се смъкват между 2-4 кг. месечно.Прави си детокс, ПОД-ове, избери си някакъв хранителен режим, който може да следваш дет се вика цял живот и няма начин да не дойдат резултатите :1204 Аз вече не се вторачвам толкова много във всяко грамче.Важното е, че вървя надоло.Наслаждавам се на живота и съм благодарна, че сме живи и здрави...другото ще се нареди малко по малко с потоянство и последователност в действията :954
Вярата не прави нещата лесни, прави ги възможни!
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Хайде на детокс през Юни, че ни чакат пясъчните дюни

Мнение от Kleo »

Аз наистина заминавам за море през юни, както пише в заглавието на темата! Имаме си вече резервация от 30-ти юни до 7-ми юли, чакат ни пясъчните дюни на Шкорпиловци! Отново ще сме в прекрасния комплекс Дъбрава, в бунгала. Обаче вместо да съм около 50 кг, както си мечтаех, ще съм с няколко отгоре и няма да изглеждам гот. Така е, като не направих детокса. :328
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Хайде на детокс през Юни, че ни чакат пясъчните дюни

Мнение от cchery »

danid написа:Прави сте, трябва да се внимава с натоварванията, аз в понеделник едва си изкарах танците до края и половината време седях на пейката.

Няма забрана за солта при захранването, вижте пак даденото от д-р Михайлов, само трябва да се внимава с нея. Аз снощи си хапнах сиренце, но въпреки това днес не съм задържала течности, това е много индивидуално, понякога съм доста по-пестелива със солта, но имам торбички под очите на следващата сутрин.

За поздравления съм защото бяхме на една вила снощи и нали се сещате за какви пържолки става дума, а това е втори път за този детокс, но отново се убедих, че когато си се настроил правилно няма сила, която да те изкуши.

Още си мисля дали да направя няколко дни зелева супа - желаещи за подкрепа?? Може би ще започна от понеделник, но наистина още не знам дали да се претоварвам толкова сега. Иначе продължавам редуването на дните от 90-дневнаа с плодов всеки 4-ти ден.
Дани, звучиш много мотивиращо и подканящо с тази зелева супа, ама пусто........ не съм убедена, че искам да я стартирам?! Преди време съм я правила и наистина имаше добър ефект, ама вече ми писна нещо от...... ограничения, режими и т.н. Ще си помисля де, щом ти каниш :razz: .

Що се отнася до солта по време на захранване, наистина не си спомням точните указания на док, но ако аз ям солено, на другия ден определено съм с едни малки очички и едни огромни пояси около тях :1062 :1062 . Та затова се ограничавам.
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
danid
Философска система
Мнения: 1121
Регистриран на: 14 Сеп 2010, 12:54

Re: Хайде на детокс през Юни, че ни чакат пясъчните дюни

Мнение от danid »

vihrogonche написа:Аз наистина заминавам за море през юни, както пише в заглавието на темата! Имаме си вече резервация от 30-ти юни до 7-ми юли, чакат ни пясъчните дюни на Шкорпиловци! Отново ще сме в прекрасния комплекс Дъбрава, в бунгала. Обаче вместо да съм около 50 кг, както си мечтаех, ще съм с няколко отгоре и няма да изглеждам гот. Така е, като не направих детокса. :328
Това изглежда много подходящо за нас, а и както разбирам си доволна щом пак ще ходите. Има ли проблем с резервациите? Изобщо всичко разкажи, може и на друг да се стори интерно - http://www.bungala.net/aboutus.html" onclick="window.open(this.href);return false;

И не се отчайвай, имаш време да смъкнеш 2-3 кг с много вода, повечко ходене и 5-6 ПОД до 30. Стискаме палци, но и да не стане не се притеснявай, кой от нас може да се похвали, че е 50 и няколко кг. Наслаждавай се просто и това е
https://picasaweb.google.com/danydinkova72/10#" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Хайде на детокс през Юни, че ни чакат пясъчните дюни

Мнение от Kleo »

Абе може да съм петдесет-и-няколко-килограма, ама съм и едва 149 см, а колко жени могат да се похвалят с такъв ръст :lol:
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Заключено