Личен дневник Kleo

Споделено, откровено, съкровено
Публикувай отговор
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Личен дневник Kleo

Мнение от Kleo »

21 СЪВЕТА ЗА ДА СЪБУДИТЕ ДУШАТА СИ И СЪЖИВИТЕ ЖИВОТА СИ.

1) Не реагирайте ... Каквото и да ви правят, каквото и да ви казват, ласкае ви или ви атакува, просто го оставете да тече и не реагирайте. По този начин ще намалите кармата, която заобикаля споменатата агресия, и енергията на Вселената ще тече за вашето перфектно добро.

2) Практикувайте откъсване във всичките му форми ... Всичко е временно, моментно. Не можете да контролирате изчезването, смъртта или изчезването на хора или предмети. Приемането на този факт сваля голяма тежест от раменете ви.

3) Светлина за пътуване ... Не слагайте раници на гърба си или не носете твърде много тежести. Той се съгласява само да вземе най-важното в това пътуване, наречено живот.

4) Дайте прошка на всички ... Не тровете сърцето си с омраза или обида. Научете се да укротявате вашите дракони! Този, който се наранява, винаги сте вие ​​самите, а междувременно светът продължава да се обръща и вие се разболявате.

5) Влюбете се в живота ... Обичайте всичко, което съдържа Вселената, от малка гъсеница до внушително дърво. Бъдете страстни към днешния си ден, сутрините, следобедите, нощите си. Любовен живот!.

6) Бъдете наясно със своите действия ... Всяка стъпка, която правите, във всеки момент, правете го от БЪДЕЩОТО, от съвестта, а не от мисълта, която винаги е обусловена от егото.

7) Станете "Присъствие" ... Останете тук и сега. Фокусирайте живота си върху настоящия момент, сякаш нямате минало. Няма спомен, сякаш нямаш бъдеще.

8) Не забравяйте, че „Ще умрете” ... Не помни нито ден, нито седмица, нито сезон. Това е неизбежно, вашето физическо тяло ще умре, така че не се хващайте за нищо.

9) Приемете, без да знаете какво ще се случи утре ... Станете ново СЪЩЕСТВО всеки ден, обновявайте се като самия живот. Изпрашете старите си мисли и ги рециклирайте. Измисляйте се наново при всеки изгрев. Кой каза, че сте еднакви?

10) Нека Любовта бъде вашият девиз и водач ... Нека бъде отправна точка и точка на пристигане. Но нека бъде предимно по този начин.

11) Станете любов ... Отказвайки се от лъжите на егото и прегръщайки душата си.

12) Запознайте се с вашата история ... Това е единственият начин да излекувате травмата си. Каквото, такова. Не бъдете упорити, опитвайки се да модифицирате нещо, което вече Е такова, каквото е.

13) Медитирайте, молете се ... Погрижете се за вашите пространства и вашата среда на уединение и тишина. Изпразнете старото и се напълнете с Бога на Вселената! Научете се да планирате себе си всяка вечер, за да имате вълшебен следващия ден.

14) живи сте... Все още има време да се насладите на този прекрасен свят, да намерите своя път и причината, поради която сте тук. Не се оплаквайте, не оплаквайте, падайте на колене и благодарете, че сте живи.

15) Не мислете ... Спрете този ум, който сканира, анализира, преглежда и преценява всичко. Тези постоянни и повтарящи се мисли са по-скоро еднакви. Не виждаш ли? Оттам, от онази вътрешна борба на ума ви, нищо няма да се промени. Вашите мисли просто вдигат шум и ви забавляват, но те няма да решат или създадат нищо. Използвайте мозъка си за конкретни неща като вашата работа и тези дейности, които изискват мислене. През останалото време просто "ЗНАМ".

16) Винаги избирайте Здраве ... В храната си, в мислите си, в емоциите си, в отношенията си, в очите си, в действията си, във вашите думи, във всичко изберете да бъдете здрави. Родени сте здрави, не избирайте да се разболявате.

17) Доверете се на Бога на Вселената ... Имайте ВЯРА. Не се опитвайте да познавате Бог. Познайте себе си и Бог ще се разкрие във вас.

18) Направете най-доброто пътуване, което можете да предприемете ... Това е пътуването обратно към себе си. Това пътуване, което е най-доброто ви приключение, а също и вашето завоевание и вашето наследство.

19) Помогнете на другите да се ориентират ... Няма по-добър подарък, няма по-добра Любов. Службата е радост.

20) Бъдете щастливи при всички обстоятелства от живота си ... Вие не сте обстоятелствата. Не се идентифицирайте с вашата история. Върнете се към източника на щастие, който е вашата Душа. В теб живее Богът на Вселената.

21) Нека животът ви бъде истинкки ... Чудо, песен на чакането.

Голяма прегръдка от сърце ❤️

(Взето от Боби Георгиев)
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Личен дневник Kleo

Мнение от Kleo »

Изображение
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Личен дневник Kleo

Мнение от Kleo »

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Личен дневник Kleo

Мнение от Kleo »

На 25 юли вечерта баба Божка е направила инсулт вкъщи, пред дъщеря си и зет си. Вкарали са я в болница, скоро след което е направила втори тежък инсулт и изпаднала в кома.
Аз разбирам за това в Шипково, на 27 юли вечерта, от Алекс. Изплаках си очите от мъка. :328 :328 :328 Толкова много я обичах тази жена /майката на бившата ми свекърва, бабата на Хри, прабата на Алекс е това/.
На 31 юли в 17.20 часа баба Божка е починала. Погребението й е било вчера, на 4 август в 11 часа. Мислено бях там. Че предвид обстоятелствата не желая да се виждам с бившата свекърва, а до бившия ми съпруг е била приятелката му Мария, с която той е вече повече от 9 месеца.
В деня, в който е направила инсулт, се видяхме аз и Хри, за да надпишем и напишем заедно картичката за 18 РД на Алекс. Поговорихме си и за нея.
Датата на погребението е датата на рождението на моята баба Нина.
Почивай в мир, бабо Божке! Вече ми липсваш. Много те обичам и винаги ще те помня и нося в сърцето си. Точно като моята баба.
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Личен дневник Kleo

Мнение от Kleo »

Изображение
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Личен дневник Kleo

Мнение от Kleo »

Изображение

Изображение

Изображение
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Личен дневник Kleo

Мнение от Kleo »

Изображение

Изображение

Изображение
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Личен дневник Kleo

Мнение от Kleo »

Изображение

Изображение

Изображение
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Личен дневник Kleo

Мнение от Kleo »

На 9, 10 и 11 декември сме на СПА в Сандански с Есмо. Толкова се радвам, изгарям от нетърпение вече! Това ни е подаръчният ваучер от техните за сватбата ни. Хубаво е, стоплящо е, настройва ме вълшебно и празнично. А преди няколко дни получихме и колет от Якоруда - домашно приготвени храни в буркани и две блузи за мен. :922 :922 :922
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Личен дневник Kleo

Мнение от Kleo »

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Личен дневник Kleo

Мнение от Kleo »

Изображение
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Публикувай отговор