Личен дневник Kleo

Споделено, откровено, съкровено
Публикувай отговор
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Личен дневник Kleo

Мнение от Kleo »

Изображение

Изображение

Изображение
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Личен дневник Kleo

Мнение от Kleo »

Изображение
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Личен дневник Kleo

Мнение от Kleo »

Изображение
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Личен дневник Kleo

Мнение от Kleo »



Открих тази мацка преди 2 дни и много, много ми харесва стилът й!

Изображение

14.01.2009 - последният протест, на който отидох, вярвайки, че ще бъдем много хора и че ще променим ситуацията в България към по-добро.

Оттогава минаха точно 13 години. 13 години от запознанството ми с моята кръстница Веси. Благодарна съм, че се запознахме с нея, беше хубава среща.
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Личен дневник Kleo

Мнение от Kleo »

Изображение



Изображение
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Личен дневник Kleo

Мнение от Kleo »

Днес стават 7 месеца от началото на любовната ни връзка с Есмо. Щастливи сме и много се обичаме. Съответно остават точно 5 месеца до сватбата ни. Вълнуваме се. Хубаво ни е заедно.

Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15000
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София


:954 :940 :954 :940 :954 :940 :954 :940 :954 :940 :954
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Личен дневник Kleo

Мнение от Kleo »

Изображение
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Личен дневник Kleo

Мнение от Kleo »

Изображение

Изображение

Изображение
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Личен дневник Kleo

Мнение от Kleo »

КАК ДА НАПРАВИТЕ МОЩНИЯ МЕТОД ЗА ПРОЯВЛЕНИЕ 369 (ИЗМЕСТВАНЕ НА РЕАЛНОСТТА) :222 :222 :222

Как да накараме метода 369 да работи по-бързо
Какво представлява методът 3-6-9?
Инструкции за манифестиране стъпка по стъпка 369
Стъпка 1: Задайте ясно намерение
Стъпка 2: Задайте своето положително потвърждение
Стъпка 3: Запишете го 3-6-9 пъти за 33-45 дни
Можете ли да направите метода 369 на компютър?
Стъпка 4: Подгответе се за получаване
Реален ли е методът 369?
Опасен ли е методът 369?
Трябва ли да правите метода 369 с писалка?
369 Съвети и трикове за манифестиращ метод
1- Задайте забавно напомняне в телефона си
2- Не се страхувайте да промените нещата
Често задавани въпроси относно метода 3 6 9
1- Можете ли да използвате метода 3 6 9 за нещо?
2- Колко време отнема методът 369?
3- Колко често можете да правите метода 3 6 9?
4- Можете ли да направите метода 369 на телефона си?
5- Можете ли да направите метода 369 наведнъж?
Последни мисли за метода 369
Чували ли сте някога за 369 метод на проявление?

Ако търсите страхотен, нов метод за проявление, който може да ви помогне да проявите светкавично бързо, методът 369 може да е точно това, от което се нуждаете! :fan :fan :fan

Независимо дали искате да проявите пари, да проявите романтика или да проявите нещо друго в живота си, техниката 369 може да ви помогне да създадете живота на мечтите си.

Днес ще говоря всичко за 369 метод на проявление, как работи и ви давам инструкции стъпка по стъпка как да го използвате!

Преди да започнете с метода 369, ще искате да сте сигурни, че сте в съответствие за проявление на първо място.

Ще видиш, безброен брой хора се гмуркат с главата напред в закона за привличането, нетърпеливо се надявайки да проявят желанията си, но в крайна сметка се провалят.

Причината номер 1, поради която хората не успяват да се проявят, е, че тяхното подравняване не е наред и те са напълно на грешен път!

Всъщност, ако не сте в съответствие и имате енергийни блокажи, вие 100% губите времето си.

Няма ли реални позитивна енергия или магия зад него, просто си... загубен!

Най-добрият начин да се уверите, че ще получите най-добрия резултат веднага е с четене на нумерология.

Този отчет е 100% безплатен и е персонализиран за вас въз основа на вашата рождена дата.

Никой друг на планетата няма да има точно същия доклад като вас, което е важно.

Тази информация е само за вас и е информация, за която ще съжалявате, че не сте научили, ако губите времето си да се проявявате без нея!

Представете си харчене през цялото това време писане всички тези думи само за да завършиш без нищо накрая?!

По този начин можете да сте сигурни, че не просто пишете думи на хартия без причина.

(безплатно е и отнема само две минути.)

Какво представлява методът 3-6-9?

Първо и преди всичко, нека да разгледаме какво представлява методът 369.

Методът 3-6-9 е закон за привличане и проявяваща техника, която ви помага да превърнете желанията си в реалност като напишеш каквото искаш. :954 :954 :954

Нарича се метод 369, защото числата показват колко често пишете желанието си и кога.

Пишете в следната последователност:

3 пъти сутринта
6 пъти следобед
9 пъти през нощта

Ще следвате този процес в продължение на 33 до 45 дни подред, като обръщате внимание на знаците, че желанието ви е на път.

Инструкции за манифестиране стъпка по стъпка 369

Методът 369 работи за красива жена

Сега, когато имате обща представа за какво е методът 369, нека да преминем стъпка по стъпка, така че да разберете точния процес, който трябва да следвате.

Стъпка 1: Задайте ясно намерение

Най-важното нещо, което трябва да запомните, е, че Вселената възнаграждава яснотата. Трябва да знаеш точно какво искаш. И трябва да е конкретно. :954 :954 :954

Не е достатъчно да кажа, че искам да бъда богат.

не.

Трябва да изберете ЕДИН фокус, задайте ясно намерение , и направете конкретна сума в долари, която искате да получите, или ситуация, която искате да постигнете.

Ето няколко примера за конкретни намерения, които можете да зададете за метода 369:

Наемете се на нова работа
Джейкъб ме пита на среща
Касандра ми изпраща текстово съобщение
Разширете канала ми в YouTube до 1000 последователи

Когато започвам нова техника на проявление, обичам да избирам нещо малко, което има малко значение, което аз зная мога лесно да се проявя.

Не е нужно да го правите по този начин, но вярвам, че това елиминира част от съпротивата, която имаме срещу по-големи цели и мечти, където подсъзнанието може да предизвика съмнение и да попречи на успеха.

Вашият избор обаче!

Стъпка 2: Задайте своето положително потвърждение :1216 :1216 :1216

50 утвърждения за себелюбие за проява на увереност, самочувствие и самооценка

След като знаете единственото нещо, което искате да проявите, искате да зададете положително потвърждение, което да го изрича, сякаш вече се е случило.

Искате да направите това нещо от сърце, което да ви се струва правилно, но не искате да го премисляте или да отделяте много време за него.

Ето страхотни примери за положителни утвърждения въз основа на нашите примерни намерения по-горе:


Наемете се на нова работа: толкова се радвам да приема новото предложение за високоплатена работа!
Джейкъб ме пита на среща: Нямам търпение да отида на първата си среща с Джейкъб сега, когато ме покани да излезем!
Касандра ми изпраща текстово съобщение: Толкова съм развълнувана, че Касандра ми изпрати SMS!
Разширете канала ми в YouTube до 1000 последователи: Обичам и съм толкова благодарен за всеки един от моите 1000 абонати в YouTube!
Ако забележите някои общи фактори в примерите, всички те са написани в сегашно време и всички те изразяват емоция.

Емоцията е ключът към проявата.

Ще проявите това, което чувствате.

Затова се уверете, че вашите утвърждения са в настояще време и включват емоционалния аспект на това, което се опитвате да проявите!!!

Ако имате проблеми със създаването на вашите утвърждения, ето безплатен списък с положителни утвърждения за да ви помогне да започнете.

Стъпка 3: Запишете го 3-6-9 пъти за 33-45 дни

369 Manifestation Journal: Проявете най-дълбоките си желания за 45 дни или по-малко

Следващата стъпка е да започнете!

Можете да пишете своите 369 утвърждения навсякъде, независимо дали са в специален дневник за проява, на произволни парчета хартия или навсякъде другаде.

Но силно препоръчвам да имате едно специално място само за това упражнение.

(Затова създадох дневник за манифестация 369!)

СВЪРЗАНИ: Как да проявите всичко за една нощ (дори и да сте се провалили преди)

Можете ли да направите метода 369 на компютър?

Вие мога напишете това на компютъра си, но винаги имам по-добри резултати с писалка и хартия.

Ако можете, препоръчвам ви поне да опитате да започнете с химикалка и хартия, но никой не може да ви каже какво е точно за вас.

Ако стигнете до края на ритуала 369 и все още не сте проявили целта си и не сте използвали химикалка и хартия, това може да е причината!

Както казахме преди, така или иначе, пишете своето утвърждение три пъти сутрин, шест пъти следобед и девет пъти през нощта.

Стъпка 4: Подгответе се за получаване

И накрая, трябва да продължите да подхранвате желанието си и да се подготвите за неговото пристигане!

Най-добрият начин да ви обясня това е чрез пример.

Да речем, че искате да проявите нова работа.

Извършвате ритуала 369 за новата работа и докато полагате работа от енергийната страна, трябва да се подготвите да получите тази работа и от физическата страна!

Уверете се, че държите очите си отворени за възможности, намерете начини да създадете възможности в живота си, за да се реализират, и се уверете, че сте готови да започнете нова работа, когато тя дойде.

Друг пример, който виждам много, е с връзките.

Ако искате да проявите значим друг, уверете се, че в живота ви има място емоционално и физически за това.

Погледнете си леглото например. Е там стая за горещ мъж или жена да лежи до теб през нощта?

Направете място за това, което искате да влезе в живота ви, за да подготвите Вселената да ви поръси със своята магия.

Реален ли е методът 369?

40 положителни утвърждения за мир и спокойствие (в трудни времена)

Знам, че ритуалът 3 6 9 звучи лесно и почти твърде добре, за да е истина.

Това е реално и наистина работи. Но това не означава, че е непременно лесно.

Виждате ли, действителният метод 369 да напишете това, което искате, е достатъчно лесен. Всеки може да направи това.

Последователността на поддържането на практиката в продължение на 33 или 45 дни може да ви препъне.

Животът се случва. Ти забрави. И ще бъда честен - може да стане скучно!

Ето защо имам няколко предложения и идеи, които да направят метода 369 да работи по-добре за вас.

Опасен ли е методът 369?

369 Manifestation Journal: Проявете най-дълбоките си желания за 45 дни или по-малко

Въпреки че е лесно да се мисли, че нещо като метода за проявление 369 може да бъде опасно - няма за какво да се притеснявате!

Методът 369 е толкова силен, колкото са вашите намерения.

Докато подхождате към него с положителни намерения, няма за какво да се притеснявате.

Забавлявайте се с метода, идвайте от място на честност и позитивност и не трябва да получавате нищо освен добри неща в живота си!

Трябва ли да правите метода 369 с писалка?

Вие не го правите имат да използвате писалка, за да направите метода 369. Можете да използвате молив, ако това е всичко, което имате. Въпреки това, използването на писалка е по-добре - постоянното мастило ще затвърди вашето намерение.

Още по-добре е, ако можете да използвате цвят на писалка, който съответства на вашето намерение.

Ако искате да проявите любов и романтика, използвайте писалка с червено мастило.

Ако искате да демонстрирате пари, използвайте писалка със зелено мастило.

Трябва да прогоните или премахнете нещо чрез манифестиране? Черното работи добре.

Като цяло обаче всеки инструмент за писане е по-добър от никакъв. Всички усилия са по-добри от никакви усилия.

Използвайте цветна писалка, ако имате такава.

Ако не, използвайте това, което имате.

369 Съвети и трикове за манифестиращ метод

Сега, когато знаете какво трябва да правите, ето няколко от любимите ми съвети и трикове, за да направите метода 369 по-лесен и по-забавен.

1- Задайте забавно напомняне в телефона си
Един чист трик за проявление, който използвам през цялото време, се нарича закотвяне , и можете да комбинирате котви с ритуала 369 за допълнителен тласък.

Всичко, което правите, е да зададете напомняне в телефона си, за да направите своите 369 утвърждения, но го направете забавно!

Да речем, че искате да проявите като публикуван автор.

Три пъти на ден настройвате алармата на телефона си, която казва нещо от рода на: Поздравления за публикуването на първата си книга! Или Уау, книгата ви току-що попадна в списъка с бестселъри на NYT!

Идеята е, че искате да изскочи нещо вълнуващо и мотивиращо и когато го видите, това подсилва, че това вече се е случило и ви напомня да направите упражнението.

По този начин няма да забравите или да се отегчите (което е най-голямото предизвикателство с проявяването на заклинания и ритуали като тези.)

2- Не се страхувайте да промените нещата

След това, докато целта ви трябва да остане същата (кристално ясни намерения и всичко това), не е нужно да мислите или да се фокусирате върху едно и също нещо по същия начин сутрин, обед и вечер в продължение на 33-45 дни.

Може да изберете ден, в който да се съсредоточите върху един аспект на утвърждението и да навлезете дълбоко в спецификата. Или може да изберете един елемент сутрин, друг на обяд и друг през нощта.

Например, да приемем, че искате да представите текст от някой, с когото не сте чували от дълго време.

Може би сутринта пишете своето утвърждение, но мислите за човека и какво означава той за вас.

Следобед си представяте процеса на получаване на този текст. Къде може да сте, когато телефонът ви бръмчи. Какво може да каже текстът. Как ще отговорите.

Вечерта мислите какво означава за вас и живота ви, когато получите този текст.

Това е само пример, но честно казано, не можете да сбъркате, стига намерението ви да е чисто и да го поддържате положително.

Ако откриете, че изпитвате негативни емоции или се проявявате от място на липса, трябва да спрете.

Но стига да сте позитивни и последователни с упражнението, имате творческата свобода да го накарате да работи така, както искате!

3- Потърсете успех на метода 369 в началото

И накрая, толкова страхотна идея е да държите очите, ушите и ума си отворени за знаци, че желанието ви е на път към вас!

Толкова е мотивиращо да забележите малки синхронности, докато работите през процеса.

Ето как вие наистина знайте, че вашето проявление е близо !

Ето няколко примера за това, което можете да търсите:

Повтарящи се числа: 111 , 222 , 333 , и т.н... Тези ангелски числа са знаци, че вашето послание се чува. Вижте значенията на тези числа на ангелите да декодират значенията им! Случайни съвпадения: Например, искате да проявите някой, който да ви изпрати текстови съобщения, а вие гледате телевизия, слушате радио или чувате как някой казва името му и това обикновено не се случва. Получаване на произволни мисли/идеи: Да речем, че искате да проявите пари. Случайно, изневиделица, получавате идея, която може да ви донесе пари.

Често задавани въпроси относно метода 3 6 9

Досега трябва да сте почти готови да започнете с метода 369 за себе си! Но преди да тръгнете, искам да отговоря на някои от най-често срещаните въпроси, които повечето хора имат.

1- Можете ли да използвате метода 3 6 9 за нещо?
Можете да го използвате за всичко, което искате, но това не винаги означава, че ще работи веднага.

Има две ситуации, в които може да не постигнете успех с тази техника.

Първият е, когато се проявява нещо от конкретен човек. Хората винаги имат свободна воля и ако абсолютно не искат да имат нищо общо с вас, никаква проявяваща техника няма да поправи това.

Второто е, ако подсъзнателно имате изключителна съпротива към целта си.

Вие мога използвайте метода 369, за да проявите милион долара изневиделица. Но ако не смятате, че това е възможно за вас, няма да работи.

Отново, затова казвам да започнете с малко!

Дори и да не вярвате, че можете да проявите големи неща веднага по някаква причина, като имате опит с проявяване малък нещата ви дават вяра в процеса, което СЪЩО се счита за вяра.

2- Колко време отнема методът 369?
Трябва да започнете да виждате намеци за успех през първите няколко дни до седмица. В зависимост от вашата заявка, колко ясни са вашите намерения, доколко сте последователни с процеса и колко емоции влагате в него, най-вероятно трябва да получите заявката си преди да приключите или в рамките на няколко седмици след това. Нещата обаче работят различно за различните хора.

Като общо правило, трябва да видите резултатите в рамките на 33 до 45 дни.

3- Колко често можете да правите метода 3 6 9?
Можете да правите метода 3-6-9 толкова пъти, колкото искате, но аз препоръчвам да се съсредоточите върху една заявка и един кръг наведнъж.

Също така е добра идея да оставите място между желанията. Не правете това само веднъж и след това на следващия ден, щом приключите, започнете още един.

Обърнете внимание на това, което се чувства правилно за вас и бъдете спокойни, търпеливи и най-вече - благодарни за това, което получавате и имате.

4- Можете ли да направите метода 369 на телефона си?

Вие мога направете метода 369 на телефона си. Ти избираш. Но не е най-добрата идея, ако искате най-добрите шансове за успех.

Виждате ли, различните хора имат различни резултати.

Някои хора ще получат добри резултати от използването на своите телефони. Други просто няма да го направят.

Ами ако прекарате цялото това време да пишете неща на телефона си (или на компютъра) и след това изминат 33-45 дни и нямате това, което искате?

Как ще разберете дали методът 369 не работи или просто не сте го направили по най-добрия начин?

Проявите са склонни да работят По-добре когато включите ума, тялото и духа си едновременно.

Това се случва автоматично, когато мислите за това, което искате (ум), държите писалката в ръката си и пишете на хартия (тялото), докато визуализирате и се свързвате с усещането за нещото (духа).

Може би първо трябва да опитате с писалка и хартия. Вижте как се справяте.

Когато станете по-напреднали в манифестирането, тогава можете да направите метода 369 на телефона си.

5- Можете ли да направите метода 369 наведнъж?

Може да се чудите дали можете да направите метода 369 наведнъж и отговорът е не.

Част от силата на техниката 369 е, че ангажирате ума, тялото и духа си, за да се съсредоточите върху привличането и визуализирането на вашето желание три пъти на ден за продължителен период от време.

Ако правите всички утвърждения наведнъж, вие пропускате целия смисъл на упражнението.

Методът 369 е един от най-бързите и лесни начини да получите много срещу малко усилия от ваша страна.

Опитайте се да го правите три пъти на ден колкото е възможно повече.

Сега, ако графикът ви е твърде напрегнат и абсолютно не можете да го вместите, вероятно ще бъдете по-добре да правите всичките 18 утвърждения на едно заседание всеки ден, отколкото да пропускате дни или да се отказвате напълно.

Някои са по-добри от никакви, но всички са по-добри от някои.

Опитайте всичко възможно, дайте всичко от себе си, но ако не можете да го направите на 100% перфектно, направете каквото можете.

6- Магьосничество ли е методът на проявление 369?

Не, методът на проявление 369 не е магьосничество.

Това е просто метод за използване на вашата собствена енергия и положителна енергия от Вселената (до която всички имаме достъп).

Законът за привличането и проявлението не са магьосничество и не е нужно да сте вещица или дори да имате желание или познания за магьосничество, за да ги използвате.

Последни мисли за метода 369

Надявам се, че сте харесали този урок за това как да използвате метода за проявление 369!

Използвал съм го толкова много пъти, за да демонстрирам неща привидно от нищото и знам, че и вие можете!

Ако сте се борили със закона за привличането в миналото или просто искате да получите повече представа за своя духовен път и да научите повече за своя житейски път и цел, не забравяйте да вземете вашия безплатен нумерологичен доклад!

Хората ми изпращат имейли през цялото време, казвайки, че са толкова щастливи, че са го направили, единственото им съжаление е, че не са го опитали по-рано и че това е помогнало за ускоряване на процеса на проявление.

защо не ти?

Вземете своя сега.

Как да направите техниката за проявление 369
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Личен дневник Kleo

Мнение от Kleo »

Изображение

Изображение

Изображение

Рисуването на Мандали и значението на цветовете, на руски език:

🎨 Значения цветов в мандале
Красный несет в себе силу, смелость, тепло, способность действовать. Он добавляет уверенности в себе и активизирует сексуальную энергию. Указывает на наличие целебного, животворного потенциала, который выступает на поверхность из глубины психики. 🔴 Отвечает за силу эмоциональных и духовных поисков, за стремление выжить, за волю к трансформации. В сочетании с черным — агрессивные тенденции. Отсутствие красного — пассивность и неспособность добиваться своего.

Розовый излучает отзывчивость, тепло и ласку. Универсальный цвет любви.
Много розового — уязвимость, страх разоблачения и потребность в заботе. Сочетание с черным — склонность к саморазрушительным тенденциям.


Жёлтый выражает оптимизм, радость, творящее мышление и раскрытие. Лёгкая, лучистая энергия. Цвет тех, кто занимается духовным трудом. В Мандале желтый цвет ассоциируется с активным мужским началом. 🟡Чистый желтый означает позитивное отношение к отцу, затемненный — негативное. Заметное отсутствие жёлтого цвета в Мандале говорит о поляризации света и темноты и может указывать на вытеснение «тени».


Золотой — цвет, излучающий мудрость и радость жизни.


Зелёный излучает естественность, гармонию чувств и возможность развития. Цвет равновесия. Зеленый цвет отвечает за созидательные и целительные силы в человеке, за его стремление обновить себя. В этой связи зелёный цвет очень часто проявляется в Мандале людей, чья профессия связана с оказанием помощи людям или их лечением. 🟢 Кроме того, зелёный цвет является символом целостности, способности заботиться и защищать, так как объединяет в себе жёлтый и голубой цвета, т.е. мужское и женское начала. Много зеленого — чрезмерный внутренний контроль, ригидность, гиперопека.


Синий — успокаивающий, духовный, благоговейный и серьёзный цвет. Тёмно-синий тон излучает силу воли и выносливость. 🔵В Мандалах синий цвет соответствует интуиции и мудрости. Обилие темно-синего цвета свидетельствует о тяжелых переживаниях и событиях, попытке пережить депрессию.


Светло-синий — облегчающий цвет, излучает благоговение и покой. Цвет служения, неприхотливости, материнства.


Бирюзовый излучает дружелюбие, отзывчивость и духовность.


Фиолетовый излучает вдохновение, глубину, изменение и трансформацию. Используется для удаления препятствий. Фиолетовый цвет, а также его тёмно-сиреневые оттенки, считается королевским цветом, объединяющим в себе мужское и женское начала. Фиолетовый цвет означает стремление наладить «магические» связи с самим собой и с окружающим миром. 🟣 Обилие фиолетового цвета может означать чрезмерный индивидуализм, эгоцентрическое поведение и поступки, взгляд на себя как на находящегося вне или выше чело­веческого сообщества. Тёмно-фиолетовый в центре — зависимость от матери с преобладанием чувства любви или ненависти.

Сиреневый — одухотворенность, чувство оторванность от физического тела, зависимость от фантазий и уход от реальности.

Фуксия — готовность начать обучение, творческий проект или высказывание своего мнения. Обилие цвета — нетерпение, эгоизм или потеря концентрации из-за чрезмерной эмоциональности.


Коричневый — цвет близости земле, практичности и защищённости. 🟤Много коричневого — низкая самооценка, потребность в безопасности, внутренние противоречия, конфликтные отношения с матерью.


Оранжевый — цвет, отражающий жизненную силу, созидание, движение и освобождение. Оранжевый цвет является смягченной формой праэнергии красного цвета, другими словами, символизирует «границу огня». 🟠 Оранжевый цвет отвечает за чувство идентичности и положительного самоутверждения. Характеризует эмоциональную зависимость от отца, от мужчин.


Голубой является символом бесконечности. В Мандале голубой цвет символизирует чувство материнства, беззаветной любви и сострадания. Темно-голубой у женщин — поглощающее материнство.


Бирюзовый. Комбинация зелёного и голубого цветов рождает чувство ответственности, стремление самому решать собственные проблемы, а также способность духа к самоисцелению.


Черный цвет, т.е. в принципе — отсутствие цвета, ассоциируется с темнотой, тайной, со всем отрицательным, со смертью и с пустотой.

⚫Чёрный цвет в Мандале может указывать на чувство депрессии, потери или печали. Он может быть также свидетельством интеграции нашей «темной» стороны в самосознание.


Белый — исцеляющий и очищающий цвет. Его колебания скрывают в себе все цвета радуги. Защитный цвет, помогающий мыслям и чувствам оставаться чистыми от негатива. В противоположность чёрному цвету, белый цвет символизирует свет, человеческое сознание, чистоту, что-то нематериальное и духовное. ⚪ Если в Мандале присутствует слишком много белого цвета, то это может свидетельствовать, с одной стороны, о духовной ясности, о готовности к изменениям, к трансперсональным изменениям психики, а с другой — о недостатке энергии, удалении от восприятия и потребностей тела, об угрозе завышенной самооценки, о сильных, но скрытых эмоциях.


Серый — это нейтральный цвет, состоящий из черного и белого. Он может рассматриваться как выражение равновесного состояния противоположностей. Если в целом цвет является выражением эмоций, то серый цвет, так сказать, состояние не-цвета, может быть признаком недостатка чувств, а иногда и депрессивного состояния.
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Личен дневник Kleo

Мнение от Kleo »

Изображение

Изображение

Изображение
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Публикувай отговор