С какво се сдобих

Жената е жена, когато пазарува....... с мярка
Публикувай отговор
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: С какво се сдобих

Мнение от Kleo »

Изображение

Сдобих се с Визията за Булчинска Рокля на втората ми Сватба.
Цвят КОРАЛОВО-ЧЕРВЕНО. Цветът на Страстта :329
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: С какво се сдобих

Мнение от Kleo »

Сдобих се с годежен пръстен. Сребърен, с циркониево сърце, стои ми супер. Има някакво интересно покритие върху среброто, което кара пръстена да блести в розово или жълто-златно, в зависимост от светлината. За първи път през живота си получавам предложение за брак и годежен пръстен. Защото на Хри аз направих предложението, със сребърен пръстен и картичка. А този път на мен ми предложиха. Много романтично. В уютна атмосфера, с картичка, на която бяха написани най-сладките и мили думи на света. Влюбена съм. Щастлива съм. Ще се омъжвам за човек, когото считам за близък приятел и вече нещо много повече от това. Любовно ми е, страстно ми е, хубаво ми е. :954 :1216 :329
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: С какво се сдобих

Мнение от Kleo »

Сдобих се в подарък днес с гривна с камъни ето такъв цвят като този, с който пиша в момента. Изработена от слабо виждащи хора, в сроден на нашия рехабилитационен център, от провинцията. Толкова мило и сладко, и нежно ми стана... има смисъл в това, което работя! Има :222
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
simona1233
Една птичка пролет не прави
Мнения: 3
Регистриран на: 20 Дек 2021, 15:24

Re: С какво се сдобих

Мнение от simona1233 »

Скъпи дами, изпробвала съм какви ли не бои за коса, но най-доволна си оставам винаги от боята за коса на Alfaparf. Тя щади тънката ми и рядка коса. Намерих я и си я купувам само от един сайт - https://shop.bgqueens.com/product/profe ... ion-60-ml/ , много съм доволна от обслужването и най-вече от цената.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: С какво се сдобих

Мнение от Kleo »

С луксозното издание Чародейката на 21 век от Ирина Вълчева-Кръстева, новата книга на тази варненска психоложка, която чета от години, щастлива съм! Подарък ми е от Есмо :329
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
simona1233
Една птичка пролет не прави
Мнения: 3
Регистриран на: 20 Дек 2021, 15:24

Re: С какво се сдобих

Мнение от simona1233 »

От много време се доверявам на професионалния шампоан за запазване на цвета на Matrix. Много съм доволна. Купувам си го от тук - https://bgqueens.com/product/matrix-tot ... n-za-kosa/
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: С какво се сдобих

Мнение от Kleo »

По Коледа се сдобих с невероятно хубави подаръци и съм много щастлива!
Самата аз , заедно с Есмо и с Алекс , разбира се, също подарихме много яки неща на близките си!
Минете, разкажете, споделете - с какви нови неща се сдобихте, приятелки?
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: С какво се сдобих

Мнение от Kleo »

Изображение
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: С какво се сдобих

Мнение от Kleo »

Напоследък - с доста нови сребърни бижута /подарени ми от Есмо гривна, обеци и пръстен/ и с брошка-пеперуда /подарена ми от Алекс и Магда/ - щастливо женствена се чувствам и преоткривам факта, че обожавам накитите :1216 :222 :423
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: С какво се сдобих

Мнение от Kleo »

С много хубави слушалки за телефона и лаптопа ми, от Есмо.
Взел е предвид, че ушите са ми слабо място, купил ми е доста мекички и подходящи.
Е, не че ще слушам повече от половин час нещо на тях наведнъж, но се радвам, че имам вече слушалки.
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: С какво се сдобих

Мнение от Kleo »

Сдобих се с няколко нови колоди карти Таро и съм изключително щастлива от това! :524
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Публикувай отговор