Мисловен Приятелски Кръг по ПълнолуДие

Метод за здравословно отслабване и постигане на оптимално здраве
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Мисловен Приятелски Кръг по ПълнолуДие

Мнение от cchery »

Kleo написа: 06 Май 2020, 17:25 Предлагам по случая утре, четвъртък, по обяд, отново да възобновим приятелския кръг по пълнолуДие :922
Деска, чак сега го виждам това твое съобщение.... май ще трябва да биеш камбаните следващия път, когато избухнеш толкова подходящо :221 .
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Мисловен Приятелски Кръг по ПълнолуДие !!!

Мнение от Kleo »

На 26 май, сряда, към 14.30 часа, ще бъде Пълнолунието по оста Стрелец-Близнаци, в 5-ия градус :) Лично аз ще си помисля за всяка една от вас с Добро. Ще се помоля за вас и за мен, и ще благодаря. Ако сме повече, ще усетим благодатта.
Особено полезно и приятно ще бъде това действие този път за всички Близнаци, Деви, Стрелци и Риби, както и за хората с рождени Луна и/или Асцендент в Близнаци и Стрелец.
Аз съм от тези хора. Имам натална Луна в 5-ия градус на Стрелец, Слънце в 10-ия градус на Риби, Юпитер в Близнаци и силни 6 и 9 домове (домовете на Девата и Стрелеца)!
А ако ви говоря сякаш на китайски език и поискате да разберете повече за самите вас по време на различните лунни фази, пишете ми на лично съобщение, ще ви съдействам с каквото мога.
:922
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Мисловен Приятелски Кръг по ПълнолуДие

Мнение от Kleo »

За всички нас днес, да ни бъде за Добро, момичета:

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

:922 :922 :922 :922 :922

И никога да не ни се случва ето това:

Изображение
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Мисловен Приятелски Кръг по ПълнолуДие

Мнение от Kleo »

Задава се МОЩНО ПълноЛудие , в което аз ще бъда с всяка една от вас, момичета!

Имам въпрос към ЧеритаС - знаеш ли коя е Тита от нашия форум и общуваш ли с нея още?

Пълнолунието ще бъде сега на 22 август, по оста Лъв-Водолей, скоро ще ви напиша малко подробности.
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Мисловен Приятелски Кръг по ПълнолуДие

Мнение от Kleo »

На 20 октомври 2021, сряда, в 18.00 часа, ще е Пълнолунието в Овен, което означава, че Слънцето ще е в 27-ия градус на Везни, а Луната ще бъде точно срещу него - в 27-ия градус на Овен. Оста Овен-Везни поставя на дневен ред темите, свързани с Аз-а и партньорството, с Его-то и сътрудничеството, с опитите да съвместим личните си нужди с тези на човека до нас, своите индивидуални потребности с тези на самото взаимоотношение. Напрежението ще е осезаемо за всички ни, но това Пълнолуние ще засегне предимно представителите на Кардиналните знаци /Овен, Рак, Везни и Козирог/. Избягвайте конфликтите с околните, както и да спечелите спор на всяка цена. Щадете нервите си. Пийте повече вода, ходете пеша, направете нещо, което да ви отпусне. Стремете се към тишина и любими занимания. Пазете се от всякакви излишества и прекомерно ядене, пиене, харчене, пазаруване.
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Мисловен Приятелски Кръг по ПълнолуДие

Мнение от cchery »

Kleo написа: 18 Окт 2021, 15:46 На 20 октомври 2021, сряда, в 18.00 часа, ще е Пълнолунието в Овен, което означава, че Слънцето ще е в 27-ия градус на Везни, а Луната ще бъде точно срещу него - в 27-ия градус на Овен. Оста Овен-Везни поставя на дневен ред темите, свързани с Аз-а и партньорството, с Его-то и сътрудничеството, с опитите да съвместим личните си нужди с тези на човека до нас, своите индивидуални потребности с тези на самото взаимоотношение. Напрежението ще е осезаемо за всички ни, но това Пълнолуние ще засегне предимно представителите на Кардиналните знаци /Овен, Рак, Везни и Козирог/. Избягвайте конфликтите с околните, както и да спечелите спор на всяка цена.
ХМ... ако го бях прочела в деня, който си го публикувала, Деси, дали щях да променя нещо?!?!
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Мисловен Приятелски Кръг по ПълнолуДие

Мнение от Kleo »

Не зная, ти как мислиш, Черко?
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Мисловен Приятелски Кръг по ПълнолуДие

Мнение от cchery »

Kleo написа: 25 Окт 2021, 13:54 Не зная, ти как мислиш, Черко?
Не. Доколкото се познавам :mrgreen: .
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Мисловен Приятелски Кръг по ПълнолуДие

Мнение от Kleo »

cchery написа: 25 Окт 2021, 16:13
Kleo написа: 25 Окт 2021, 13:54 Не зная, ти как мислиш, Черко?
Не. Доколкото се познавам :mrgreen: .
И аз също почти никога не се влияя от астро-прогнозите си.
Просто впоследствие си давам сметка, че съм познала :mrgreen:
Например след грандиозен семеен скандал или спор в службата с колеги...
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Публикувай отговор