да си припомним детоксите и в 2019-та

Метод за здравословно отслабване и постигане на оптимално здраве
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: да си припомним детоксите и в 2019-та

Мнение от Kleo »

Зелена Ябълка, как мина твоят детокс? Сподели с нас.
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: да си припомним детоксите и в 2019-та

Мнение от Kleo »

Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: да си припомним детоксите и в 2019-та

Мнение от cchery »

Аз вчера гаврътнах солта и останах на плодове, вода и плодови сокове.... Беше ми крайно време. Ама истински КРАЙНО...... Писна ми да се събуждам с яко подпухнали очи - горни и долни клепачи едновременно. Не ми харесва да си виждам и ходилата с отоци и то след събуждане, а не вечер, когато е що-годе нормално.... Да не говорим, че изобщо не харесах цифрите, които Кантарев "кипри" за мен на дисплея си. Така че се реших и го направих. Днес съм втори ден на плодове и вода, но преди малко хапнах шепа сурови ядки - вече ми пригладнява и тази вечер ще се "захраня" със салатка....
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: да си припомним детоксите и в 2019-та

Мнение от Kleo »

Браво, Ани! Как се чувстваш сега? Общо колко успя да свалиш, дори да е само кило-два, мини, сподели, моля те. Дай импулс да направя и аз един детокс идващото Пълнолуние :)
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Публикувай отговор