Ваканция УРА!

Публикувай отговор
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Ваканция УРА!

Мнение от Kleo »

Много малко качествено време изкарват българските родители с децата си, включая и самата себе си.
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Ваканция УРА!

Мнение от Kleo »

Утре вечерта тръгваме за Кранево, ура! :954
Кратка Септемврийска Ваканцийка, ура! :954
Първата ни почивка заедно съвпада с приятелски срещи и спортен лагер, три пъти ура! :940 :940 :940
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Ваканция УРА!

Мнение от Kleo »

Кой чака с нетърпение зимната ваканция вече?
Коя от вас как ще работи по празниците?
Аз ще почивам на 24, 25, 26, 27 и 28 декември, и след това - на 31 декември, 1 януари, 2 и 3 януари.
Кеф голям! Отсега предусещам приятния гъдел!
Така ми се пътува! Ама толкова много ми се пътува, заедно с Есмо, до Якоруда, с теснолинейката!
Така ми се ходи и на СПА. Ама да видим дали и кога ще ни огрее, предвид Ковид-а...
Разбира се, на Бъдни вечер или на Коледа ще сме при нашите, ще видя и Алекс, чудя на НГ къде, с кого...
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Ваканция УРА!

Мнение от cchery »

Деска, откакто се въведе това онлайн образование, аз се чувствам перманентно във ваканция... Вече я няма онази тръпка на очакването за свобода, за спиране на алармите за събуждане, за липсата на отговорност по проверка на домашни и т.н.

Ние за Коледа сме в Пловдив - това е решено. За Нова година нямаме нито един план... Коки има - той ще е с приятели на купон, ама ние тримата глупаци :1062 ..... още не знаем.

Пожелавам ти хубави емоции в Якоруда. И да има сняг, че какво са Родопите зиме без сняг :954 .
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Ваканция УРА!

Мнение от Kleo »

А при мен / нас не е съвсем така, Ани.
Независимо дали е присъствено или онлайн, обучението си е обучение, работата - работа, труденето - трудене.
Но идват Светли празници - Бъдни вечер, Коледа, НГ... Стефановден, Йордановден, Ивановден... ВОДИЦИ.
Празничността я има, тук е, вдишвам я.
Изображение
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Публикувай отговор