Диетата BAD CAT (90 дневна диета)

Подфорум за здраве и живот чрез хранителни режими и диети
Публикувай отговор
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Диетата BAD CAT (90 дневна диета)

Мнение от cchery »

Kleo написа:Не искам да продължавам да пиша повече, че ще прозвучи като мрънкане, мърморене и оплакване. А държа да поддържам високи вибрации, че ме чака интензивна седмица и желая да съм на ниво, поне в емоционален план :1062 :1062 :1062
Абе, Деска, какво стана с високите вибрации от онзи 31-и октомври миналата година :1062 :1062 :1062 .
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Диетата BAD CAT (90 дневна диета)

Мнение от Kleo »

cchery написа:
Kleo написа:Не искам да продължавам да пиша повече, че ще прозвучи като мрънкане, мърморене и оплакване. А държа да поддържам високи вибрации, че ме чака интензивна седмица и желая да съм на ниво, поне в емоционален план :1062 :1062 :1062
Абе, Деска, какво стана с високите вибрации от онзи 31-и октомври миналата година :1062 :1062 :1062 .
Ами, Аничка, честно, поддържам си ги високи да ти кажа :222 :222 :222
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Диетата BAD CAT (90 дневна диета)

Мнение от cchery »

Kleo написа:
cchery написа:
Kleo написа:Не искам да продължавам да пиша повече, че ще прозвучи като мрънкане, мърморене и оплакване. А държа да поддържам високи вибрации, че ме чака интензивна седмица и желая да съм на ниво, поне в емоционален план :1062 :1062 :1062
Абе, Деска, какво стана с високите вибрации от онзи 31-и октомври миналата година :1062 :1062 :1062 .
Ами, Аничка, честно, поддържам си ги високи да ти кажа :222 :222 :222
:329 :329 :329

Снощи ми беше едно..... такова - просто ми се закачаше с някого :954 :954 :940 .
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Диетата BAD CAT (90 дневна диета)

Мнение от Kleo »

cchery написа:
Kleo написа:
cchery написа:
Kleo написа:Не искам да продължавам да пиша повече, че ще прозвучи като мрънкане, мърморене и оплакване. А държа да поддържам високи вибрации, че ме чака интензивна седмица и желая да съм на ниво, поне в емоционален план :1062 :1062 :1062
Абе, Деска, какво стана с високите вибрации от онзи 31-и октомври миналата година :1062 :1062 :1062 .
Ами, Аничка, честно, поддържам си ги високи да ти кажа :222 :222 :222
:329 :329 :329

Снощи ми беше едно..... такова - просто ми се закачаше с някого :954 :954 :940 .
Супер! А на мен днес ми е такова :1216

А иначе - знаеш ли как проверявам себе си дали поддържам високи вибрациите си?

В зависимост от времето, в което си позволявам да се застопоря в някоя негативна емоция или чувство. Ако му отдам няколко минути до половин час - това е добре. Но ако му се отдам и дори позволя то да обагри целия ми ден в отрицателни краски, или по-лошо - няколко поредни дни - означава, че имам нужда да си повдигна вибрациите. Имам си и специален списък с 22 основни чувства, подредени в скАла, като някои от тях са показателни за ниски, а други - за високи вибрации. Ясно е, че стремежът е по-често да изпитваме емоции и чувства от положителния спектър. А когато отрицателно чувство ни завладее, да го засечем, отчетем, да се запитаме защо ни посещава, какъв урок идва да ни предаде, да си го усвоим по възможност, да вентилираме и обработим чувството, да видим дали не е предизвикано от погрешен мисловен модел... да ревизираме мислите при нужда... и да продължим напред, съсредоточавайки се върху по-положителни чувства и емоции.

Иначе по темата: отдавна не съм правила 90-дневната диета. Но някои от нейните правила и предписания си ги спазвам и досега, като например - не пия /почти никога!/ сладки газирани напитки, не вечерям никога след 21 часа /е, трябва да е до 20 часа, но не смогвам с готвенето до този час.../, не преяждам, стремя се да не смесвам в едно ядене храни от различни групи, ям повече плодове сутрин, пия повече вода, ей такива полезни неща.
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Публикувай отговор