Моята тренировка

Подфорум за поддържане на тялото чрез спорт
Публикувай отговор
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Моята тренировка

Мнение от cchery »

Деска, и аз си признах нещо......, но в спам темата... Опитах се теб да провокирам, но и аз имам нужда от същото.... :cry: :cry: :cry:
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Моята тренировка

Мнение от Kleo »

cchery написа: 06 Сеп 2020, 21:38 Деска, и аз си признах нещо......, но в спам темата... Опитах се теб да провокирам, но и аз имам нужда от същото.... :cry: :cry: :cry:
Чувствам се провокирана и правилно предизвикана от теб, благодаря ти, Ани :329

Поплачи си... закратко ... и после ДЕЙСТВАЙ !!! С теб съм, миличка. Щом си намалила натоварването, намали поне мъничко и калориите, които приемаш. Пий повечко ВОДА и чай. Яж плодове, зеленчуци, ядки и супи. Не яж много тестено, мазно, пържено. Правилата ги знаем. Както и че понякога е много тегаво и трудно. Въпросът е да продължим напред, да не се отказваме, нали така? :922 Ние МОЖЕМ :524
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Моята тренировка

Мнение от Kleo »

Йога за начинаещи половин час завчера вечерта.
Смятам и тази вечер да направя малко йога.
Изключително добре ми се отразява на тялото и духа.
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Моята тренировка

Мнение от Kleo »

17 октомври - един час йога, първа чакра
18 октомври - три часа на разходка в парка с майка ми, сестра ми и трите ми племеннички
19 октомври - един час на велоаргометъра вкъщи
20 октомври - шопинг и разходка из квартала след работа
21 октомври - още не съм измислила какво да бъде, но поне ще потанцувам у дома след работа
Ако успея, може и до парка да прескоча. Сама. Че Хри е втора смяна днес, а Алекс - на тренировка.
Обещах си, че ще бъда по-активна чисто физически. Гледам да си спазвам обещанията към мен самата.
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Моята тренировка

Мнение от cchery »

Kleo написа: 21 Окт 2020, 10:04 Обещах си, че ще бъда по-активна чисто физически. Гледам да си спазвам обещанията към мен самата.
Това е най-трудното - да обещаеш на себе си и да си го спазиш.... Деси, дано не спреш с движението дотук. Продължавай да си настоятелна.

Аз почнах отново да бягам - 3 пъти в седмицата по 7 км. В дните, в които не бягам, ходя пеш така че да направя поне 10 000 крачки.
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Моята тренировка

Мнение от Kleo »

cchery написа: 22 Окт 2020, 21:10
Kleo написа: 21 Окт 2020, 10:04 Обещах си, че ще бъда по-активна чисто физически. Гледам да си спазвам обещанията към мен самата.
... Деси, дано не спреш с движението дотук. Продължавай да си настоятелна. ...
Ще продължавам, Ани, защото след като съм направила нещо за себе си, после аз самата се чувствам чудесно. Въпросът е да преодолея първоначалния мързел. Захвана ли се, то самото действие увлича и всичко се нарежда.
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Моята тренировка

Мнение от Kleo »

Ходене, ходене и пак ходене пеш :)
Разковниче за добро настроение и жизнен тонус.
А вече ИМА И КЪДЕ да ги правя тези дъъълги разходки.
В планините. На чист въздух. В приятна компания.
Вчера - в Белица и парка на Мечките. Днес два пъти прекосих Банско.
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Моята тренировка

Мнение от Kleo »

Kleo написа: 23 Окт 2020, 17:30
cchery написа: 22 Окт 2020, 21:10
Kleo написа: 21 Окт 2020, 10:04 Обещах си, че ще бъда по-активна чисто физически. Гледам да си спазвам обещанията към мен самата.
... Деси, дано не спреш с движението дотук. Продължавай да си настоятелна. ...
Ще продължавам, Ани, защото след като съм направила нещо за себе си, после аз самата се чувствам чудесно. Въпросът е да преодолея първоначалния мързел. Захвана ли се, то самото действие увлича и всичко се нарежда.
Първоначалният мързел ме е спъвал и провалял именно той десетки пъти досега!
Благодаря ти, Черко!!!
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Моята тренировка

Мнение от cchery »

Деси, как върви обещаното от теб в тази тема? :)
Kleo написа: 23 Май 2021, 15:07 Първоначалният мързел ме е спъвал и провалял именно той десетки пъти досега!
Благодаря ти, Черко!!!
Аз мога да се похваля, че отново почнах сериозно с домашните тренировки за цяло тяло на Руми Илиева. От 3 седмици тя пусна чисто нова програма - за дупе. Много е хубава, много разнообразна и много бързо минава. Ежедневните видеа са дълги между 30 и 38 минутки. Не се усеща кога почваме и кога свършваме.

За съжаление..... вчера реших да наваксам с пропуснатите през седмицата тренировки (изпълних 2 една след друга) и днес съм със схванат кръст... старият проблем с нещото, което не го знам какво е, вляво от лумбалната област. Продължавам и да тичам - по 3 пъти в седмицата. За повече просто не ми стига вътъкът, защото все пак работя и по цял ден... Липсва ми свободата на времето от лагера в Кранево. :954
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Моята тренировка

Мнение от Kleo »

За съжаление аз пък не тренирам нищо.
Замислям се все повече за народни танци, самостоятелно да ходя в група.
Или двамата с Есмо да ходим заедно на плуване някъде, но не зная още къде точно.
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
Аватар
cchery
Завършена форумна мечка
Мнения: 7926
Регистриран на: 19 Авг 2010, 11:12

Re: Моята тренировка

Мнение от cchery »

В неделя тичах малко над 11 километра. За първи път такава голяма дистанция от доста време насам.... Беше ми много хубаво. Дори не успях да се уморя.

Харесват ми и новите тренировки на Руми Илиева - някак си за първи път нейна програма не я усещам кога минава и заминава и нищо не ми тежи. Да не говорим, че нямам мускулна треска. Виждам коремът как се прибира, виждам и ръцете как се стягат....., дупето се повдига. Изобщо приятно е, когато съм се трудила, да има резултати.
"Умният мислещият човек по правило се съмнява във възможностите си, когато е изправен пред неизвестното."

Радостина А. Ангелова - поетеса
Публикувай отговор