Търся антицелулитен крем - ама такъв дето действа като магия

Жената е жена, когато пазарува....... с мярка
DeerE
От писане глава не боли
Мнения: 880
Регистриран на: 20 Авг 2010, 21:17

Re: Търся антицелулитен крем - ама такъв дето действа като м

Мнение от DeerE »

От няколко дни се каня да пиша, изпробвах масажът с кафе и зехтин, наистина много приятно, сега използвам ето това
[img]http://shopix.bg/img/p/340/products_700 ... 090593.gif[/img]
за след баня, от време на време включвам и масажорът! Мирише прекрасно
DeerE
От писане глава не боли
Мнения: 880
Регистриран на: 20 Авг 2010, 21:17

Re: Търся антицелулитен крем - ама такъв дето действа като м

Мнение от DeerE »

Момичета никога не съм била с толкова много целулит и с такива килограми, така че започвам да се взимам във ръце и да работя по въпроса, сега открих, че имам и един масажор на нивеа който е с пълнител за баня започвам и него да ползвам :126
MortishaAdams

Re: Търся антицелулитен крем - ама такъв дето действа като м

Мнение от MortishaAdams »

Аз съм ползвала анти-целулитните кремове на AVON,Билка и Дева.И за мен най-добър е този на Билка.
Правила съм и масажа с утайка от кафе и има хубав резултат.
Имам една книжка-Системата-60 на Екатерина Мириманова.Тя там дава съветг как да се стегне кожата след отслабване и да се позаличат стриите.Ако някой иска,ще го препиша от книгата.
Четох отзиви за този метод и са добри.Маже се с прясно смляно кафе и някаква билка.
А преди 2-3 години попаднах на една статия.В нея беше интервюирана Мария Кожухарова-Жената -каучук.
И тя сподели че си прави домашен анти-целулитен крем.
Ето рецептата:разбива се с миксер1 с.л. безсолна св.мас +3 с.л. сода бикарбонат.Прибавят се бадемово масло и розова вода на око,за да се получи хомогенна смес.Крема се нанася с масажиращи движения отдолу-нагоре и към външната страна.
Не съм правила рецептата на този крем,но мисля да си я приготвя.Дано има ефект :221 поне малък.
Аватар
Ванчето
От писане глава не боли
Мнения: 941
Регистриран на: 06 Яну 2014, 17:26

Re: Търся антицелулитен крем - ама такъв дето действа като м

Мнение от Ванчето »

Чери, не знам дали си намерила този толкова силно желан антицелулите крем с магическо действие... :955 :955
Ако си го намерила, сподели

Аз обаче искам да повдигна темата за стриите.
Предполагам, че няма жена, която да е раждала и да няма стрии, а ако има такава, значи е много голяма късметлийка!
И аз имам няколко от тези толкова неприятни и грозни набраздявания на кожата и съвсем нормално е да искам да се отърва от тях. Според много мнения това е просто мисия невъзможна, но пък как да кажеш, че нещо е невъзможно, ако не си го пробвал ?!?!
Та така, предлагам всички да споделим мнения, наблюдения, съвети, опит и да се обединим в опита си да се преборим с този ужасен "враг"!
Никога не е късно за ново начало!
Аватар
Kleo
Вятър в косите...
Мнения: 15467
Регистриран на: 20 Авг 2010, 10:00
Местоположение: София

Re: Търся антицелулитен крем - ама такъв дето действа като м

Мнение от Kleo »

Аз имам и целулит, и стрии :oops:
Синът ми е на 18. Изживявам мечтите си. Центрирана и щастлива съм :) Виждам се отново майка.
ellyto

Re: Търся антицелулитен крем - ама такъв дето действа като м

Мнение от ellyto »

За целулит - правилно хранене + масажи + много вода + някакъв наторален крем. Вълшебен крем за целулит, както и вълшебно хапче за отслабване просто няма никой да намери, колкото и да ни се иска.
Аз преди имах ужасно много целуит, въпреки, че съм слаба...сега вече краката ми се изчистиха доста и изглеждат добре, въпреки че в крайна сметка до достигане на напълно изчистена визия има още много път и пот да се излее...

За стрий - освен с някоя модерна технология за заличаване на белези да се пробва. Кремчета и ала бала не мисля, че биха помогнали за заличаването им.

И все пак ако някой намери вълшебния лек за себе си, нека да сподели.
Аватар
Ванчето
От писане глава не боли
Мнения: 941
Регистриран на: 06 Яну 2014, 17:26

Re: Търся антицелулитен крем - ама такъв дето действа като м

Мнение от Ванчето »

Попаднах на интересна информация в сайта на Руми Илиева, докато си четях други неща. Споделям я с вас, нали ще се борим с гадните стрии заедно ...
Аз когато повдигнах темата имах в предвид да споделяме именно такива нестандартни, домашни рецепти за кремове и мазила, които да ни помагат в борбата. В никакъв случай не искам да разчитам на разни козметични продукти, защото отдавна съм се убедила, че не действат.
И най-важното - да не забравяме, че каквото и да предприемем, не бива да очакваме светкавични резултати! Като всяко нещо в този живот и това изисква търпение и най-вече постоянство от наша страна!
Ако и вие попаднете на различни материали по темата, споделете ги.
Успех на всички!
Никога не е късно за ново начало!
Публикувай отговор